Przemek Pawlicki po wygranym meczu z Toruniem (Wideo)
Był nie do zatrzymania i od początku do końca ciągnął Stelmet Falubaz do zwycięstwa. Przemysław Pawlicki zdobył aż 14 punktów w meczu z PRES Toruń i był prawdziwym liderem zielonogórskiej ekipy. Po spotkaniu opowiedział o emocjach przy W69, swoim podejściu do wyścigów i atmosferze w zespole. Zapraszamy do obejrzenia pomeczowej rozmowy z bohaterem niedzielnego starcia przy W69!
Przemek Pawlicki po meczu
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Pres Toruń
11.05.2025
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Pres Toruń
11.05.2025
2025-05-12 01:18:38
Kategoria: zuzel / newsy












PGE Ekstraliga 2025
Orlen Basket Liga 2025/26
III Liga 3 grupa 2025/26
Superliga tenisa stołowego
I liga piłki ręcznej
II liga siatkówki
Liga Futbolu Amerykańskiego
Rejestracja
Głosowanie
Zasady
Wyniki
Kluby uczniowskie
Stowarzyszenia
Kluby sportowe
Związki sportowe
Stadiony
Hale
Pływalnie
Inne
O nas
Nasza historia
Reklama
Kontakt