David Dedek odsunięty od pracy z drużyną!
Przewodniczący rady nadzorczej Zastalu poinformował, że pełniący do tej pory rolę trenera w Enei Stelmecie Zastalu Zielona Góra - David Dedek został odsunięty od pracy z zielonogórską drużyną. Arkadiusz Mieczyński podkreśla jednak, że Dedek nie został zwolniony, tylko zawieszony i nadal wypełnia kontrakt z klubem.
- Decyzją rady nadzorczej, prezesem zarządu spółki została pani Katarzyna Marciniak. Druga decyzja, decyzja sportowa - zarząd w głosowaniu podjął uchwałę na podstawie, której postanowił zmienić trenera drużyny. Podziękowaliśmy za współpracę panu Davidowi Dedkowi i po rozmowie z drugim trenerem - Virginijusem Sirvydisem postanowiliśmy powierzyć mu obowiązki pierwszego trenera. Decyzja zapadła po wnikliwych dyskusjach i rozważaniu wielu czynników. Pan Dedek nie został zwolniony. Został odsunięty od pracy z drużyną. Jego kontrakt nadal trwa. Dalsza forma współpracy będzie omawiana na dniach - Arkadiusz Mieczyński.
Źródło: Radio Zielona Góra
Źródło: Radio Zielona Góra
2024-02-22 18:25:21
Kategoria: kosz / newsy











PGE Ekstraliga 2025
Orlen Basket Liga 2025/26
III Liga 3 grupa 2025/26
Superliga tenisa stołowego
I liga piłki ręcznej
II liga siatkówki
Liga Futbolu Amerykańskiego
Rejestracja
Głosowanie
Zasady
Wyniki
Kluby uczniowskie
Stowarzyszenia
Kluby sportowe
Związki sportowe
Stadiony
Hale
Pływalnie
Inne
O nas
Nasza historia
Reklama
Kontakt