Leon Madsen: Brakuje nam też Przemka w zespole
Stelmet Falubaz Zielona Góra przegrał minione spotkanie w Grudziądzu z miejscowym GKM-em w stosunku 57:33. Leon Madsen dołożył od siebie 12 punktów w siedmiu gonitwach. Duńczyk stracił impet po wykluczeniu w swoim piątym wyścigu i swoich dwóch ostatnich wyjadach na tor dołożył od siebie zaledwie dwa punkty. Lider zielonogórzan tłumaczył to zmęczeniem po zawodach w Daugavpils oraz trudnymi warunkami na torze w Grudziądzu.
Zrobiliśmy, co w naszej mocy, ale dzisiaj nie było zbyt dobrze. Musimy wrócić silniejsi na następne spotkanie z Wrocławiem i spróbujemy to wygrać. Tor w Grudziądzu jest, jaki jest. To nie jest żadna wymówka. Powinniśmy pojechać lepiej, ale dzisiaj nie byliśmy wystarczająco dobrzy jako zespół. Brakuje nam też Przemka w zespole, a to nie ułatwia sprawy, więc miejmy nadzieję, że wróci przeciwko Sparcie Wrocław i wtedy możemy wygrać to spotkanie. Straciłem trochę rozpędu po tym wykluczeniu, trochę skupienia. Może to zmęczenie pod koniec spotkania. Tak, jak powiedziałem - z torem tam dzisiaj było bardzo ciężko i miałem ciężką podróż i trudne zawody w Daugavpils z dużą ilością wyścigów. Podróż przez całą noc bez zbyt dużej ilości snu, wiec to nie ułatwia. Dałem z siebie wszystko, ale na koniec nie było już paliwa w baku, więc na koniec byłem bez energii - Leon Madsen.
Źródło: Falubaz Zielona Góra
Źródło: Falubaz Zielona Góra
2025-07-22 11:35:59
Kategoria: zuzel / newsy











PGE Ekstraliga 2025
Orlen Basket Liga 2025/26
III Liga 3 grupa 2025/26
Superliga tenisa stołowego
I liga piłki ręcznej
II liga siatkówki
Liga Futbolu Amerykańskiego
Rejestracja
Głosowanie
Zasady
Wyniki
Kluby uczniowskie
Stowarzyszenia
Kluby sportowe
Związki sportowe
Stadiony
Hale
Pływalnie
Inne
O nas
Nasza historia
Reklama
Kontakt