Rezerwy Lechii wygrały mecz w JAKO IV lidze
W niedzielę, 20 marca KS Lechia II Zielona Góra zagrała mecz w ramach 19. kolejki JAKO IV ligi. Rezerwy Lechii po pierwszej części spotkania prowadziły 1:0. Po zmianie stron drużyna z Winnego Grodu zdobyła dwie kolejne bramki i ostatecznie zwyciężyła 3:0. Kapitan zielonogórskiego zespołu, Maciej Brzeźniak krótko skomentował przebieg meczu.
Rezerwy Lechii Zielona Góra pewnie wygrali pierwszy mecz w rundzie rewanżowej w JAKO IV lidze piłkarskiej. Zielonogórzanie zwyciężyli 3:0 z Czarnymi Browar Witnica. Po pierwszej części spotkania zespół z Winnego Grodu prowadził 1:0 po bramce Krzysztofa Staśkiewicza. Lechia II Zielona Góra konstruowała wiele akcji pod bramkowych w drugiej połowie i za sprawą Jędrzeja Króla w 60 minucie rezerwy Lechii prowadziły 2:0. Ostatnia, trzecia bramka w meczu padła z rzutu karnego, którego egzekutorem był kapitan drużyny Maciej Brzeźniak:
- Mecz okraszony dużą liczbą sytuacji. Na szczęście dzisiaj udawało się te sytuacje wykorzystywać i to nas bardzo cieszy. My chcemy grać ofensywnie i przez to mamy sytuacje. Dzisiaj mieliśmy mocne posiłki z pierwszej drużyny z trzeciej ligi, natomiast ta druga drużyna też ma na celu, żeby oni mogli się tutaj ogrywać, łapać minuty i wracać po kontuzjach. Cieszę się, że na początku tej rundy rewanżowej udało się o sobie przypomnieć, także mam nadzieję, że coraz częściej będę mógł powodować uśmiech na twarzach naszych kibiców - zakończył Maciej Brzeźniak.
Lechia II Zielona Góra - Czarni Browar Witnica 3:0 (1:0)
Bramki:
1:0 - Krzysztof Staśkiewicz (41 min.)
2:0 - Jędrzej Król (50 min.)
3:0 - Maciej Brzeźniak (60 min.)
Źródło: Radio Zielona Góra
- Mecz okraszony dużą liczbą sytuacji. Na szczęście dzisiaj udawało się te sytuacje wykorzystywać i to nas bardzo cieszy. My chcemy grać ofensywnie i przez to mamy sytuacje. Dzisiaj mieliśmy mocne posiłki z pierwszej drużyny z trzeciej ligi, natomiast ta druga drużyna też ma na celu, żeby oni mogli się tutaj ogrywać, łapać minuty i wracać po kontuzjach. Cieszę się, że na początku tej rundy rewanżowej udało się o sobie przypomnieć, także mam nadzieję, że coraz częściej będę mógł powodować uśmiech na twarzach naszych kibiców - zakończył Maciej Brzeźniak.
Lechia II Zielona Góra - Czarni Browar Witnica 3:0 (1:0)
Bramki:
1:0 - Krzysztof Staśkiewicz (41 min.)
2:0 - Jędrzej Król (50 min.)
3:0 - Maciej Brzeźniak (60 min.)
Źródło: Radio Zielona Góra
2022-03-20 17:52:29
Kategoria: pilka / newsy












PGE Ekstraliga 2025
Orlen Basket Liga 2025/26
III Liga 3 grupa 2025/26
Superliga tenisa stołowego
I liga piłki ręcznej
II liga siatkówki
Liga Futbolu Amerykańskiego
Rejestracja
Głosowanie
Zasady
Wyniki
Kluby uczniowskie
Stowarzyszenia
Kluby sportowe
Związki sportowe
Stadiony
Hale
Pływalnie
Inne
O nas
Nasza historia
Reklama
Kontakt