Szwecja: Kapitalne wyniki jeźdźców Falubazu!
Kapitalne występy jeźdźców Ekantor.pl Falubazu w Szwecji! Komplet 15 punktów zdobył Jarosław Hampel, który poprowadził Elit Vetlandę do wygranej nad Smederną Eskilstuna! 15+1 pkt. w siedmiu startach wywalczył Jacob Thorssell, a po 14 "oczek" zgromadzili Piotr Protasiewicz i Patryk Dudek!
Indianerna Kumla - Masarna Avesta 50:40
Indianerna Kumla - 50
1. Vaclav Milik - 10 (0,3,3,3,1)
2. Bjarne Pedersen - 5 (1,2,1,1)
3. Piotr Protasiewicz - 14 (2,3,3,3,3)
4. Mateusz Szczepaniak - 5+2 (0,2*,1,2*)
5. Kenneth Bjerre - 8 (2,3,3,0)
6. Ludvig Lindgren - 5+1 (1,1*,0,3)
7. Victor Palovaara - 3 (3,0,0,0)
Masarna Avesta - 40
1. Linus Sundstroem - 8 (3,1,2,2)
2. Artur Czaja - 3+2 (2*,0,1*,0)
3. Przemysław Pawlicki - 3+1 (1,w,1,1*)
4. Kim Nilsson - 10 (3,3,2,0,2)
5. Antonio Lindbaeck - 9 (3,2,2,2,w)
6. Joel Andersson - 3+2 (0,1,1*,1*)
7. Robert Lambert - 4 (2,0,0,2)
Bieg po biegu:
1. Sundstroem, Czaja, Pedersen, Milik 1:5
2. Palovaara, Lambert, Lindgren, Andersson 4:2 (5:7)
3. Nilsson, Protasiewicz, Pawlicki, Szczepaniak 2:4 (7:11)
4. Lindbaeck, Bjerre, Lindgren, Lambert 3:3 (10:14)
5. Nilsson, Pedersen, Andersson, Palovaara 2:4 (12:18)
6. Protasiewicz, Szczepaniak, Sundstroem, Czaja 5:1 (17:19)
7. Milik, Nilsson, Pedersen, Pawlicki (w) 4:2 (21:21)
8. Protasiewicz, Lindbaeck, Szczepaniak, Lambert 4:2 (25:23)
9. Bjerre, Sundstroem, Czaja, Lindgren 3:3 (28:26)
10. Milik, Lindbaeck, Andersson, Palovaara 3:3 (31:29)
11. Lindgren, Lambert, Andersson, Palovaara 3:3 (34:32)
12. Bjerre, Szczepaniak, Pawlicki, Czaja 5:1 (39:33)
13. Protasiewicz, Sundstroem, Pedersen, Nilsson 4:2 (43:35)
14. Milik, Lindbaeck, Pawlicki, Bjerre 3:3 (46:38)
15. Protasiewicz, Nilsson, Milik, Lindbaeck (w) 4:2 (50:40)
Rospiggarna Hallstavik - Dackarna Malilla 43:47
Rospiggarna Hallstavik - 43
1. Max Fricke - 10+3 (1*,2*,0,2,2*,2,1)
2. Jason Doyle - ZZ
3. Andreas Jonsson - 8 (2,2,1,0,3)
4. Nike Lunna - 0 (0,0,-,-)
5. Timo Lahti - 10+1 (1,2,3,1*,0,3)
6. Freddie Eriksson - 0 (0,0,-,0)
7. Jacob Thorssell - 15+1 (2,3,1,3,2,2,2*)
Dackarna Malilla - 47
1. Fredrik Lindgren - 5+1 (0,2*,2,1)
2. Peter Ljung - 6 (3,3,0,0)
3. Patryk Dudek - 14 (3,3,3,3,2)
4. Rune Holta - 1 (1,0,-,u)
5. Maciej Janowski - 7+1 (2*,3,1,1,0)
6. Joel Kling - 3 (1,1,-,1)
7. Mads Korneliussen - 11 (3,3,1,1,0,3)
Bieg po biegu:
1. Ljung, Jonsson, Fricke, Lindgren 3:3
2. Korneliussen, Thorssell, Kling, Eriksson 2:4 (5:7)
3. Dudek, Jonsson, Holta, Lunna 2:4 (7:11)
4. Korneliussen, Janowski, Lahti, Eriksson 1:5 (8:16)
5. Thorssell, Fricke, Kling, Holta 5:1 (13:17)
6. Ljung, Lindgren, Jonsson, Lunna 1:5 (14:22)
7. Dudek, Lahti, Korneliussen, Fricke 2:4 (16:26)
8. Janowski, Fricke, Korneliussen, Jonsson 2:4 (18:30)
9. Lahti, Lindgren, Thorssell, Ljung 4:2 (22:32)
10. Thorssell, Fricke, Janowski, Korneliussen 5:1 (27:33)
11. Korneliussen, Thorssell, Kling, Eriksson 2:4 (29:37)
