Kiedy zawodnicy Stelmet Falubazu wyjadą na tor?
Zawodnicy Stelmet Falubazu Zielona Góra mają za sobą obóz sportowo-integracyjny w Gdańsku i następny etap przygotowań do nowego sezonu w PGE Speedway Ekstralidze to wyjazd na tor. W najbliższych dnia do Winnego Grodu ma zawitać prawdziwa wiosna. Ma być słonecznie, a termometry mają wskazywać nawet 17 stopni! Kiedy zatem zielonogórscy żużlowcy mogą zacząć treningi przy W69? [czytaj więcej...]
Data: 2025-03-05 11:30:05
Kategoria:


































PGE Ekstraliga 2025
Orlen Basket Liga 2025/26
III Liga 3 grupa 2025/26
Superliga tenisa stołowego
I liga piłki ręcznej
II liga siatkówki
Liga Futbolu Amerykańskiego
Rejestracja
Głosowanie
Zasady
Wyniki
Kluby uczniowskie
Stowarzyszenia
Kluby sportowe
Związki sportowe
Stadiony
Hale
Pływalnie
Inne
O nas
Nasza historia
Reklama
Kontakt