Lechia Zielona Góra po kolejnym wygranym sparingu
W sobotę Lechia Zielona Góra rozgerała na własnym obiekcie kolejny mecz kontrolny. Tym razem zielonogórzanie pokonali Odrę Skrzynie Zając Bytom Odrzański 4:2. W szeregach obu drużyn pojawili się zawodnicy testowani, a rywal Lechii przyjechał do Winnego Grodu w składzie mocno przetrzebionym chorobami i kontuzjami.
Mimo osłabienia to Odra lepiej weszła w spotkanie, lecz nie wykorzystała kilku stuprocentowych sytuacji. Lechia jednak do przerwy prowadziła 1:0 po bramce Michała Szmigla. Po zmianie stron dwa gole dla miejscowych dołożył Przemysław Mycan, jednego z kolei Kacper Lechowicz. Obie bramki dla przyjezdnych zapisał na swoim koncie testowany zawodnik z Kolumbii, Alejandro Maya.
2025-01-25 17:09:18
Kategoria: pilka / newsy












PGE Ekstraliga 2025
Orlen Basket Liga 2025/26
III Liga 3 grupa 2025/26
Superliga tenisa stołowego
I liga piłki ręcznej
II liga siatkówki
Liga Futbolu Amerykańskiego
Rejestracja
Głosowanie
Zasady
Wyniki
Kluby uczniowskie
Stowarzyszenia
Kluby sportowe
Związki sportowe
Stadiony
Hale
Pływalnie
Inne
O nas
Nasza historia
Reklama
Kontakt