Michał Szmigiel nowym zawodnikiem Lechii Zielona Góra
Michał Szmigiel wzmocnił szeregi Lechii Zielona Góra. 21-letni piłkarz pochodzi z Krośnic koło Wrocławia. Gra na pozycji wahadłowego i ostatnio występował w Polonii Bytom, która grała w 2. Lidze. Szmigiel podpisał kontrakt z zielonogórskim klubem na zasadzie transferu definitywnego.
– Jestem pozytywnie nastawiony. Cieszę się, że trafiłem do Lechii Zielona Góra, bo widzę, że mamy tutaj fajny i zgrany zespół, którego siłą jest również atmosfera w szatni – i to jest naprawdę naszą mocną stroną. Mam nadzieję, że styl gry – jaki proponuje trener – sprawi, że będziemy dobrze wyglądali na boisku i wygrywali kolejne mecze. Aby na koniec sezonu zająć jak najwyższe miejsce w tabeli – podsumował Michał Szmigiel.
Źródło: Lechia Zielona Góra
Źródło: Lechia Zielona Góra
2024-08-23 09:01:29
Kategoria: pilka / newsy












PGE Ekstraliga 2025
Orlen Basket Liga 2025/26
III Liga 3 grupa 2025/26
Superliga tenisa stołowego
I liga piłki ręcznej
II liga siatkówki
Liga Futbolu Amerykańskiego
Rejestracja
Głosowanie
Zasady
Wyniki
Kluby uczniowskie
Stowarzyszenia
Kluby sportowe
Związki sportowe
Stadiony
Hale
Pływalnie
Inne
O nas
Nasza historia
Reklama
Kontakt