Brazylijczyk zasilił kadrę Lechii
Lechia Zielona Góra zakontraktowała kolejnego zawodnika. Do Zielonej Góry zawitał 22-letni piłkarz z Brazylii, który sam zgłosił się do Lechii. Przed związaniem się z zielonogórskim klubem, Vinicius Oliveira Veneranda występował w rezerwach Miedzi Legnica. Przekonał do siebie trenera Andrzeja Sawickiego po dobrych występach w zimowych meczach kontrolnych. Nowy zawodnik Lechii skomentował styl gry drużyny z Winnego Grodu. [czytaj więcej...]
Data:
Kategoria:










PGE Ekstraliga 2025
Orlen Basket Liga 2025/26
III Liga 3 grupa 2025/26
Superliga tenisa stołowego
I liga piłki ręcznej
II liga siatkówki
Liga Futbolu Amerykańskiego
Rejestracja
Głosowanie
Zasady
Wyniki
Kluby uczniowskie
Stowarzyszenia
Kluby sportowe
Związki sportowe
Stadiony
Hale
Pływalnie
Inne
O nas
Nasza historia
Reklama
Kontakt