Wataha RC Zielona Góra - Miedziowi Lubin 36:0
W minioną sobotę, 22 października odbył się mecz rugby pomiędzy Watahą Zielona Góra, a Miedziowymi Lubin. Zielonogórzanie nie dali szans przyjezdnym i w pierwszym spotkaniu przy sztucznym oświetleniu nad Stade de Kempa wygrali 36:0.
W meczu II ligi Rugby, Wataha RC Zielona Góra pokonała na własnym boisku Miedziowych Lubin 36:0. Mecz był rozgrywany w pięknej scenerii przy sztucznym oświetleniu - po raz pierwszy w historii nad Stade de Kempa. Zielonogórzanie po sobotnim zwycięstwie umocnili się na pozycji lidera rozgrywek.
Aktualna tabela:
1. Wataha RC Zielona Góra - 19 pkt.
2. ANS W. Pola Budowlani Lublin II - 15 pkt.
3. Res Energy RT Olsztyn - 13 pkt.
4. KR Miedziowi Lubin - 6 pkt.
5. KS Rugby Wrocław - 5 pkt.
6. KS Rugby Ruda Śląska - 1 pkt.
Aktualna tabela:
1. Wataha RC Zielona Góra - 19 pkt.
2. ANS W. Pola Budowlani Lublin II - 15 pkt.
3. Res Energy RT Olsztyn - 13 pkt.
4. KR Miedziowi Lubin - 6 pkt.
5. KS Rugby Wrocław - 5 pkt.
6. KS Rugby Ruda Śląska - 1 pkt.
2022-10-24 09:47:12
Kategoria: inne / newsy












PGE Ekstraliga 2025
Orlen Basket Liga 2025/26
III Liga 3 grupa 2025/26
Superliga tenisa stołowego
I liga piłki ręcznej
II liga siatkówki
Liga Futbolu Amerykańskiego
Rejestracja
Głosowanie
Zasady
Wyniki
Kluby uczniowskie
Stowarzyszenia
Kluby sportowe
Związki sportowe
Stadiony
Hale
Pływalnie
Inne
O nas
Nasza historia
Reklama
Kontakt