Detrek Browning poza Zastalem
Detrek Browning został pierwszym zawodnikiem, który opuścił kadrę Zastalu w obecnym sezonie Orlen Basket Ligi. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.
Dla Browninga był to pierwszy sezon na parkietach Orlen Basket Ligi, jednak licznik jego występów w barwach zielonogórskiej drużyny zatrzymał się na trzech meczach. Amerykański rozgrywający zdobywał średnio 10.3 punktów i 4.7 asyst, trafiając na 46 procentowej skuteczności z gry. Zawodnik rozstał się z drużyną za porozumieniem stron.
2024-11-05 19:19:58
Kategoria: kosz / newsy












PGE Ekstraliga 2025
Orlen Basket Liga 2025/26
III Liga 3 grupa 2025/26
Superliga tenisa stołowego
I liga piłki ręcznej
II liga siatkówki
Liga Futbolu Amerykańskiego
Rejestracja
Głosowanie
Zasady
Wyniki
Kluby uczniowskie
Stowarzyszenia
Kluby sportowe
Związki sportowe
Stadiony
Hale
Pływalnie
Inne
O nas
Nasza historia
Reklama
Kontakt