sport zielona gora

Foto budka zielona góra Działkę budowlanš Hasta La Vista


Facebook

Typer




Ciekawostki

» Plastrony


» Budowa motocykla


Inne

» Linki


Redakcja

» O nas


» Redakcja
» Reklama
» Kontakt

Info

ekran: 800x600
min. IE 4, NC 4x
polskie zn. ISO 8859-2
kontakt@sport.zgora.pl

Provider


Wyniki

KOLEJKA NR 1
(2013-04-01)
Stal Rzeszów-Polonia Bydgoszcz48 : 42
PGE: Okoniewski 14+2, Lampart 0, Pavlic 8+1, Andersson 4+1, Walasek 10+1, Kret 3, Sówka 9+1; Polonia: Hancock 11+1, Kościecha 9+1, Loktaev 7, Andersen 6+1, Buczkowski 6, Woźniak 3, Curyło 0
Stal Gorzów Wlkp.-Fogo Unia Leszno43 : 47
Stal: Kasprzak 8, Hlib 0, Iversen 15, Sundstroem 5, Nermark 2, Cyran 4, Zmarzlik 9+1; Unia: Zengota 7+2, Baliński 6, Lindgren 12+1, Bjerre 10, Prz.Pawlicki 9+1, Pi.Pawlicki 1+1, Musielak 2
Get Well Toruń-Unia Tarnów57 : 33
Unibax: Holder 14, Brzozowski 1, Miedziński 10+2, Ward 9+1, Gollob 12+1, Przedpełski 4+1, E.Pulczyński 7+2; Unia: Łaguta 8, Janowski 5+1, Madsen 8+1, Vaculik 2+1, Kołodziej 9, Gomólski 0, Borowicz 1
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra42 : 48
Włókniarz: Jensen 3+1, Holta 8, Łaguta 8, Szombierski 13, Sajfutdinov 6, Łęgowik 1, Czaja 3; Falubaz: Jonsson 10+2, Davidsson 4+1, Protasiewicz 8+1, Jabłoński 7+1, Hampel 13, Dudek 4+2, Adamczewski 2+1
Start Gniezno-Betard WTS Wrocław49 : 41
Lechma: Lindbeack 10+1, Adamczak 1, Ułamek 10+1, Zagar 10+1, Pedersen 10, Lisiecki 3+2, O.Fajfer 5; WTS: Woffinden 13, Ljung 6+1, Jędrzejak 6, Suchecki 6, Batchelor 5+1, Malitowski 2, Dolny 3


KOLEJKA NR 2
(2013-04-06)
Unia Tarnów-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa54 : 36
Unia: Janowski 6+1, Madsen 10+1, A.Łaguta 14, Vaculik 8+1, Kołodziej 11+1, Borowicz 1+1, Gomólski 4; Włókniarz: G.Łaguta 12, Szombierski 0, Holta 8+1, Jensen 3+1, Sajfutdinov 9, Czaja 4+1, Łęgowik 0.
Polonia Bydgoszcz-Start Gniezno50 : 40
Polonia: Hancock 8, Buczkowski 9+3, Kościecha 13, Loktaev 5+2, Andersen 11+1, Curyło 2+2, Woźniak 2; Lechma: Watt 8+1, Świderski 5+1, Zagar 8+1, Ułamek 4, Pedersen 8+1, Lisiecki 0, O.Fajfer 7+1
Betard WTS Wrocław-Stal Gorzów Wlkp.42 : 48
Betard: Klindt 1+1, Suchecki 13, Jędrzejak 10+2, Ljung 3, Batchelor 9+2, Bojarski 0, Dolny 6; Stal: Nermark ZZ, Sundstroem 1, Kasprzak 9+1, Hlib 6+2, Iversen 18, Cyfer 4, Zmarzlik 10+2
Fogo Unia Leszno-Get Well Toruń45 : 45
Unia: Prz.Pawlicki 9+1, Baliński 4, Lindgren 7+1, Zengota 8+1, Bjerre 12, Musielak 1, Pi.Pawlicki 4; Unibax: Holder 11+2, Brzozowski 0, Miedziński 7+2, Ward ZZ, Gollob 9, Przedpełski 16+2, K.Pulczyński 2+1
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Stal Rzeszów46 : 44
Falubaz: Protasiewicz 8+1, Davidsson 0, Jabłoński 5+3, Jonsson 8+1, Hampel 13+1, Adamczewski 3+1, Dudek 9; PGE: Pedersen 13+1, Lampart 3, Okoniewski 5+1, Pavlic 0, Walasek 13, Sówka 10+1, Gaschka 0.


