ENBL: New Castle Eagles- Enea Stelmet Zastal ZG 86-80
We wtorkowym meczu ligi północnoeuropejskiej, zielonogórscy koszykarze przegrali wyjazdowe spotkanie z ekipą Newcastle Eagles. Ta porażka sprawiła, że Zastal zakończył rozgrywki w ENBL na fazie grupowej i nie awansował do play-off. Podopieczni trenera Davida Dedka zagrali w osłabieniu, w meczu nie wystąpili Novak Musić i Gligorije Rakocević.
Powody absencji zawodników nie są do końca jasne, a trener przed meczem nie chciał komentować i ich sytuacji. Zielonogórzanie grali w kontakcie przez pierwsze dwie kwarty, ale fatalna trzecia odsłona spowodowała, że Newcastle odskoczyło na 72-58, czego drużyna trenera Dedka nie potrafiła już odrobić. Mimo walki, ostatecznie przegrali spotkanie w stosunku 80-86. Tym samym, zielonogórzanie zakończyli rozgrywki ENBL na fazie grupowej.
2024-02-14 00:37:57
Kategoria: kosz / newsy











PGE Ekstraliga 2025
Orlen Basket Liga 2025/26
III Liga 3 grupa 2025/26
Superliga tenisa stołowego
I liga piłki ręcznej
II liga siatkówki
Liga Futbolu Amerykańskiego
Rejestracja
Głosowanie
Zasady
Wyniki
Kluby uczniowskie
Stowarzyszenia
Kluby sportowe
Związki sportowe
Stadiony
Hale
Pływalnie
Inne
O nas
Nasza historia
Reklama
Kontakt