W.Hodge: Możecie zdobyć ten tytuł! (video)
Walter Hodge, chociaż nie gra już w Stelmecie, wciąż pamięta o swoim polskim klubie i Zielonej Górze. Przed kolejnymi starciami z PGE Turowem Zgorzelec Portorykańczyk skierował kilka słów do zielonogórskich koszykarzy. - Możecie zdobyć ten tytuł! - mówi Hodge.
- Chcę wam życzyć powodzenia na resztę serii! Słyszałem o porażkach, słyszę o trudnych chwilach ale wiem, że możecie to zrobić! Możecie zdobyć ten tytuł! Powodzenia! Moi koledzy z dawnego zespołu wiedzą jak się zdobywa mistrzostwo. Grajcie razem, walczcie w obronie - bo to jest klucz. Jeśli będziecie trzymać się razem dacie radę! Dziękuję wszystkim za masę wiadomości z pozdrowieniami i pytaniami o to jak się mam i jak mi idzie. Kocham Was! Trzymajcie się i wygrajcie ten tytuł! - powiedział w video Walt.
Walter Hodge życzy powodzenia Stelmetowi:
2014-06-02 21:26:42
Kategoria: kosz / filmy












PGE Ekstraliga 2025
Orlen Basket Liga 2025/26
III Liga 3 grupa 2025/26
Superliga tenisa stołowego
I liga piłki ręcznej
II liga siatkówki
Liga Futbolu Amerykańskiego
Rejestracja
Głosowanie
Zasady
Wyniki
Kluby uczniowskie
Stowarzyszenia
Kluby sportowe
Związki sportowe
Stadiony
Hale
Pływalnie
Inne
O nas
Nasza historia
Reklama
Kontakt