KOLEJKA NR 3
(2013-04-13)
Unia Tarnów-Fogo Unia Leszno53 : 37
Tarnów: Łaguta 7, Janowski 12, Madsen 10+2, Vaculik 11+2, Kołodziej 11+1, Borowicz 0, Gomólski 2; Leszno: Bjerre 0, Zengota 10+1, Lindgren 3+1, Baliński 6+1, Prze.Pawlicki 5, Pi.Pawlicki 8+3, Musielak 5.
Stal Gorzów Wlkp.-Stal Rzeszów42 : 48
Stal: Kasprzak 6, Gapiński 5+1, Iversen 16+1, Hlib 3, Nermark 2, Zmarzlik 5+1, Cyran 5+1; Marma: Pedersen 12, Lampart 0, Okoniewski 11+2, Pavlic 10+3, Walasek 12, Sówka 3, Kret 0
Get Well Toruń-Betard WTS Wrocław50 : 40
Unibax: Holder 9+1, Brzozowski 4+2, Miedziński 7+1, Ward 13, Gollob 11, E.Pulczyński 2, Przedpełski 4+1; Betard: Woffinden 10+2, Ljung 7, Jędrzejak 8+1, Suchecki 1+1, Batchelor 11, Malitowski 1+1, Bojarski 2.
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Polonia Bydgoszcz47 : 42
Włókniarz: Holta 5+1, Jensen 10, Łaguta 10+2, Szombierski 1+1, Sajfutdinov 17, Malczewski 2+1, Czaja 2; Polonia: Buczkowski 5+2, Andersen 9, Hancock 9, Loktaev 8+1, Kościecha 5, Woźniak 2+2, Curyło 4+1.
Start Gniezno-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra30 : 60
Lechma: Lindbeack 6, Świderski 1+1, Ułamek 2+1, Zagar 13, Pedersen 4+1, O.Fajfer 2, Lisiecki 1+1; Falubaz: Jonsson 8+3, Davidsson 12+2, Protasiewicz 8, Jabłoński 5+2, Hampel 14+1, Dudek 12, Zgardziński 1.


KOLEJKA NR 4
(2013-04-21)
Stal Rzeszów-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa42 : 48
PGE: Pedersen 9, Lampart 2+1, Okoniewski 7, Pavlic 4+1, Walasek 12, Kret 0, Sówka 8+1; CKM: Holta 8+2, Jensen 5, Łaguta 10+3, Szombierski 8+2, Sajfutdinov 12, Czaja 4, Malczewski 1.
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Polonia Bydgoszcz48 : 42
Falubaz: Jonsson 10, Davidsson 2+1, Protasiewicz 7+2, Jabłoński 2, Hampel 13+1, Dudek 14+1, Adamczewski 0; Polonia: Hancock 11+2, Loktaev 9+1, Andersen 6+1, Kościecha 3, Buczkowski 10, Woźniak 2, Curyło 1+1
Get Well Toruń-Stal Gorzów Wlkp.54 : 36
Unibax: Holder 5+1, Brzozowski 7, Miedziński 14+1, Ward 10+2, Gollob 12, E.Pulczyński 6+2, Przedpełski 0; Stal: Kasprzak 8+1, Gapiński 1, Iversen 9, Jankowski 0, Nermark 10, Cyan 1, Zmarzlik 7.
Betard WTS Wrocław-Unia Tarnów45 : 44
WTS: Woffinden 15, Ljung 8+1, Jędrzejak 10+1, Suchecki 6+2, Batchelor 6, Dolny 0, Bojarski 0; Unia: Łaguta 11, Janowski 4, Madsen 7+1, Vaculik 2, Kołodziej 9+1, Gomólski 5+1, Borowic 6
Fogo Unia Leszno-Start Gniezno49 : 41
Unia: Prz.Pawlicki 8+1, Zengota 8+1, Bjerre 5, Baliński 5, Lindgren 5+1, Musielak 10+1, Pi.Pawlicki 8+2; Lechma: Zagar 15+1, Pedersen 2, Ułamek 3, Świderski 10, Lindbeack 10+1, O.Fajfer 1, Lisiecki 0.


KOLEJKA NR 5
(2013-04-27)
Unia Tarnów-Stal Gorzów Wlkp.42 : 47
Unia: Łaguta 6+2, Janowski 8, Madsen 10, Vaculik 3+2, Kołodziej 11+1, Borowicz 0, Gomólski 4+1; Stal: Kasprzak 11, Hlib 3+1, Iversen 14, Sundstroem 7+1, Gapiński 5, Zmarzlik 4, Cyran 3
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Get Well Toruń43 : 46
Falubaz: Jonsson 4, Davidsson 5+1, Protasiewicz 7+1, Jabłoński 4, Hampel 11+1, Adamczewski 3+1, Dudek 9; Unibax: Holder 11, Brzozowski 3, Miedziński 4+2. Ward 12+2, Gollob 13, E.Pulczyński 3, Przedpełski 0.
Polonia Bydgoszcz-Betard WTS Wrocław54 : 36
Polonia: Hancock 8, Kościecha 1+1, Andersen 11+2, Loktaev 9, Buczkowski 10+1, Curyło 7+1, Woźniak 8+3; WTS: Woffinden 16, Suchecki 1, Jędrzejak 4, Ljung 5, Batchelor 5+1, Malitowski 3, Dolny 2
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Fogo Unia Leszno40 : 50
CKM: Holta 12+1, Biesczastow 0, Łaguta 10+1, Szombierski 8+1, Jabłoński 8, Malczewski 0, Strzelec 2; Unia: Zengota 4+4, Baliński 9, Lindgren 5+2, Bjerre 7, Prz.Pawlicki 11+1, Pi.Pawlicki 9, Musielak 5.
Start Gniezno-Stal Rzeszów44 : 46
Lechma: Świderski 0, Pedersen 4+1, Zagar 12+2, Ułamek 11+1, Lindbeack 9, Lisiecki 2, Fajfer 6; PGE: Pedersen 11+1, Lampart 5+1, Okoniewski 11, Pavlic 6+2, Walasek 8+1, Sówka 5, Kret 0


