Lekkoatletyczne Mistrzostwa Polski młodzików
W Lublinie rozegrano Mistrzostwa Polski Młodzików w lekkiej atletyce. Startowali zawodnicy 14-15-letni. Widoczni byli przedstawiciele Zielonogórskiego Ludowego Klubu Lekkoatletycznego Zielona Góra. Na drugim stopniu podium stanął Dominik Osiński. Wychowanek Pawła Biskupa w konkursie skoku wzwyż pokonał poprzeczkę na wysokości 1,84 m. i wywalczył srebrny medal.
Inny reprezentant ZLKL, Szymon Filipowski startował w skoku o tyczce. Podopieczny trenera Mariusza Żurowskiego uzyskał rezultat 3,70 m. Wyrównał swój rekord życiowy i uplasował się na wysokiej, piątej pozycji.
2022-09-28 09:46:32
Kategoria: inne / newsy












PGE Ekstraliga 2025
Orlen Basket Liga 2025/26
III Liga 3 grupa 2025/26
Superliga tenisa stołowego
I liga piłki ręcznej
II liga siatkówki
Liga Futbolu Amerykańskiego
Rejestracja
Głosowanie
Zasady
Wyniki
Kluby uczniowskie
Stowarzyszenia
Kluby sportowe
Związki sportowe
Stadiony
Hale
Pływalnie
Inne
O nas
Nasza historia
Reklama
Kontakt