David Dedek po porażce z Treflem Sopot
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra wyraźnie przegrał wyjazdowe spotkanie w Sopocie z miejscowym Treflem 124:74. Zielonogórzanie tym samym odnieśli kolejną porażkę w Orlen Basket Lidze. Na domiar złego, David Dedek został wyrzucony z hali za słowa kierowane do sędziów.
- Weszliśmy w mecz z dobrą energią. Pierwsza kwarta była dobra. W ostatniej sekundzie daliśmy rzucić trójkę, ale cała reszta była na dobrym poziomie. Pierwsza część drugiej kwarty graliśmy też na swoim poziomie, natomiast już było widać, że wąska rotacja stwarza problemy. Obniżyliśmy agresywność. Trefl przez to dostawał duże pole manewru do otwartych rzutów, które trafiali. Nie wiem, dlaczego dostałem pierwsze ostrzeżenie techniczne. Nie wytłumaczono mi dlaczego dostałem drugie. Problem polega teraz na tym, że cokolwiek będę komentował to dostanę kolejną karę. Nie mamy pozwolenia, żeby komentować pracę sędziów - David Dedek.
Źródło: Radio Zielona Góra
Źródło: Radio Zielona Góra
2024-01-22 13:50:42
Kategoria: kosz / newsy












PGE Ekstraliga 2025
Orlen Basket Liga 2025/26
III Liga 3 grupa 2025/26
Superliga tenisa stołowego
I liga piłki ręcznej
II liga siatkówki
Liga Futbolu Amerykańskiego
Rejestracja
Głosowanie
Zasady
Wyniki
Kluby uczniowskie
Stowarzyszenia
Kluby sportowe
Związki sportowe
Stadiony
Hale
Pływalnie
Inne
O nas
Nasza historia
Reklama
Kontakt