Wypowiedzi Protasiewicza i zielonogórskich żużlowców po derbach
Derbowe zwycięstwo przy W69 dostarczyło wielkich emocji! Po wygranym spotkaniu zawodnicy Stelmet Falubazu Zielona Góra nie kryli radości, ale też refleksji po trudnym meczu ze Stalą Gorzów. Wypowiedzi Leona Madsena, Jarosława Hampela, Damiana Ratajczaka i Piotra Protasiewicza pokazują, jak wiele to zwycięstwo znaczyło dla całego zespołu. Przeczytaj, co mieli do powiedzenia bohaterowie tego wyjątkowego wieczoru.
Damian Ratajczak
Leon Madsen:
Jarosław Hampel:
- To był trudny mecz, absolutnie nie jednostronny. Nie było tak, że prowadziliśmy go swobodnie i bez stresu. Tak właśnie wyglądają derby – każdy chce dać z siebie wszystko, każdy zdaje sobie sprawę z wagi tego spotkania. Biorąc pod uwagę wszystkie przeciwności, które nas spotkały – kontuzje Przemka Pawlickiego i Oskara Hurysza – naprawdę musimy być zadowoleni z tego wyniku i tak właśnie jest. Końcówka w moim wykonaniu była niestety słabsza. Nie mogę być zadowolony, bo bardzo się męczyłem. Nawet wcześniejszy bieg, mimo wygranego startu, zakończył się stratą pozycji.
2025-07-14 01:16:50
Kategoria: zuzel / newsy











PGE Ekstraliga 2025
Orlen Basket Liga 2025/26
III Liga 3 grupa 2025/26
Superliga tenisa stołowego
I liga piłki ręcznej
II liga siatkówki
Liga Futbolu Amerykańskiego
Rejestracja
Głosowanie
Zasady
Wyniki
Kluby uczniowskie
Stowarzyszenia
Kluby sportowe
Związki sportowe
Stadiony
Hale
Pływalnie
Inne
O nas
Nasza historia
Reklama
Kontakt