Dedek po meczu z Voluntari: Przez trzy kwarty walczyliśmy
W środę, 31 stycznia odbył się mecz ligi północnoeuropejskiej, w którym Enea Stelmet Zastal Zielona Góra zmierzył się z rumuńskim CSO Voluntari. Osłabieni zielonogórzanie trzymali kontakt z przeciwnikiem przez trzy kwarty, lecz finalnie gospodarze odskoczyli podopiecznym Davida Dedka w ostatniej fazie spotkania i wygrali w stosunku 97:77
Przez trzy kwarty walczyliśmy i graliśmy dobrze. Popełnialiśmy błędy, natomiast byliśmy cały czas w grze. W czwartej kwarcie gospodarze w półtora minuty odskoczyli nam na aż 20 punktów i dociągnęli to do końca. Było u nas widać brak Musicia i Woronieckiego. W momentach kiedy zaczynało nam brakować sił to było widać, że traciliśmy organizację w grze. Największy problem oprócz tego, że mieliśmy brak organizacji to zbiórki w obronie i to był największy powód, dlaczego przeciwnik wygrał ten mecz - zakończył David Dedek.
Źródło: Radio Zielona Góra
Źródło: Radio Zielona Góra
2024-02-01 10:07:07
Kategoria: kosz / newsy












PGE Ekstraliga 2025
Orlen Basket Liga 2025/26
III Liga 3 grupa 2025/26
Superliga tenisa stołowego
I liga piłki ręcznej
II liga siatkówki
Liga Futbolu Amerykańskiego
Rejestracja
Głosowanie
Zasady
Wyniki
Kluby uczniowskie
Stowarzyszenia
Kluby sportowe
Związki sportowe
Stadiony
Hale
Pływalnie
Inne
O nas
Nasza historia
Reklama
Kontakt