Sebastian Mordal nowym trenerem Lechii Zielona Góra
W tym tygodniu Lechia Zielona Góra ogłosiła oficjalne pożegnanie dotychczasowego trenera Andrzeja Sawickiego, który przez 6,5 roku prowadził III-ligową drużynę. W czwartek klub powitał nowego szkoleniowca, którym został Sebastian Mordal. Dla 33-letniego szkoleniowca będzie to debiut w prowadzeniu seniorskiej pierwszej drużyny.
Dotychczas, nowy trener Lechii prowadził młodzieżową drużynę Śląska Wrocław, z którą w tym sezonie zwyciężył rozgrywki CLJ U17.
Andrzej Sawicki natomiast pozostaje w zielonogórskim klubie, gdzie będzie pracował z jniorami.
Andrzej Sawicki natomiast pozostaje w zielonogórskim klubie, gdzie będzie pracował z jniorami.
2024-06-20 16:12:57
Kategoria: pilka / newsy












PGE Ekstraliga 2025
Orlen Basket Liga 2025/26
III Liga 3 grupa 2025/26
Superliga tenisa stołowego
I liga piłki ręcznej
II liga siatkówki
Liga Futbolu Amerykańskiego
Rejestracja
Głosowanie
Zasady
Wyniki
Kluby uczniowskie
Stowarzyszenia
Kluby sportowe
Związki sportowe
Stadiony
Hale
Pływalnie
Inne
O nas
Nasza historia
Reklama
Kontakt