Przegrana ZKS-u Palmiarni Zielona Góra
W Meczu Lotto Superligi Tenisiści stołowi ZKS-u Palmiarni Zielona Góra przegrali z 3S Polonią Bytom 1-3. Spotkanie odbyło się w Zielonej Górze.
Mateusz Zalewski wygrał swoją partię w pojedynku z Danielem Michaelem 3-1 i było to jedyne zwycięstwo dla zielonogórzan. W kolejnych pojedynkach niestety odnotowali same porażki. Lucjan Błaszczyk trener ZKS-u Palmiarni twierdzi, że pojedynek był bardzo wyrównany i jest zadowolony z postawy swoich podopiecznych.
2021-01-27 15:49:53
Kategoria: inne / newsy












PGE Ekstraliga 2025
Orlen Basket Liga 2025/26
III Liga 3 grupa 2025/26
Superliga tenisa stołowego
I liga piłki ręcznej
II liga siatkówki
Liga Futbolu Amerykańskiego
Rejestracja
Głosowanie
Zasady
Wyniki
Kluby uczniowskie
Stowarzyszenia
Kluby sportowe
Związki sportowe
Stadiony
Hale
Pływalnie
Inne
O nas
Nasza historia
Reklama
Kontakt