Terminarze I i II ligi żużlowej
Poznaliśmy terminarze I i II ligi żużlowej. Zmagania na tych szczeblach wystartują już 30 marca.
Nice 1. Liga Żużlowa:
Część zasadnicza:
1 runda: sobota, 30 marca 2019 / niedziela, 31 marca 2019
KŻ Orzeł Łódź – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
CAR GWARANT Start Gniezno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Unia Tarnów ŻSSA – Speedway LokomotivDaugavpils
KS ROW Rybnik SA – pauzuje
2 runda: sobota, 6 kwietnia 2019 / niedziela, 7 kwietnia 2019
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów ŻSSA
KS ROW Rybnik SA – KŻ Orzeł Łódź
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – CAR GWARANT Start Gniezno
Speedway Lokomotiv Daugavpils – pauzuje
3 runda: sobota, 13 kwietnia 2019 / niedziela, 14 kwietnia 2019
Speedway LokomotivDaugavpils – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
CAR GWARANT Start Gniezno – KS ROW Rybnik SA
Unia Tarnów ŻSSA – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
KŻ Orzeł Łódź – pauzuje
niedziela, 21 kwietnia 2019
data rezerwowa
poniedziałek, 22 kwietnia 2019
data rezerwowa
4 runda: sobota, 27 kwietnia 2019 / niedziela, 28 kwietnia 2019
KS ROW Rybnik SA – Unia Tarnów ŻSSA
KŻ Orzeł Łódź – CAR GWARANT Start Gniezno
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Speedway Lokomotiv Daugavpils
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – pauzuje
5 runda: sobota, 4 maja 2019 / niedziela, 5 maja 2019
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Speedway Lokomotiv Daugavpils – KS ROW Rybnik SA
Unia Tarnów ŻSSA – KŻ Orzeł Łódź
CAR GWARANT Start Gniezno – pauzuje
6 runda: sobota, 11 maja 2019 / niedziela, 12 maja 2019
CAR GWARANT Start Gniezno – Unia Tarnów ŻSSA
KS ROW Rybnik SA – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
KŻ Orzeł Łódź – Speedway LokomotivDaugavpils
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – pauzuje
piątek, 17 maja 2019
data rezerwowa
niedziela, 19 maja 2019
data rezerwowa
7 runda: niedziela, 26 maja 2019
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – KŻ Orzeł Łódź
Speedway Lokomotiv Daugavpils – CAR GWARANT Start Gniezno
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – KS ROW Rybnik SA
Unia Tarnów ŻSSA – pauzuje
8 runda: sobota, 1 czerwca 2019 / niedziela, 2 czerwca 2019
CAR GWARANT Start Gniezno – Speedway Lokomotiv Daugavpils
KŻ Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
KS ROW Rybnik SA – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Unia Tarnów ŻSSA – pauzuje
9 runda: niedziela, 9 czerwca 2019
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – KS ROW Rybnik SA
Speedway LokomotivDaugavpils – KŻ Orzeł Łódź
Unia Tarnów ŻSSA – CAR GWARANT Start Gniezno
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – pauzuje
10 runda: sobota, 15 czerwca 2019 / niedziela, 16 czerwca 2019
KŻ Orzeł Łódź – Unia Tarnów ŻSSA
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
KS ROW Rybnik SA – Speedway Lokomotiv Daugavpils
CAR GWARANT Start Gniezno – pauzuje
11 runda: sobota, 22 czerwca 2019 / niedziela, 23 czerwca 2019
Unia Tarnów ŻSSA – KS ROW Rybnik SA
CAR GWARANT Start Gniezno – KŻ Orzeł Łódź
Speedway Lokomotiv Daugavpils – ArgedMalesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – pauzuje
sobota, 29 czerwca 2019
data rezerwowa
niedziela, 30 czerwca 2019
data rezerwowa
12 runda: sobota, 6 lipca 2019 / niedziela, 7 lipca 2019
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Unia Tarnów ŻSSA
KS ROW Rybnik SA – CAR GWARANT Start Gniezno
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Speedway LokomotivDaugavpils
KŻ Orzeł Łódź – pauzuje
sobota, 13 lipca 2019
data rezerwowa
niedziela, 14 lipca 2019
data rezerwowa
sobota, 20 lipca 2019
data rezerwowa
niedziela, 21 lipca 2019
data rezerwowa
13 runda: sobota, 27 lipca 2019 / niedziela, 28 lipca 2019
CAR GWARANT Start Gniezno – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
KŻ Orzeł Łódź – KS ROW Rybnik SA
