AZS UZ Zielona Góra - Miedź Legnica 25:29
W sobotę, 1 października odbył się mecz I ligi piłkarzy ręcznych. AZS UZ w spotkaniu na szczycie podejmował Miedź Legnicę. Drużyna z Winnego Grodu wygrywała po pierwszej połowie różnicą dwóch bramek (14:12), natomiast zielonogórscy szczypiorniści ostatecznie ulegli spadkowiczowi z ligi centralnej 25:29. Goście odskoczyli w końcowej fazie meczu.
- Włożyliśmy serce w ten mecz. Na pewno wyciągniemy wnioski. Popełniliśmy sporo błędów. Troszeczkę sędziowie zepsuli widowisko, bo mogłoby to lepiej wyglądać. Ciężko mi powiedzieć, co konkretnie było źle, potrzebne jest wideo - ocenił Adam Stępień (AZS UZ).
- Założenie było, żeby nie odpuścić do samego końca. Pierwsza połowa była dla nas niefortunna. Dużo błędów z naszej strony, które gospodarze wykorzystywali. W drugiej połowie podnieśliśmy się i zagraliśmy to, co mieliśmy zaplanowane. Naszą największą motywacją jest awans do ligi centralnej - podsumował Alan Młynkowiak (Miedź Legnica).
Źródło: Radio Zielona Góra
- Założenie było, żeby nie odpuścić do samego końca. Pierwsza połowa była dla nas niefortunna. Dużo błędów z naszej strony, które gospodarze wykorzystywali. W drugiej połowie podnieśliśmy się i zagraliśmy to, co mieliśmy zaplanowane. Naszą największą motywacją jest awans do ligi centralnej - podsumował Alan Młynkowiak (Miedź Legnica).
Źródło: Radio Zielona Góra
2022-10-02 10:05:45
Kategoria: inne / newsy












PGE Ekstraliga 2025
Orlen Basket Liga 2025/26
III Liga 3 grupa 2025/26
Superliga tenisa stołowego
I liga piłki ręcznej
II liga siatkówki
Liga Futbolu Amerykańskiego
Rejestracja
Głosowanie
Zasady
Wyniki
Kluby uczniowskie
Stowarzyszenia
Kluby sportowe
Związki sportowe
Stadiony
Hale
Pływalnie
Inne
O nas
Nasza historia
Reklama
Kontakt