KOLEJKA NR 6
(2013-05-05)
Stal Rzeszów-Unia Tarnów41 : 49
PGE: Andersson 3+1, Lampart 4+1, Okoniewski 7+1, Pavlic 10, Walasek 11, Kret 1, Sówka 5+1; Unia: Janowski 11+2, Łaguta 14+1, Jamróg 1+1, Vaculik 9+1, Kołodziej 9+1, Gomólski 5+1, Borowicz 0
Stal Gorzów Wlkp.-Start Gniezno48 : 42
Stal: Kasprzak 12+1, Gomólski 1, Iversen 14+1, Sundstroem 7+2, Nermark ZZ, Zmarzlik 12, Cyran 2; Lechma: Ułamek 3, Świderski 8+2, Zagar 11+1, Watt 7, Lindbeack 3+1, Fajfer 3, Lisiecki 7
Get Well Toruń-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa50 : 40
Unibax: Holder 13+1. Brzozowski 4, Miedziński 14+2, Ward ZZ, Gollob 13+1, Przedpełski 3+1, E.Pulczyński 3; CKM: Łaguta 14, Szombierski 1, Holta 6+2, Jensen 11, Jabłoński 4+1, Czaja 3, Strzelec 1.
Betard WTS Wrocław-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra45 : 45
WTS: Woffinden 10+1, Suchecki 2, Jędrzejak 11+1, Ljung 11, Batchelor 8+1, Dolny 1+1, Malitowski 2; Falubaz: Jonsson 9+2, Davidsson 9+1, Protasiewicz 6, Jabłoński 2+1, Hampel 11+1, Dudek 7+2, Adamczewski 1
Fogo Unia Leszno-Polonia Bydgoszcz60 : 30
Unia: Prz.Pawlicki 12, Baliński 5+1, Lindgren 8+3, Bjerre 12, Zengota 9+1, Musielak 7+1, Pi.Pawlicki 7+1; Polonia: Szczepaniak 0, Kościecha 5+1; Andersen 0, Loktaev 12, Buczkowski 7, Woźniak 6, Curyło 0.


KOLEJKA NR 7
(2013-05-11)
Stal Rzeszów-Betard WTS Wrocław48 : 42
PGE: Okoniewski 11+1, Andersson 7+3, Pavlic 9, Lampart 0, Walasek 13+1, Kret 2, Sówka 6; Betard: Woffinden 15+1, Suchecki 3, Jędrzejak 3+1, Ljung 11, Batchelor 7+1, Dolny 2, Malitowski 1+1
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Fogo Unia Leszno58 : 32
Falubaz: Jonsson 15, Davidsson 2, Protasiewicz 14, Jabłoński 7+3, Hampel 14+1, Zgardziński 0, Dudek 6+2; Unia: Zengota 0, Baliński 4, Lindgren 8, Bjerre 2+2, Prz.Pawlicki 4+1, Pi.Pawlicki 9+1, Musielak 5
Polonia Bydgoszcz-Get Well Toruń37 : 53
Polonia: Hancock 10+1. Szczepaniak 3+1, Loktaev 6, Andersen 6+1, Buczkowski 5+1, Curyło 3+1, Woźniak 4; Unibax: Holder 16, Brzozowski 3+1, Miedziński 13+1, Ward ZZ, Gollob 12, Przedpełski 2+1, K.Pulczyński 7+1
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Stal Gorzów Wlkp.48 : 42
CKM: Holta 9+2, Jensen 9, Łaguta 14, Szombierski 2, Sajfutdinov 10, Czaja 4, Łęgowik 0; Stal: Sundstroem 4, Gapiński 6+1, Kasprzak 11+1, Jankowski 0, Iversen 11+1, Cyfer 1, Zmarzlik 9
Start Gniezno-Unia Tarnów50 : 40
Start: Watt 4, Świderski 8, Zagar 15, Ułamek 9+1, Pedersen 9+2, Lisiecki 2, Fajfer 3+2; Unia: Janowski 5+1, Madsen 3, Łaguta 9+3, Vaculik 7, Kołodziej 10, Gomólski 3, Borowicz 3.


