Ślęza Wrocław – Lechia Zielona Góra 1:1
Zielonogórscy piłkarze zremisowali w wyjazdowym meczu 23. kolejki zmagań III ligi ze Ślęzą Wrocław 1:1. Pierwsza połowa spotkania była słaba w wykonaniu podopiecznych trenera Andrzeja Sawickiego, lecz mimo to Lechii udało się wyjść na prowadzenie już w 15 minucie po trafieniu głową Gibiego Embalo.
Od początku meczu zielonogórzanie musieli odpierać intensywne ataki miejscowych, które zaskutkowały wyrówaaniem przez nich wyniku już 10 minut później. Bramkę dla Ślęzy zdobył Roman Heresh. Jednobramkowy remis utrzymywał się do końca pierwszej połowy. W drugiej częścu spotkania zielonogórzanie zaprezentowali się lepiej i pomimo kilku groźnych sytuacji, nie udało im już się odmienić wyniku, tak samo jak wrocławianom. Ostatecznie oba zespoły musiały podzielić się punktami do ligowej tabeli.
2024-03-28 19:06:36
Kategoria: pilka / newsy












PGE Ekstraliga 2025
Orlen Basket Liga 2025/26
III Liga 3 grupa 2025/26
Superliga tenisa stołowego
I liga piłki ręcznej
II liga siatkówki
Liga Futbolu Amerykańskiego
Rejestracja
Głosowanie
Zasady
Wyniki
Kluby uczniowskie
Stowarzyszenia
Kluby sportowe
Związki sportowe
Stadiony
Hale
Pływalnie
Inne
O nas
Nasza historia
Reklama
Kontakt