AZS UZ Zielona Góra - Grunwald Poznań 28:30
W niedzielę, 6 listopada piłkarze ręczni AZS-u UZ Zielona Góra przegrali przed własną publicznością z Grunwaldem Poznań 28:30 w meczu I ligi. Akademicy prezentowali bardzo przeciętną skuteczność i mimo wyjście na dwupunktowe prowadzenie w końcówce, finalnie oddali zwycięstwo poznaniakom. Niezadowolenia po meczu nie krył szkoleniowiec zielonogórskiej drużyny - Ireneusz Łuczak.
- Zagraliśmy słaby mecz. W końcówce wyszliśmy na dwubramkowe prowadzenie i oczywiście to oddaliśmy. To jest skandal. Początek ligi mieliśmy fajny, bo chłopacy uwierzyli, że jesteśmy takim dobrym zespołem, że każdy będzie się kładł, a my będziemy rzucać bramki. Mamy pretensje do wszystkich tylko nie do siebie. Jak nam się nie uda to albo sędzia, albo piłka jest nierówna - najważniejsze, że nie my. To jest skandal. Trzeba wyciągnąć wnioski, bo tak grać nie można - podsumował niedzielny mecz na antenie Radia Zielona Góra Ireneusz Łuczak.
2022-11-06 21:55:45
Kategoria: inne / newsy












PGE Ekstraliga 2025
Orlen Basket Liga 2025/26
III Liga 3 grupa 2025/26
Superliga tenisa stołowego
I liga piłki ręcznej
II liga siatkówki
Liga Futbolu Amerykańskiego
Rejestracja
Głosowanie
Zasady
Wyniki
Kluby uczniowskie
Stowarzyszenia
Kluby sportowe
Związki sportowe
Stadiony
Hale
Pływalnie
Inne
O nas
Nasza historia
Reklama
Kontakt