KOLEJKA NR 8
(2013-05-19)
Unia Tarnów-Polonia Bydgoszcz54 : 36
Unia: Janowski 13+1, Hougaard 0, Łaguta 15, Vaculik 7+3, Kołodziej 11+1, Borowicz 1, Gomólski 7+1; Polonia: Hancock 11, Kościecha 0, Andersen 2+1, Loktaev 10, Buczkowski 5, Woźniak 8+2, Curyło 0
Stal Gorzów Wlkp.-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra50 : 40
Stal: Nermark ZZ, Sundstroem 9+3, Kasprzak 13+1, Hlib 3+1, Iversen 16, Cyran 1, Zmarzlik 8+1; Falubaz: Jonsson 9+1, Davidsson 0, Protasiewicz 6+1, Jabłoński 2, Hampel 14, Dudek 9+2, Adamczewski 0
Get Well Toruń-Stal Rzeszów54 : 36
Unibax: Holder 11+1, Brzozowski 1, Miedziński 18, Ward ZZ, Gollob 11+2, Przedpełski 8, E.Pulczyński 5+1; PGE: Okoniewski 6+1, Lampart 3, Pavlic 13, Andersson 0, Walasek 10, Sówka 4, Kret 0.
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Start Gniezno50 : 40
CKM: Holta 8+1, Jensen 7, Łaguta 13, Szombierski 1+1, Sajfutdinov 14+1, Łęgowik 3, Czaja 4+2; Lechma: Zagar 7+1, Świderski 9, Lindbeack 6+1, Watt 8+2, Ułamek 6, O.Fajfer 3, Lisiecki 1+1
Fogo Unia Leszno-Betard WTS Wrocław43 : 47
Unia: Prz.Pawlicki 10, Baliński 1, Lindgren 3+2. Bjerre 7, Zengota 4, Musielak 9+3, Pi.Pawlicki 9+1; Betard: Woffinden 12+1, Suchecki 8+1, Jędrzejak 3, Ljung 11, Batchelor 12, Dolny 0, Bojarski 1


KOLEJKA NR 9
(2013-05-25)
Stal Rzeszów-Fogo Unia Leszno51 : 39
PGE: Pedersen 12, Lampart 6+2, Okoniewski 7, Pavlic 5+1, Walasek 15, Gaschka 1+1, Sówka 5+1; Unia: Prz.Pawlicki 10+1, Baliński 1+1, Michelsen 6+1, Zengota 5+2, Bjerre 6+1, Pi.Pawlicki 11+2, Nowak 0
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Unia Tarnów54 : 36
Falubaz: Jonsson 10+2, Davidsson 4+1, Protasiewicz 9+2, Jabłoński 4, Hampel 12, Adamczewski 5, Dudek 10+3; Unia: Janowski 10+1, Madsen 6+1, Łaguta 13, Vaculik 1, Kołodziej 2, Gomólski 4, Borowicz 0
Polonia Bydgoszcz-Stal Gorzów Wlkp.47 : 43
Polonia: Hancock 9+1, Kościecha 2, Loktaev 2+1, Andersen 9, Buczkowski 8, Curyło 11+3, Woźniak 6+3; Stal: Nermark ZZ, Sundstroem 6+1, Kasprzak 10+2, Hlib 5, Iversen 21, Zmarzlik 1, Cyran 0
Betard WTS Wrocław-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa58 : 32
Betard: Woffinden 15, Suchecki 5+2, Jędrzejak 12+1, Ljung 7+1, Batchelor 12, Malitowski 3+1, Dolny 4; CKM: Łaguta 8, Szombierski 1+1, Jensen 6+1, Holta 4+1, Sajfutdinov 12+1, Czaja 1, Łęgowik 0
Start Gniezno-Get Well Toruń46 : 44
Lechma: Watt 8, Świderski 5+2, Zagar 13+1, Ułamek 3, Pedersen 9+1, Lisiecki 3+1, O.Fajfer 5; Unibax: Holder 11, Brzozowski 3, Miedziński 10+4, Ward ZZ, Gollob 16, E.Pulczyński 0, Przedpełski 4+1


KOLEJKA NR 10
(2013-06-02)
Unia Tarnów-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra58 : 32
Unia: Janowski 14+1, Hougaard 6, Łaguta 9+1, Vaculik 9+1, Kołodziej 11, Borowicz 3+1, Gomólski 6+1; Falubaz: Jensen 1, Davidsson 2, Protasiewicz 12, Jabłoński 3+1, Hampel 6, Dudek 8, Adamczewski 0.
Stal Gorzów Wlkp.-Polonia Bydgoszcz52 : 38
Stal: Nermark ZZ, Sundstroem 10, Kasprzak 17, Hlib 2, Iversen 15+1, Cyfer 0, Zmarzlik 8+3; Polonia: Hancock 9, Szczepaniak 0, Loktaev 10, Andersen 5+1, Buczkowski 10+1, Woźniak 2+1, Curyło 2.
Get Well Toruń-Start Gniezno62 : 28
Unibax: Holder 16+2, Brzozowski 4, Miedziński 16+2, Ward ZZ, Gollob 13+2, Przedpełski 12+2, K.Pulczyński 1+1; Lechma: Watt 5+1, Świderski 1, Zagar 9+1, Adamczak 0, Pedersen 8, Lisiecki 0, O.Fajfer 5+1
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Betard WTS Wrocław54 : 36
CKM: Jensen 12+1, Holta 8+3, Sajfutdinov 8+2, Szombierski 11+1, Łaguta 4, Łęgowik 4, Czaja 7+1; Betard: Klindt 11+1, Suchecki 1, Jędrzejak 4+1, Ljung 6+1, Batchelor 13+1, Dolny 1, Malitowski 0
Fogo Unia Leszno-Stal Rzeszów75 : 0


