Trener Dedek wyrzucony z ławki podczas meczu w Sopocie
Trwa spotkanie 18. kolejki Polskiej Ligi Koszykówki pomiędzy Treflem Sopot a Enea Stelmet Zastalem Zielona Góra. Podczas drugiej kwarty, kiedy to drużyna gości przegrywała 25-33, za dyskusje ze sztabem sędziowskim David Dedek został wyrzucony z parkietu. Trener zielonogórskiej drużyny otrzymał dwa przewinienia techniczne pod rząd.
Ta niecodzienna sytuacja spowodowała, że David Dedek musiał udać się do szatni, a pozostałą część meczu koszykarze Enei Stelmetu Zastalu rozegrają pod wodzą asystenta trenera, Litwina Virginijusa Sirvydisa.

Zielonogórscy korzykarze od drugiej kwarty muszą sobie radzić bez Davida Dedka

Zielonogórscy korzykarze od drugiej kwarty muszą sobie radzić bez Davida Dedka
2024-01-21 18:08:24
Kategoria: kosz / newsy












PGE Ekstraliga 2025
Orlen Basket Liga 2025/26
III Liga 3 grupa 2025/26
Superliga tenisa stołowego
I liga piłki ręcznej
II liga siatkówki
Liga Futbolu Amerykańskiego
Rejestracja
Głosowanie
Zasady
Wyniki
Kluby uczniowskie
Stowarzyszenia
Kluby sportowe
Związki sportowe
Stadiony
Hale
Pływalnie
Inne
O nas
Nasza historia
Reklama
Kontakt