Zielonogórzanin Mistrzem Paralimpijskim w Paryżu
Piotr Grudzień ze Startu Zielona Góra i Patryk Chojnowski ze Startu Szczecin zdobyli złote medale Igrzysk Paraolimpijskich w Paryżu w grze deblowej (klasa MD18). W finale Polacy pokonali duet z Chin Liu Chaodong/Zhao Yiqing 3:0 (13:11, 11:8, 11:7).
Dla Grudnia to drugi medal w Paryżu. 32-latek wcześniej sięgnął po brązowy medal w grze mikstowej, w której występował z Karoliną Pęk. Nasi reprezentaci rywalizowali w klasie XD 17.
2024-09-02 09:52:27
Kategoria: inne / newsy












PGE Ekstraliga 2025
Orlen Basket Liga 2025/26
III Liga 3 grupa 2025/26
Superliga tenisa stołowego
I liga piłki ręcznej
II liga siatkówki
Liga Futbolu Amerykańskiego
Rejestracja
Głosowanie
Zasady
Wyniki
Kluby uczniowskie
Stowarzyszenia
Kluby sportowe
Związki sportowe
Stadiony
Hale
Pływalnie
Inne
O nas
Nasza historia
Reklama
Kontakt
Komentarze
Bodo
2024-09-02 13:19:39Odpowiedź
Panie "redaktorze" nie ma "Igrzysk Paraolimpijskich" są Igrzyska Paralimpijskie.