Unia Tarnów ŻSSA – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Speedway LokomotivDaugavpils – pauzuje
14 runda: sobota, 3 sierpnia 2019 / niedziela, 4 sierpnia 2019
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – KŻ Orzeł Łódź
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – CAR GWARANT Start Gniezno
Speedway Lokomotiv Daugavpils – UniaTarnów ŻSSA
KS ROW Rybnik SA – pauzuje
sobota, 10 sierpnia 2019
data rezerwowa
niedziela, 11 sierpnia 2019
data rezerwowa
Część finałowa
1 runda finałowa: sobota, 17 sierpnia 2019 / niedziela, 18 sierpnia 2019
(a) 4 w tabeli po części zasadniczej – 1 w tabeli po części zasadniczej
(b) 3 w tabeli po części zasadniczej – 2 w tabeli po części zasadniczej
piątek, 23 sierpnia 2019
data rezerwowa
2 runda finałowa: sobota, 24 sierpnia 2019 / niedziela, 25 sierpnia 2019
(a) 1 w tabeli po części zasadniczej – 4 w tabeli po części zasadniczej
(b) 2 w tabeli po części zasadniczej – 3 w tabeli po części zasadniczej
piątek, 30 sierpnia 2019
data rezerwowa
sobota, 31 sierpnia 2019
data rezerwowa
niedziela, 1 września 2019
data rezerwowa
piątek, 6 września 2019
data rezerwowa
3 runda finałowa: sobota, 7 września 2019 / niedziela, 8 września 2019
zwycięskie drużyny z (a) i (b)
piątek, 13 września 2019
data rezerwowa
4 runda finałowa: sobota, 14 września 2019 / niedziela, 15 września 2019
zwycięskie drużyny z (a) i (b)
piątek, 20 września 2019
data rezerwowa
sobota, 21 września 2019
data rezerwowa
niedziela, 22 września 2019
data rezerwowa
piątek, 27 września 2019
data rezerwowa
sobota, 28 września 2019
data rezerwowa
niedziela, 29 września 2019
data rezerwowa
niedziela, 29 września 2019
baraż
niedziela, 6 października 2019
data rezerwowa
niedziela, 6 października 2019
baraż rewanż
II liga:
Część zasadnicza:
1 runda: sobota, 30 marca 2019 / niedziela, 31 marca 2019
Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o. – EURO FINANNCE Polonia Piła
Stainer Unia Kolejarz Rawicz – ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
TS Kolejarz Opole – POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
Wilki Krosno SA – pauzuje
2 runda: sobota, 6 kwietnia 2019 / niedziela, 7 kwietnia 2019
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA – TS Kolejarz Opole
Wilki Krosno SA – Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o.
EURO FINANNCE Polonia Piła – Stainer Unia Kolejarz Rawicz
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań – pauzuje
3 runda: sobota, 13 kwietnia 2019 / niedziela, 14 kwietnia 2019
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań – ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
Stainer Unia Kolejarz Rawicz – Wilki Krosno SA
TS Kolejarz Opole – EURO FINANNCE Polonia Piła
Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o. – pauzuje
niedziela, 21 kwietnia 2019
data rezerwowa
poniedziałek, 22 kwietnia 2019
data rezerwowa
4 runda: sobota, 27 kwietnia 2019 / niedziela, 28 kwietnia 2019
Wilki Krosno SA – TS Kolejarz Opole
Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o. – Stainer Unia Kolejarz Rawicz
EURO FINANNCE Polonia Piła – POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA – pauzuje
5 runda: sobota, 4 maja 2019 / niedziela, 5 maja 2019
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA – EURO FINANNCE Polonia Piła
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań – Wilki Krosno SA
TS Kolejarz Opole – Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o.
Stainer Unia Kolejarz Rawicz – pauzuje
6 runda: sobota, 11 maja 2019 / niedziela, 12 maja 2019
Stainer Unia Kolejarz Rawicz – TS Kolejarz Opole
Wilki Krosno SA – ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o. – POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
EURO FINANNCE Polonia Piła – pauzuje
piątek, 17 maja 2019
data rezerwowa
niedziela, 19 maja 2019
data rezerwowa
7 runda: niedziela, 26 maja 2019
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA – Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o.