KOLEJKA NR 11
(2013-06-16)
Stal Rzeszów-Get Well Toruń50 : 40
PGE: Pedersen 15, Lampart 5+2, Okoniewski 10+1, Pavlic 4, Walasek 12, Kret 1+1, Sówka 3+1; Unibax: Holder 14+1, Brzozowski 2, E.Pulczyński 1+1, Ward ZZ, Gollob 12, Przedpełski 11+3, K.Pulczyński 0
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Stal Gorzów Wlkp.50 : 40
Falubaz: Jonsson 7+1, Davidsson 2+1, Protasiewicz 7, Jabłoński 11+2, Hampel 14+1, Adamczewski 2, Dudek 7+1; Stal: Jankowski 3+1, Gapiński 4, Kasprzak 8+2, Hlib 1, Iversen 13, Cyfer 1, Zmarzlik 10
Polonia Bydgoszcz-Unia Tarnów49 : 41
Polonia: Hancock 6+3, Buczkowski 10, Kościecha 3, Loktaev 13, Andersen 5+1, Curyło 5+1, Woźniak 7; Unia: Janowski 12+2, Madsen 4, Łaguta 8+1, Vaculik 8+1, Kołodziej 2, Gomólski 7+1, Borowicz 0
Betard WTS Wrocław-Fogo Unia Leszno38 : 51
WTS: Suchecki 3+2, Ljung 7+2, Jędrzejak 6, Woffinden 9+2, Batchelor 12, Malitowski 0, Dolny 1; Unia: Prz.Pawlicki 13+1, Michelsen 0, Lindgren 11+1, Zengota 5+1, Bjerre 6, Pi.Pawlicki 8+1, Musielak 8+2.
Start Gniezno-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa35 : 55
Lechma: Watt 1, Świderski 4, Zagar 13, Ułamek 3, Pedersen 6+1, Lisiecki 1+1, O.Fajfer 7+1; Włókniarz: Holta 11+2, Jensen 5+1, Szombierski 5+1, Łaguta 13+1, Sajfutinov 11+1, Czaja 9, Łęgowik 1


KOLEJKA NR 12
(2013-06-29)
Unia Tarnów-Start Gniezno49 : 41
Unia: Janowski 10+2, Madsen 10+1, Łaguta 12+1, Vaculik 3+2, Kołodziej 8, Borowicz 2+1, Gomólski 4+1; Lechma: Ułamek 9+1, Świderski 4+1, Zagar 13+2, Watt 9+1, Pedersen 3, O.Fajfer 3, Lisiecki 0
Stal Gorzów Wlkp.-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa43 : 47
Stal: Gapiński 6+2, Zmarzlik 11+3, Kasprzak 12, Hlib 1, Iversen 10+1, Cyfer 2, Cyran 1; CKM: Łaguta 11, Szombierski 0, Holta 8, Jensen 12+1, Sajfutdinov 9+1, Czaja 6+1, Łęgowik 1+1
Get Well Toruń-Polonia Bydgoszcz57 : 33
Unibax: Holder 13+1, Brzozowski 6+2, Miedziński 5+1, Ward 6, Gollob 12, K.Pulczyński 4, Przedpełski 11+3; Polonia: Hancock 2+2, Buczkowski 8, Loktaev 7+1, Kościecha 7+1, Andersen 6, Woźniak 2, Curyło 1
Betard WTS Wrocław-Stal Rzeszów48 : 41
Sparta: Woffinden 12+1, Suchecki 4+2, Jędrzejak 7+2, Ljung 10+1, Batchelor 12, Malitowski 0, Dolny 3; PGE: Pedersen 12+1, Lampart 2+1, Okoniewski 1, Pavlic 6, Walasek 15, Sówka 5+2, Gaschka 0
Fogo Unia Leszno-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra45 : 45
Unia: Prz.Pawlicki 10+1, Baliński 10+1, Michelsen 2+2, Zengota 8, Bjerre 8, Musielak 2+1, Pi.Pawlicki 5+1; Falubaz: Jonsson ZZ, Davidsson 1, Protasiewicz 11+2, Jabłoński 0, Hampel 18, Dudek 14+1, Zgardziński 1


