Kolejny start lekkoatletów ZLKL Zielona Góra
W Nowej Soli obył się VI memoriał Im. Tadeusza Cyplika w lekkiej atletyce. W zawodach wystartowała grupka miotaczy ZLKL Zielona Góra. Najlepsi podopieczni trenera Jerzego Walczaka zajęli odpowiednio, pierwsze, drugie i trzecie miejsce w swoich dyscyplinach.
Oto najlepsze osiągnięcia:
I miejsca:
- Nikodem Taraskiewicz - oszczep młodzików (600 gr.) - 32,83 m.
II miejsca:
- Igor Piech - kula jun. młodszych (5 kg) - 12,44 m. (rekord życ.)
III miejsca:
- Tomasz Majda - dysk młodzików (1 kg) - 38,71 m.
I miejsca:
- Nikodem Taraskiewicz - oszczep młodzików (600 gr.) - 32,83 m.
II miejsca:
- Igor Piech - kula jun. młodszych (5 kg) - 12,44 m. (rekord życ.)
III miejsca:
- Tomasz Majda - dysk młodzików (1 kg) - 38,71 m.
2022-10-10 09:20:00
Kategoria: inne / newsy












PGE Ekstraliga 2025
Orlen Basket Liga 2025/26
III Liga 3 grupa 2025/26
Superliga tenisa stołowego
I liga piłki ręcznej
II liga siatkówki
Liga Futbolu Amerykańskiego
Rejestracja
Głosowanie
Zasady
Wyniki
Kluby uczniowskie
Stowarzyszenia
Kluby sportowe
Związki sportowe
Stadiony
Hale
Pływalnie
Inne
O nas
Nasza historia
Reklama
Kontakt