Piotr Protasiewicz: Nasz tor dobrze znosi opady i plandekę
Choć przed niedzielnym starciem derbowym ze Stalą Gorzów zaplanowano jeszcze jeden trening Stelmet Falubazu Zielona Góra, ostatecznie – ze względu na opady i niepewne prognozy – został on odwołany. Klub postawił na zabezpieczenie toru plandeką i spokojne przygotowanie nawierzchni do niedzielnego meczu. Szkoleniowiec zielonogórskiego zespołu, Piotr Protasiewicz, uspokaja kibiców i podkreśla, że decyzja była w pełni przemyślana.
- Jesteśmy w takiej fazie sezonu, że ten trening to już niewiele wnosi. Jeśli ktoś formy nie zbudował do lipca, no to nie sądzę, żeby ten trening miał jakikolwiek wpływ. Zawodnicy jeżdżą po ligach, turnieje indywidualne, Grand Prix, SEC, także tutaj absolutnie brak tego treningu nie skutkuje jakimiś tam problemami. A jeśli mamy pogodę, jaką mamy, to uważam, że ważniejsze jest to, aby ten mecz odjechać i ten tor przygotować na te opady, które się gdzieś tam krystalizują i raczej będą. Nie sądzę, aby przykrycie torów wpłynęło gdzieś tam negatywnie na warunki. Ten tor nasz dobrze znosi opady i plandekę, także myślę, że tutaj jakiś niespodzianek nie będzie - zakończył Piotr Protasiewicz.
2025-07-11 17:24:20
Kategoria: zuzel / newsy











PGE Ekstraliga 2025
Orlen Basket Liga 2025/26
III Liga 3 grupa 2025/26
Superliga tenisa stołowego
I liga piłki ręcznej
II liga siatkówki
Liga Futbolu Amerykańskiego
Rejestracja
Głosowanie
Zasady
Wyniki
Kluby uczniowskie
Stowarzyszenia
Kluby sportowe
Związki sportowe
Stadiony
Hale
Pływalnie
Inne
O nas
Nasza historia
Reklama
Kontakt
Komentarze
DILER
2025-07-13 09:03:16Odpowiedź
Tylko FALUBAZ!!!