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań – Stainer Unia Kolejarz Rawicz
EURO FINANNCE Polonia Piła – Wilki Krosno SA
TS Kolejarz Opole – pauzuje
8 runda: sobota, 1 czerwca 2019 / niedziela, 2 czerwca 2019
Stainer Unia Kolejarz Rawicz – POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o. – ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
Wilki Krosno SA – EURO FINANNCE Polonia Piła
TS Kolejarz Opole – pauzuje
9 runda: niedziela, 9 czerwca 2019
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA – Wilki Krosno SA
TS Kolejarz Opole – Stainer Unia Kolejarz Rawicz
EURO FINANNCE Polonia Piła – pauzuje
10 runda: sobota, 15 czerwca 2019 / niedziela, 16 czerwca 2019
Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o. – TS Kolejarz Opole
EURO FINANNCE Polonia Piła – ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
Wilki Krosno SA – POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
Stainer Unia Kolejarz Rawicz – pauzuje
11 runda: sobota, 22 czerwca 2019 / niedziela, 23 czerwca 2019
TS Kolejarz Opole – Wilki Krosno SA
Stainer Unia Kolejarz Rawicz – Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o.
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań – EURO FINANNCE Polonia Piła
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA – pauzuje
sobota, 29 czerwca 2019
data rezerwowa
9 runda: niedziela, 30 czerwca 2019
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań – Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o.
data rezerwowa
12 runda: sobota, 6 lipca 2019 / niedziela, 7 lipca 2019
EURO FINANNCE Polonia Piła – TS Kolejarz Opole
Wilki Krosno SA – Stainer Unia Kolejarz Rawicz
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA – POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o. – pauzuje
sobota, 13 lipca 2019
data rezerwowa
niedziela, 14 lipca 2019
data rezerwowa
sobota, 20 lipca 2019
data rezerwowa
niedziela, 21 lipca 2019
data rezerwowa
13 runda: sobota, 27 lipca 2019 / niedziela, 28 lipca 2019
Stainer Unia Kolejarz Rawicz – EURO FINANNCE Polonia Piła
Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o. – Wilki Krosno SA
TS Kolejarz Opole – ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań – pauzuje
14 runda: sobota, 3 sierpnia 2019 / niedziela, 4 sierpnia 2019
EURO FINANNCE Polonia Piła – Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o.
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA – Stainer Unia Kolejarz Rawicz
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań – TS Kolejarz Opole
Wilki Krosno SA – pauzuje
sobota, 10 sierpnia 2019
data rezerwowa
niedziela, 11 sierpnia 2019
data rezerwowa
Część finałowa
1 runda finałowa: sobota, 17 sierpnia 2019 / niedziela, 18 sierpnia 2019
(a) 4 w tabeli po części zasadniczej – 1 w tabeli po części zasadniczej
(b) 3 w tabeli po części zasadniczej – 2 w tabeli po części zasadniczej
piątek, 23 sierpnia 2019
data rezerwowa
2 runda finałowa: sobota, 24 sierpnia 2019 / niedziela, 25 sierpnia 2019
(a) 1 w tabeli po części zasadniczej – 4 w tabeli po części zasadniczej
(b) 2 w tabeli po części zasadniczej – 3 w tabeli po części zasadniczej
piątek, 30 sierpnia 2019
data rezerwowa
sobota, 31 sierpnia 2019
data rezerwowa
niedziela, 1 września 2019
data rezerwowa
piątek, 6 września 2019
data rezerwowa
3 runda finałowa: sobota, 7 września 2019 / niedziela, 8 września 2019
zwycięskie drużyny z (a) i (b)
piątek, 13 września 2019
data rezerwowa
4 runda finałowa: sobota, 14 września 2019 / niedziela, 15 września 2019
zwycięskie drużyny z (a) i (b)
piątek, 20 września 2019
data rezerwowa
sobota, 21 września 2019
data rezerwowa
niedziela, 22 września 2019
data rezerwowa
piątek, 27 września 2019
data rezerwowa
sobota, 28 września 2019
data rezerwowa
niedziela, 29 września 2019
data rezerwowa
niedziela, 29 września 2019
baraż
niedziela, 6 października 2019
data rezerwowa
niedziela, 6 października 2019
baraż rewanż
2019-01-17 22:00:57
Kategoria: zuzel / newsy