II GP Polski osób niepełnostrawnych w tenisie stołowym
W Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie w dniach 15-17 listopada Polski Związek Tenisa Stołowego i klub ZSR START Zielona Góra byli organizatorami II Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. W zawodach uczestniczyło 163 sportowców niepełnosprawnych z 39 klubów w Polsce. Bardzo dobrze zaprezentowała się 11 osobowa reprezentacja zielonogórskiego Start-u. [czytaj więcej...]
Data:
Kategoria:










PGE Ekstraliga 2025
Orlen Basket Liga 2025/26
III Liga 3 grupa 2025/26
Superliga tenisa stołowego
I liga piłki ręcznej
II liga siatkówki
Liga Futbolu Amerykańskiego
Rejestracja
Głosowanie
Zasady
Wyniki
Kluby uczniowskie
Stowarzyszenia
Kluby sportowe
Związki sportowe
Stadiony
Hale
Pływalnie
Inne
O nas
Nasza historia
Reklama
Kontakt