Miedź II Legnica - Lechia Zielona Góra 0:1 (Wideo)
Lechia Zielona Góra wygrała po raz 9 w tym sezonie! W sobotę zielonogórzanie pokonali na wyjeździe Miedź II Legnicę 1:0. Bramkę dla swojej drużyny zdobył Przemysław Mycan pod sam koniec spotkania.
W pierwszej połowie sobotniego meczu nikt nie był w stanie trafić do bramki. Po 45 minutach piłakrze obu drużyn schodzili więc na przerwę z wynikiem 0:0. W międzyczasie w Legnicy zaczął padać deszcz, który nie przeszkodził jednak Przemysławowi Mycanowi. Zawodnik Lechii zdobył gola w 84. minucie meczu i dał tym zwycięstwo swojej ekipie! Była to jedyna bramka w tym spotkaniu.
Akcja po, której padła jedyna bramka w meczu:
A tak piłkarze cieszyli się z 9. zwycięstwa w tym sezonie:
2021-03-27 16:24:26
Kategoria: pilka / newsy












PGE Ekstraliga 2025
Orlen Basket Liga 2025/26
III Liga 3 grupa 2025/26
Superliga tenisa stołowego
I liga piłki ręcznej
II liga siatkówki
Liga Futbolu Amerykańskiego
Rejestracja
Głosowanie
Zasady
Wyniki
Kluby uczniowskie
Stowarzyszenia
Kluby sportowe
Związki sportowe
Stadiony
Hale
Pływalnie
Inne
O nas
Nasza historia
Reklama
Kontakt
Komentarze
Lechia
2021-03-28 09:27:03Odpowiedź
Flaga pamięta jeszcze czasy jak Lechia miała barwy żólto-niebieskie :-)
Autor
2021-03-27 23:15:00Odpowiedź
Ale te gorzowskie barwy to prowokacja chyba?!