Enea Stelmet Zastal Zielona Góra pracuje nad wzmocnieniami
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra wygrał bardzo ważny mecz w Sokołem Łańcut, jednak mimo to nadal nie może być pewny utrzymania w lidze. Zielonogórzanie szukają wzmocnień kadrowych, jednak zdaniem Davida Dedka trudno w tym momencie o dobrego zawodnika. Szkoleniowiec Zastalu nie chce ściągać do drużyny zawodników z “pierwszej łapanki”.
- Pracujemy nad tym, więc powiem tylko tak, nie chcemy do składu byle jakiego zawodnika, więc pracujemy nad tym, żebyśmy pozyskali dobrego zawodnika, a z dobrymi zawodnikami w tej chwili nie jest tak łatwo. Rynek jest w tej chwili mocno przebrany. Jeszcze parę tygodni temu było więcej zawodników, ale liga izraelska wróciła do gry i zabrała tych lepszych. Staramy się i jesteśmy aktywni na rynku - David Dedek.
Źródło: Radio Zielona Góra
2024-02-02 08:13:49
Kategoria: kosz / newsy












PGE Ekstraliga 2025
Orlen Basket Liga 2025/26
III Liga 3 grupa 2025/26
Superliga tenisa stołowego
I liga piłki ręcznej
II liga siatkówki
Liga Futbolu Amerykańskiego
Rejestracja
Głosowanie
Zasady
Wyniki
Kluby uczniowskie
Stowarzyszenia
Kluby sportowe
Związki sportowe
Stadiony
Hale
Pływalnie
Inne
O nas
Nasza historia
Reklama
Kontakt