David Dedek: Musić nie będzie w stanie zagrać w Rumunii
Już w najbliższą środę, 31 stycznia Enea Stelmet Zastal Zielona Góra uda się do Rumunii, gdzie zmierzy się z miejscowym Voluntari. W składzie zielonogórzan zabraknie dwóch podstawowych zawodników. Trener zielonogórskiego zespołu skomentował problemy kadrowe przed środowym meczem oraz ocenił grę najbliższego przeciwnika Zastalu.
- Wygląda na to, że Musić nie będzie w stanie zagrać w Rumunii. Natomiast myślę, że do meczu z Dąbrową i Gliwicami będzie już w 100% gotowy. Podobna sytuacja jest też z Marcinem Woronieckim. Zespół CSO Voluntari w tej chwili jest na czwartej pozycji w Rumunii. Jest to mocny przeciwnik, mają dosyć dobrze skompletowany skład. Mają bardzo niebezpiecznych strzelców. Rozgrywają bardzo szybko, dobrze penetrują i rzucają. Spodziewam się, że będą grali z nami fizycznie, że będą starali się napędzać szybki atak. My będziemy znowu grali w skurczonej rotacji, natomiast nie ma to znaczenia. Musimy utrzymać wysokie tempo gry - zakończył David Dedek.
Źródło: Radio Zielona Góra
Źródło: Radio Zielona Góra
2024-01-30 10:08:23
Kategoria: kosz / newsy












PGE Ekstraliga 2025
Orlen Basket Liga 2025/26
III Liga 3 grupa 2025/26
Superliga tenisa stołowego
I liga piłki ręcznej
II liga siatkówki
Liga Futbolu Amerykańskiego
Rejestracja
Głosowanie
Zasady
Wyniki
Kluby uczniowskie
Stowarzyszenia
Kluby sportowe
Związki sportowe
Stadiony
Hale
Pływalnie
Inne
O nas
Nasza historia
Reklama
Kontakt