David Dedek o nowym zawodniku Zastalu
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra osiągnął porozumienie z nowym zawodnikiem, który najprawdopodobniej zagra w arcyważnym spotkaniu z GTK Gliwice. Oczywiście mowa o A.J. Englishu. 31-letni Amerykanin doświadczył już gry w Orlen Basket Lidze w takich klubach, jak m.in. Legia Warszawa czy HydroTruck Radom. David Dedek ma spore nadzieje względem nowego nabytka Zastalu.
Powiem w taki sposób. Każdy zawodnik może w danym otoczeniu funkcjonować dobrze, albo źle. Miałem w życiu mnóstwo sytuacji, że super zawodnicy źle funkcjonowali lub zawodnicy, którzy byli problematyczni i funkcjonowali dobrze. Ja mam nadzieję i jestem przekonany, że będzie w porządku. Będzie z niego pożytek na boisku i poza boiskiem. Mam podzielone opinie jego byłych trenerów - boiskowe bardzo dobre, poza boiskowe bardzo słabe.
Źródło: Radio Zielona Góra
2024-02-07 09:39:20
Kategoria: kosz / newsy











PGE Ekstraliga 2025
Orlen Basket Liga 2025/26
III Liga 3 grupa 2025/26
Superliga tenisa stołowego
I liga piłki ręcznej
II liga siatkówki
Liga Futbolu Amerykańskiego
Rejestracja
Głosowanie
Zasady
Wyniki
Kluby uczniowskie
Stowarzyszenia
Kluby sportowe
Związki sportowe
Stadiony
Hale
Pływalnie
Inne
O nas
Nasza historia
Reklama
Kontakt