Conley Garrison zostaje w Zastalu na kolejny sezon
Conley Garrison zostaje w Zastal BC Zielona Góra na sezon 2026/2027. Amerykański rozgrywający sam przekazał tę informację podczas spotkania z kibicami na zakończenie sezonu w H2Ochli.
Garrison był jedną z kluczowych postaci drużyny, która sięgnęła po wicemistrzostwo Polski. Kibice szczególnie długo będą pamiętać jego trafienie z końcową syreną w finałowej serii z Legią Warszawa, które przedłużyło walkę o tytuł do siódmego meczu.
W kolejnym sezonie ponownie stworzy obwodowy duet z Andrzejem Mazurczakiem. To pierwszy oficjalnie potwierdzony ruch kadrowy Zastalu po zakończeniu rozgrywek.
2026-06-23 19:25:32
Kategoria: kosz / newsy












PGE Ekstraliga 2025
Orlen Basket Liga 2025/26
III Liga 3 grupa 2025/26
Superliga tenisa stołowego
I liga piłki ręcznej
II liga siatkówki
Liga Futbolu Amerykańskiego
Rejestracja
Głosowanie
Zasady
Wyniki
Kluby uczniowskie
Stowarzyszenia
Kluby sportowe
Związki sportowe
Stadiony
Hale
Pływalnie
Inne
O nas
Nasza historia
Reklama
Kontakt