Nowa trybuna przy boisku Lechii Zielona Góra?
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji stara się o pozyskanie funduszy na budowę trybuny na boisku piłkarskim przy ul. Sulechowskiej.
W tym celu MOSiR złożył wniosek o dofinansowanie inwestycji w Urzędzie Marszałkowskim. Plan zakłada wybudowanie trybuny, która mogłaby zmieścić od 800 do 1000 osób możliwością dobudowania zadaszenia w ewentualnych kolejnych etapach inwestycji. Celem jest poprawa komfortu oglądania meczów dla kibiców 3-ligowej Lechii Zielona Góra.
Źródło: Radio Zielona Góra
2021-02-15 16:03:45
Kategoria: pilka / newsy












PGE Ekstraliga 2025
Orlen Basket Liga 2025/26
III Liga 3 grupa 2025/26
Superliga tenisa stołowego
I liga piłki ręcznej
II liga siatkówki
Liga Futbolu Amerykańskiego
Rejestracja
Głosowanie
Zasady
Wyniki
Kluby uczniowskie
Stowarzyszenia
Kluby sportowe
Związki sportowe
Stadiony
Hale
Pływalnie
Inne
O nas
Nasza historia
Reklama
Kontakt