Sajfutdinov wystartuje w weekend? (video)
Coraz głośniej o starcie ...Emila Sajfutdinova w sobotniej rundzie Grand Prix na Słowenii! Okazuje się, że Rosjanin wcale nie ma złamanej ręki po fatalnej kraksie w półfinałowym starciu w Toruniu. Doskwierają mu inne urazy, ale trwa walka z czasem, by "postawić go na nogi".
W piątym wyścigu sobotniego półfinału w Toruniu Sajfutdinov zanotował groźny upadek. Na leżącego Rosjanina najechał Kamil Brzozowski, który w żaden sposób nie mógł go ominąć. Wypadek wyglądał makabrycznie. Pierwsze doniesienia mówiły o złamaniu ręki i podjęciu leczenia w Szwajcarii. Potem team zawodnika nabrał wody w usta. Jego menadżer wspominał tylko, że jest 5% szans na to, by wrócił w tym roku na tor. Później sprawy nie chciał komentować. Przegląd Sportowy donosi, że Emil ma uszkodzone więzadła w nodze i uraz stawu łokciowego, a lekarze robią wszystko, by start okazał się możliwy. Rosjanin ma 3 punkty straty do Taia Woffindena i wciąż realną szansę na życiowy sukces w Grand Prix.
Czy Rosjanin wystartuje w turnieju w Krsko i niedzielnym półfinale w Częstochowie?
Czy Rosjanin wystartuje w turnieju w Krsko i niedzielnym półfinale w Częstochowie?
Upadek Emila Sajfutdinova w Toruniu:
źródło: zasoby youtube.pl
2013-09-05 08:41:34
Kategoria: zuzel / filmy












PGE Ekstraliga 2025
Orlen Basket Liga 2025/26
III Liga 3 grupa 2025/26
Superliga tenisa stołowego
I liga piłki ręcznej
II liga siatkówki
Liga Futbolu Amerykańskiego
Rejestracja
Głosowanie
Zasady
Wyniki
Kluby uczniowskie
Stowarzyszenia
Kluby sportowe
Związki sportowe
Stadiony
Hale
Pływalnie
Inne
O nas
Nasza historia
Reklama
Kontakt