KOLEJKA NR 13
(2013-07-06)
Unia Tarnów-Stal Rzeszów53 : 37
Unia: Janowski 5+1, Madsen 12, Łaguta 12, Vaculik 5+1, Kołodziej 10+1, Borowicz 3, Gomólski 6; PGE: Pedersen 12+1, Lampart 1, Okoniewski 3+1, Pavlic 7, Walasek 11, Sówka 2+1, Gashka 1
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Betard WTS Wrocław49 : 41
Falubaz: Jonsson ZZ, Gomólski 0, Protasiewicz 11+1, Jabłoński 8+1, Hampel 15, Adamczewski 3+1, Dudek 12+2; Sparta: Woffinden 13+1, Suchecki 1+1, Jędrzejak 7+1, Ljung 8, Batchelor 9+1, Dolny 3+1, Malitowski 0
Polonia Bydgoszcz-Fogo Unia Leszno38 : 52
Polonia: Hancock 14, Buczkowski 5+2, Kościecha 5+1, Loktaev 5+1, Andersen 0, Curyło 3, Woźniak 6; Unia: Prz.Pawlicki 11, Baliński 7+3, Zengota 11+1, Michelsen 4, Bjerre 11+2, Pi.Pawlicki 7+1, Nowak 1+1.
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Get Well Toruń54 : 36
CKM: Jensen 11+3, Sajfutdinov ZZ, Holta 10, Szombierski 10+2, Łaguta 12+1, Czaja 5, Strzelec 6; Unibax: K.Pulczyński 0, Brzozowski 6, Miedziński 6, Ward 11, Gollob 8+2, Przedpełski 4+1, E.Pulczyński 1
Start Gniezno-Stal Gorzów Wlkp.45 : 45
Lechma: Ułamek 11+2, Świderski 9+2, Zagar 12, Watt 0, Pedersen 10, Lisiecki 1+1, O.Fajfer 2; Stal: Gapiński 1, Nermark 4, Kasprzak 12+1, Hlib 3+2, Iversen 13, Cyfer 0, Zmarzlik 12+1


KOLEJKA NR 14
(2013-07-21)
Stal Rzeszów-Start Gniezno53 : 37
PGE: Pedersen 13+1, Lampart 0, Okoniewski 8+1, Pavlic 11, Walasek 10+1, Cyło 1, Sówka 10; Start: Świderski 1, Watt 1, Zagar 9, Adamczak 3+1, Pedersen 4, Gała 2+2, Fajfer 7+1.
Stal Gorzów Wlkp.-Unia Tarnów55 : 35
Stal: Nermark 9+2, Gapiński 12+1, Kasprzak 5, Hlib 2, Iversen 11+3, Cyfer 3+2, Zmarzlik 13; Unia: Janowski 7, Madsen 1, Łaguta 1+1, Vaculik 8, Kołodziej 11+1, Gomólski 7+2, Borowicz 0.
Get Well Toruń-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra44 : 46
Unibax: Ward 7+1, Brzozowski 4+1, Miedziński 7, Kennett 1+1, Gollob 13+1, K.Pulczyński 3, Przedpełski 9+2; Falubaz: Jonsson ZZ, Gomólski 0, Protasiewicz 12+2, Jabłoński 4, Hampel 13+1, Dudek 14+1, Adamczewski 3.
Betard WTS Wrocław-Polonia Bydgoszcz58 : 32
Betard: Woffinden 13, Suchecki 11+3, Jędrzejak 11+2, Ljung 5+1, Batchelor 10+1, Malitowski 4, Dolny 4; Polonia: Hancock 12, Kościecha 1+1, Andersen 5, Loktaev 4, Buczkowski 3, Woźniak 3+1, Curyło 4.
Fogo Unia Leszno-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa39 : 51
Unia: Prz.Pawlicki 10, Baliński 3+1, Michelsen 0, Zengota 4+1, Bjerre 10, Nowak 1, Pi.Pawlicki 11+1; Włókniarz: Łaguta 12+1, Szombierski 0, Holta 10+1, Jensen 7+3, Sajfutdinov 15, Czaja 4+1, Strzelec 3+1


KOLEJKA NR 15
(2013-07-27)
Unia Tarnów-Betard WTS Wrocław57 : 33
Unia: Janowski 12+2, Madsen 7+1, Łaguta 10+1, Vaculik 6+1, Kołodziej 13, Borowicz 0, Gomólski 9+3; Betard: Woffinden 11+1, Suchecki 0, Jędrzejak 7, Ljung 5+2, Batchelor 6, Dolny 3, Malitowski 1.
Stal Gorzów Wlkp.-Get Well Toruń53 : 37
Stal: Nermark 5+2, Gapiński 11, Kasprzak 11, Hlib 2+1, Iversen 11+2, Cyfer 3+1, Zmarzlik 10; Unibax: Miedziński 12, Kus 0, Ward 12+1, Brzozowski 0, Gollob 7, Przedpełski 7+1, K.Pulczyński 0.
Polonia Bydgoszcz-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra38 : 52
Polonia: Buczkowski 9, Bietracki 0, Szczepaniak 3+1, Kościecha 5+1, Andersen 12+1, Woźniak 5+1, Curyło 4; Falubaz: Jensen 10, Gomólski 2+1, Protasiewicz 12, Jabłoński 3+1, Hampel 13+1, Dudek 12+2, Adamczewski 0
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Stal Rzeszów57 : 33
Włókniarz: Holta 11, Jensen 6+1, Łaguta 14, Szombierski 7+2, Sajfutdinov 12+2, Strzelec 2+1, Czaja 5+1; PGE: Pedersen 11, Lampart 2, Okoniewski 1, Pavlic 4, Walasek 7, Sówka 7+1, Gaschka 1
Start Gniezno-Fogo Unia Leszno44 : 46
Start: Ułamek 10+1, Watt 8, Zagar 6+1, Adamczak 8+1, Pedersen 4+2, Gała 1, Fajfer 7; Unia: Bjerre 11+2, Lindgren 9+1, Zengota 0, Baliński 5, Prz.Pawlicki 6, Pi.Pawlicki 14+2, Nowak 1+1.


