A. Sawicki: Zasłużyliśmy chociaż na jeden punkt
W sobotę, 12 marca Lechia Zielona Góra rozegrała pierwszy mecz ligowy po przerwie zimowej. Zielonogórzanie na inaugurację rundy wiosennej przegrali wyjazdowe spotkanie z wiceliderem 3-ligowej tabeli z Zagłębiem II Lubin 2:1. Podopieczni Andrzeja Sawickiego rozegrali dobry mecz. Trener zielonogórskiego klubu stwierdził, że Lechia zasłużyła przynajmniej na jeden punkt.
- Czasami w sporcie musisz mieć szczęścia. Przeanalizujmy bramki. Przy pierwszej bramce, wiatr zrobił robotę. Zawiał piłkę bezpośrednio z rzutu rożnego. To się nie zdarza zbyt często. Nie chcę pomstować, ale bramka na 2:1 padła z pozycji spalonej, a więc to jeszcze bardziej boli. Przyjechaliśmy do wicelidera. Do zespołu, który nie przegrywa u siebie meczów, także jeżeli chodzi o grę zawodników to nie mogę złego słowa powiedzieć. Powiedzieliśmy sobie w szatni, że przegraliśmy bitwę, ale jeżeli będziemy tak wyglądać i tak będziemy grać to my tą wojnę wygramy. Zasłużyliśmy chociaż na jeden punkt. Rozmawiał z trenerem rywali po meczu. Powiedział, że żaden zespół tutaj takich problemów im nie stworzył jak dzisiaj Lechia Zielona Góra. Widać, że ten zespół ma możliwości i na tle takiego rywala to pokazaliśmy - zakończył trener Lechii Andrzej Sawicki.
Źródło: Radio Zielona Góra
Źródło: Radio Zielona Góra
2022-03-13 15:09:02
Kategoria: pilka / newsy












PGE Ekstraliga 2025
Orlen Basket Liga 2025/26
III Liga 3 grupa 2025/26
Superliga tenisa stołowego
I liga piłki ręcznej
II liga siatkówki
Liga Futbolu Amerykańskiego
Rejestracja
Głosowanie
Zasady
Wyniki
Kluby uczniowskie
Stowarzyszenia
Kluby sportowe
Związki sportowe
Stadiony
Hale
Pływalnie
Inne
O nas
Nasza historia
Reklama
Kontakt