Wygrane Unii i GKM
Za nami pierwsze dwa pojedynki 10. rundy PGE Ekstraligi. Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze forBET Wlokniarz Częstochowa 57:33, a MRGARDEN GKM Grudziądz po 21 latach wygrał w koncu na wyjeździe - w Toruniu z Get Well 46:44.
Fogo Unia Leszno - forBET Włókniarz Częstochowa 57:33
Fogo Unia Leszno - 57 pkt.
9. Emil Sajfutdinow - 10+1 (3,3,t,2,2*)
10. Brady Kurtz - 3+1 (1,1,1*,0)
11. Jarosław Hampel - 8+3 (2*,1*,2*,3,t)
12. Janusz Kołodziej - 9+1 (3,2,3,1*,-)
13. Piotr Pawlicki - 11+1 (1,2,2*,3,3)
14. Dominik Kubera - 3+2 (2*,1*,0,0)
15. Bartosz Smektała - 13 (3,3,3,2,2)
forBET Włókniarz Częstochowa - 33 pkt.
1. Leon Madsen - 11 (2,3,1,2,3)
2. Paweł Przedpełski - 3 (0,0,0,2,1)
3. Adrian Miedziński - 2+1 (1,0,0,1*)
4. Matej Zagar - 6 (0,3,3,0,d)
5. Fredrik Lindgren - 9 (2,2,1,3,1)
6. Jakub Miśkowiak - 2+1 (1,0,1*)
7. Michał Gruchalski - 0 (0,0,0)
8. Damian Dróżdż - nie jechał
Bieg po biegu:
1. (62,19) Sajfutdinow, Madsen, Kurtz, Przedpełski - 4:2 - (4:2)
2. (61,85) Smektała, Kubera, Miśkowiak, Gruchalski - 5:1 - (9:3)
3. (61,03) Kołodziej, Hampel, Miedziński, Zagar - 5:1 - (14:4)
4. (61,32) Smektała, Lindgren, Pawlicki, Gruchalski - 4:2 - (18:6)
5. (61,91) Madsen, Kołodziej, Hampel, Przedpełski - 3:3 - (21:9)
6. (61,33) Zagar, Pawlicki, Kubera, Miedziński - 3:3 - (24:12)
7. (61,09) Sajfutdinow, Lindgren, Kurtz, Miśkowiak - 4:2 - (28:14)
8. (62,18) Smektała (Sajfutdinow - t), Pawlicki, Madsen, Przedpełski - 5:1 - (33:15)
9. (61,66) Zagar, Smektała, Kurtz, Miedziński - 3:3 - (36:18)
10. (61,66) Kołodziej, Hampel, Lindgren, Gruchalski - 5:1 - (41:19)
11. (61,85) Pawlicki, Przedpełski, Miedziński, Kurtz - 3:3 - (44:22)
12. (61,94) Hampel, Madsen, Miśkowiak, Kubera - 3:3 - (47:25)
13. (61,59) Lindgren, Sajfutdinow, Kołodziej, Zagar - 3:3 - (50:28)
14. (61,94) Pawlicki, Sajfutdinow, Przedpełski, Zagar (d4) - 5:1 - (55:29)
15. (61,59) Madsen, Smektała, Lindgren, Kubera (Hampel - t) - 2:4 - (57:33)
Get Well Toruń - MRGARDEN GKM Grudziądz 44:46
Get Well Toruń - 44 pkt.
9. Justin Stolp - 0 (-,-,-,-,-)
10. Chris Holder - 10 (1,2,1,3,3)
11. Niels Kristian Iversen - 9 (2,2,2,3,0)
12. Norbert Kościuch - 2+2 (1*,0,1*,0)
13. Jason Doyle - 14+2 (2,2,3,2*,2*,3)
14. Maksymilian Bogdanowicz - 0 (0,-,0)
15. Igor Kopeć-Sobczyński - 4+1 (3,1*,0,0)
16. Jack Holder - 5+1 (0,1*,3,1)
MRGARDEN GKM Grudziądz - 46 pkt.
1. Kenneth Bjerre - 6+2 (2*,1,1*,2,0)
2. Antonio Lindbaeck - 9 (3,3,2,0,1)
3. Krzysztof Buczkowski - 2 (0,1,0,1)
4. Przemysław Pawlicki - 13 (3,3,2,3,2)
5. Artiom Łaguta - 12+2 (3,3,3,2*,1*)
6. Marcin Turowski - 3+1 (2,0,1*)
7. Kamil Wieczorek - 1+1 (1*,0,0)
8. Roman Lachbaum - nie jechał
Bieg po biegu:
1. (59,43) Lindbaeck, Bjerre, Holder, Holder - 1:5 - (1:5)
2. (60,19) Kopeć-Sobczyński, Turowski, Wieczorek, Bogdanowicz - 3:3 - (4:8)
3. (58,87) Pawlicki, Iversen, Kościuch, Buczkowski - 3:3 - (7:11)
4. (58,29) Łaguta, Doyle, Kopeć-Sobczyński, Wieczorek - 3:3 - (10:14)
5. (59,75) Lindbaeck, Iversen, Bjerre, Kościuch - 2:4 - (12:18)
6. (59,53) Pawlicki, Doyle, Buczkowski, Kopeć-Sobczyński - 2:4 - (14:22)
7. (58,57) Łaguta, Holder, Holder, Turowski - 3:3 - (17:25)
8. (60,10) Doyle, Lindbaeck, Bjerre, Kopeć-Sobczyński - 3:3 - (20:28)
9. (59,62) Holder, Pawlicki, Holder, Buczkowski - 4:2 - (24:30)
10. (59,03) Łaguta, Iversen, Kościuch, Wieczorek - 3:3 - (27:33)
11. (59,91) Holder, Doyle, Buczkowski, Lindbaeck - 5:1 - (32:34)
12. (59,82) Iversen, Bjerre, Turowski, Bogdanowicz - 3:3 - (35:37)
13. (59,88) Pawlicki, Łaguta, Holder, Kościuch - 1:5 - (36:42)
14. (60,13) Holder, Doyle, Lindbaeck, Bjerre - 5:1 - (41:43)
15. (59,78) Doyle, Pawlicki, Łaguta, Iversen - 3:3 - (44:46)
wyniki: sportowefakty.wp.pl
2019-06-28 22:28:50
Kategoria: zuzel / newsy