KOLEJKA NR 16
(2013-08-04)
Stal Rzeszów-Stal Gorzów Wlkp.45 : 45
PGE: Pedersen 10, Lampart 4, Pavlic 11+1, Okoniewski 7+3, Walasek 10+1, Gaschka 0, Sówka 3+1; Stal: Nermark 2+2, Gapiński 10+2, Kasprzak 11, Hlib 1+1, Iversen 14, Cyfer 4+1, Zmarzlik 3.
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Start Gniezno66 : 24
Falubaz: Hampel 9+2, Davidsson 11+1, Protasiewicz 11+1, Jabłoński 11+2, Jensen 5+1, Zgardziński 7+2, Dudek 12; Start: Ułamek 6+1, Adamczak 1, Watt 5, Sitera 0, Pedersen 7, O.Fajfer 4, Gała 1.
Polonia Bydgoszcz-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa41 : 49
Polonia: Buczkowski 9+2, Loktaev 10+1, Kościecha 9, Szczepaniak 3+2, Andersen 2+1, Woźniak 3, Curyło 5; Włókniarz: Łaguta 11+1, Szombierski 0, Holta 9+2, Jensen 8, Sajfutdinov 15, Czaja 6+2, Strzelec 0
Betard WTS Wrocław-Get Well Toruń49 : 41
Betard: Woffinden 13, Suchecki 5+2, Jędrzejak 9+1, Ljung 4+1, Batchelor 11+1, Malitowski 2, Dolny 5+1; Unibax: Miedziński 10, Brzozowski 0, Ward 7, Sullivan 1+1, Gollob 8+2, Przedpełski 15, K.Pulczyński 0.
Fogo Unia Leszno-Unia Tarnów44 : 46
Leszno: Bjerre 9, Zengota 5+3, Lindgren 7, Baliński 8+1, Prz.Pawlicki 8+1, Nowak 1, Pi.Pawlicki 6+1; Tarnów: Janowski 10, Madsen 8, Łaguta 6, Vaculik 3+1, Kołodziej 12+1, Gomólski 5+1, Mazur 2+1.


KOLEJKA NR 17
(2013-08-15)
Stal Rzeszów-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra43 : 47
PGE: Pedersen 14, Lampart 2+1, Pavlic 6, Okoniewski 3+1, Walasek 10, Gaschka 2+2, Sówka 6+2; Falubaz: Hampel 11, Davidsson 1, Protasiewicz 11, Jabłoński 6+2, Jonsson 11, Dudek 7+3, Zgardziński 0.
Stal Gorzów Wlkp.-Betard WTS Wrocław61 : 29
Stal: Nermark 11+1, Gapiński 10+1, Kasprzak 10, Hlib 4+2, Iversen 11+4, Cyfer 6+1, Zmarzlik 9; Sparta: Woffinden 12+1, Suchecki 0, Jędrzejak 5, Ljung 0, Batchelor 11, Dolny 1, Malitowski 0.
Get Well Toruń-Fogo Unia Leszno51 : 39
Unibax: Ward 6+1, Brzozowski 2, Miedziński 12+2, Sullivan 9+1, Gollob 13+1, K.Pulczyński 1, Przedpełski 8+2; Unia: Prz.Pawlicki ZZ, Zengota 6+1, Lindgren 9, Baliński 3+2, Bjerre 16, Pi.Pawlicki 5, Nowak 0
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Unia Tarnów54 : 36
Włókniarz: Holta 11+1, Jensen 10+2, G.Łaguta 12, Szombierski 1, Sajfutdinov 10, Czaja 7+1, Strzelec 3+1; Unia: Janowski 5+1, Madsen 8+2, A,Łaguta 14, Vaculik 0, Kołodziej 6, Gomólski 3, Borowicz 0.
Start Gniezno-Polonia Bydgoszcz41 : 49
Start: Świderski 5, Watt 3, Zagar 11, Adamczak 4+1, Pedersen 9+1, Gała 3, O.Fajfer 6+1; Polonia: Buczkowski 8, Kościecha 4+1, Loktaev 13, Szczepaniak 1, Andersen 7+1, Woźniak 12+2, Curyło 4+2


KOLEJKA NR 18
(2013-08-18)
Unia Tarnów-Get Well Toruń50 : 40
Unia: Janowski 13, Madsen 8+2, Łaguta 1, Vaculik 10+1, Kołodziej 10+1, Mazur 2, Gomólski 6+1; Unibax: Miedziński 12+1, Sullivan 2+1, Ward 9, Brzozowski 0, Gollob 5, Przedpełski 12+1, K.Pulczyński 0.
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa41 : 37
Falubaz: Hampel 9, Davidsson 2+1, Protasiewicz 8, Jabłoński 2+1, Jonsson 6+1, Adamczewski 3+1, Dudek 11+1; Włókniarz: Łaguta 11, Szombierski 3+2, Holta 9+1, Jensen 6, Sajfutdinov 5, Czaja 3+1, Łęgowik 0
Polonia Bydgoszcz-Stal Rzeszów46 : 44
Polonia: Buczkowski 8+1, Szczepaniak 3, Loktaev 4, Kościecha 4+1, Andersen 12+1, Curyło 10+1, Woźniak 5+1; PGE: Pedersen 14, Lampart 0, Pavlic 5, Okoniewski 9+1, Walasek 8+1, Sówka 6, Gaschka 2
Betard WTS Wrocław-Start Gniezno65 : 24
Betard: Woffinden 14+1, Suchecki 10+1, Jędrzejak 13, Ljung 5+2, Batchelor 13+2, Malitowski 4+2, Dolny 6+1; Lechma: Świderski 11, Watt 0, Zagar 0, Adamczak 2, Pedersen 7, Gała 1, O.Fajfer 3
Fogo Unia Leszno-Stal Gorzów Wlkp.43 : 47
Unia: Bjerre 9+3, Zengota 10+1, Baliński 5, Michelsen 4+1, Lindgren 3+1, Nowak 1, Pi.Pawlicki 11; Stal: Gapiński 3, Nermark 5+2, Kasprzak 8, Hlib 4, Iversen 14+1, Cyfer 3+1, Zmarzlik 10+1


