Śpiewał PePe, zaśpiewają Huszcza i Dowhan (video)
W grudniu 2011 roku Piotr Protasiewicz dał próbkę swoich wokalnych możliwości śpiewając kolędę podczas finału charytatywnej akcji "Warto jest pomagać". W tym roku podczas koncertu kolęd i pastorałek, który odbędzie się w Teatrze Lubuskim także wystąpią przedstawiciele ZKŻ - prezes Robert Dowhan oraz Andrzej Huszcza.
Impreza rozpocznie się w sobotę o godz. 19:00. Będzie to już IX edycja akcji "Warto jest pomagać".
Na scenie zaprezentują się także m. in. Łukasz Zagrobelny, Bartek Jędrzejak, Joanna Kołaczkowska, Michał Szpak czy Dorota Gardias.
Na koncert zaprasza rodzeństwo: Małgorzata, Marcin i Grzegorz Hryniewicz. Podczas wydarzenia poznamy także "Lubuskiego Anioła Roku" 2013.
Na scenie zaprezentują się także m. in. Łukasz Zagrobelny, Bartek Jędrzejak, Joanna Kołaczkowska, Michał Szpak czy Dorota Gardias.
Na koncert zaprasza rodzeństwo: Małgorzata, Marcin i Grzegorz Hryniewicz. Podczas wydarzenia poznamy także "Lubuskiego Anioła Roku" 2013.
A tak Piotr Protasiewicz zaśpiewał kolędę w 2011 roku:
2013-12-27 14:46:19
Kategoria: zuzel / filmy












PGE Ekstraliga 2025
Orlen Basket Liga 2025/26
III Liga 3 grupa 2025/26
Superliga tenisa stołowego
I liga piłki ręcznej
II liga siatkówki
Liga Futbolu Amerykańskiego
Rejestracja
Głosowanie
Zasady
Wyniki
Kluby uczniowskie
Stowarzyszenia
Kluby sportowe
Związki sportowe
Stadiony
Hale
Pływalnie
Inne
O nas
Nasza historia
Reklama
Kontakt