Lechia przegrała sparing w Bydgoszczy
Piłkarze Lechii Zielona Góra rozegrali kolejny mecz kontrolny przed nadchodzącym sezonem. Tym razem, zielonogórzanie zmierzyli się z innym trzecioligowcem - Zawiszą Bydgoszcz. Spotkanie odbyło się w Puszczykowie, a podopieczni trenera Sebastiana Mordala ulegli rywalowi 2:0.
Lechia dość dobrze rozpoczęła spotkanie, lecz pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Po zmianie stron lepiej prezentowali się bydgoszczanie, którzy najpierw zdobyli bramkę z rzutu karnego, a następnie po rzucie rożnym.
2025-02-02 22:23:20
Kategoria: pilka / newsy












PGE Ekstraliga 2025
Orlen Basket Liga 2025/26
III Liga 3 grupa 2025/26
Superliga tenisa stołowego
I liga piłki ręcznej
II liga siatkówki
Liga Futbolu Amerykańskiego
Rejestracja
Głosowanie
Zasady
Wyniki
Kluby uczniowskie
Stowarzyszenia
Kluby sportowe
Związki sportowe
Stadiony
Hale
Pływalnie
Inne
O nas
Nasza historia
Reklama
Kontakt