KOLEJKA NR 19
(2013-08-31)
Unia Tarnów-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra47 : 43
Unia: Janowski 10+1, Madsen 7+1, A.Łaguta 6, Vaculik 7+1, Kołodziej 9, Borowicz 1, Gomólski 7+1; Falubaz: Hampel 14, Davidsson 0, Protasiewicz 8, Jabłoński 3, Jonsson 7+1, Dudek 9+1, Adamczewski 2+1.
Get Well Toruń-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa49 : 41
Unibax: Miedziński 10, Brzozowski 2, Ward 8, Sullivan 1, Gollob 15, K.Pulczyński 3+1, P.Przedpełski 10+3; CKM: G.Łaguta 13+2, Szombierski 2+1, Holta 7+2, Jensen 11, Sajfutdinov 1, Czaja 6, Strzelec 1.


KOLEJKA NR 20
(2013-09-08)
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Unia Tarnów53 : 37
Falubaz: Hampel 15, Davidsson 0, Protasiewicz 12, Jabłoński 4+1, Jonsson 12, Adamczewski 3, Dudek 7; Unia: Janowski 7+1, Madsen 1, Laguta 7, Vaculik 5+1, Kołodziej 12+1, Gomólski 5+1, Mazur 0
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Get Well Toruń47 : 42
Włókniarz: Jensen 13+2, Sajfutdinov ZZ, Holta 10, Szombierski 0, Laguta 9+2, Strzelec 4, Czaja 11; Unibax: Miedziński 9+2, Brzozowski 2, Ward 17, Holder ZZ, Gollob 9+1, Przedpełski 4, K.Pulczyński 1.


KOLEJKA NR 21
(2013-09-15)
Unia Tarnów-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa49 : 41
Unia: Janowski 10, Hougaard 1, A.Łaguta 12+1, Vaculik 3, Kołodziej 15, Mazur 1+1, Gomólski 7+2; CKM Jensen 13, Łęgowik 0, Holta 8, Sajfutdinov ZZ, G.Łaguta 9+2, Czaja 11, Strzelec 0.
Get Well Toruń-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra46 : 43
Unibax: Miedziński 10, Brzozowski 1+1, Ward 14+2, Holder ZZ, Gollob 15, E.Pulczyński 0, P.Przedpełski 6; Falubaz: Hampel 10, Davidsson 0, Protasiewicz 12, Jabłoński 2, Jonsson 9, Dudek 9+2, Adamczewski 1.


KOLEJKA NR 22
(2013-09-22)
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Unia Tarnów48 : 42
CKM: Jensen 5+1, Sajfutdinov ZZ, Holta 12+1, Szombierski 11, G.Łaguta 12+1, Strzelec 4, Czaja 4+1; Unia: Janowski 9+2, Madsen 11, A.Łaguta 2, Vaculik 3+2, Kołodziej 13, Gomólski 2+2, Borowicz 2.
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Get Well Toruń40 : 0



 Reklama
sanpol
bilety

 Sonda

Kto będzie najlepszym zawodnikiem Falubazu w sezonie 2016?

    Andriy Karpov
    Patryk Dudek
    Piotr Protasiewicz
    Jason Doyle
    Inny zawodnik


 Pogoda

Pogoda w Zielonej Górze


 Reklama



 Wyniki Ekstraligi

 Tabela Ekstraligi
Stal Gorzów27+111
Ekantor.pl Falubaz ZG27+101
Get Well Toruń22+78
Betard Sparta Wrocław17+26

Mrgarden GKM Grudziądz16-18
ROW Rybnik12-59
Fogo Unia Leszno10-72
Unia Tarnów7-167
Zobacz więcej »

 W obiektywie

Zdjecie miesiąca - ŻUŻEL



:::

Wszelkie prawa zastrzeżone - sport.zgora.pl                                                       Projektowanie stron i sklepów internetowych - MediaSoft.net.pl

:::

Linki:    biuro rachunkowe zielona góra | fotografia ślubna zielona góra

Zielonogórski Portal Sportowy w Zielonej Górze zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.sport.zgora.pl jest dozwolne wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Zielonogóskiego Portalu Sportowego. Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną i finansową.