12. Dudek, Thorssell, Lahti, Ljung 3:3 (32:40)
13. Jonsson, Thorssell, Lindgren, Holta (u/3) 5:1 (37:41)
14. Dudek, Fricke, Janowski, Lahti 2:4 (39:45)
15. Lahti, Dudek, Fricke, Janowski 4:2 (43:47)
Elit Vetlanda - Eskilstuna Smederna 53:37
Elit Vetlanda - 53
1. Martin Vaculik - 6+2 (2*,0,3,1)
2. Szymon Woźniak - 9 (3,2,3,1)
3. Jarosław Hampel - 15 (3,3,3,3,3)
4. Tomas H. Jonasson - 2+1 (0,2*,0,0)
5. Bartosz Zmarzlik - 11 (2,3,3,2,1)
6. Oliver Berntzon - 3+2 (1*,0,0,2*)
7. Jonas Davidsson - 7+1 (2,1*,1,3)
Eskilstuna Smederna - 37
1. Michael Jepsen Jensen - 3 (1,0,2,w)
2. Pontus Aspgren - 4+1 (0,1,1*,2)
3. Matej Zagar - 10+1 (2,2,1*,3,2)
4. Grzegorz Walasek - 7+2 (1*,3,1*,2,0)
5. Grigorij Łaguta - 2+1 (1,1*,-,0)
6. Linus Ekloef - 0 (0,0,-,0)
7. Mikkel Michelsen - 11 (3,3,2,2,1,0)
Bieg po biegu:
1. Woźniak, Vaculik, Jensen, Aspgren 5:1
2. Michelsen, Davidsson, Berntzon, Ekloef 3:3 (8:4)
3. Hampel, Zagar, Walasek, Jonasson 3:3 (11:7)
4. Michelsen, Zmarzlik, Łaguta, Berntzon 2:4 (13:11)
5. Walasek, Woźniak, Davidsson, Ekloef 3:3 (16:14)
6. Hampel, Jonasson, Aspgren, Jensen 5:1 (21:15)
7. Woźniak, Zagar, Walasek, Vaculik 3:3 (24:18)
8. Hampel, Michelsen, Łaguta, Jonasson 3:3 (27:21)
9. Zmarzlik, Jensen, Aspgren, Berntzon 3:3 (30:24)
10. Vaculik, Michelsen, Davidsson, Łaguta 4:2 (34:26)
11. Davidsson, Berntzon, Michelsen, Ekloef 5:1 (39:27)
12. Zmarzlik, Aspgren, Zagar, Jonasson 3:3 (42:30)
13. Hampel, Walasek, Woźniak, Jensen 4:2 (46:32)
14. Zagar, Zmarzlik, Vaculik, Michelsen 3:3 (49:35)
15. Hampel, Zagar, Zmarlik, Walasek 4:2 (53:37)
wyniki: sportowefakty.wp.pl
Indianerna Kumla - 50
1. Vaclav Milik - 10 (0,3,3,3,1)
2. Bjarne Pedersen - 5 (1,2,1,1)
3. Piotr Protasiewicz - 14 (2,3,3,3,3)
4. Mateusz Szczepaniak - 5+2 (0,2*,1,2*)
5. Kenneth Bjerre - 8 (2,3,3,0)
6. Ludvig Lindgren - 5+1 (1,1*,0,3)
7. Victor Palovaara - 3 (3,0,0,0)
Masarna Avesta - 40
1. Linus Sundstroem - 8 (3,1,2,2)
2. Artur Czaja - 3+2 (2*,0,1*,0)
3. Przemysław Pawlicki - 3+1 (1,w,1,1*)
4. Kim Nilsson - 10 (3,3,2,0,2)
5. Antonio Lindbaeck - 9 (3,2,2,2,w)
6. Joel Andersson - 3+2 (0,1,1*,1*)
7. Robert Lambert - 4 (2,0,0,2)
Bieg po biegu:
1. Sundstroem, Czaja, Pedersen, Milik 1:5
2. Palovaara, Lambert, Lindgren, Andersson 4:2 (5:7)
3. Nilsson, Protasiewicz, Pawlicki, Szczepaniak 2:4 (7:11)
4. Lindbaeck, Bjerre, Lindgren, Lambert 3:3 (10:14)
5. Nilsson, Pedersen, Andersson, Palovaara 2:4 (12:18)
6. Protasiewicz, Szczepaniak, Sundstroem, Czaja 5:1 (17:19)
7. Milik, Nilsson, Pedersen, Pawlicki (w) 4:2 (21:21)
8. Protasiewicz, Lindbaeck, Szczepaniak, Lambert 4:2 (25:23)
9. Bjerre, Sundstroem, Czaja, Lindgren 3:3 (28:26)
10. Milik, Lindbaeck, Andersson, Palovaara 3:3 (31:29)
11. Lindgren, Lambert, Andersson, Palovaara 3:3 (34:32)
12. Bjerre, Szczepaniak, Pawlicki, Czaja 5:1 (39:33)
13. Protasiewicz, Sundstroem, Pedersen, Nilsson 4:2 (43:35)
14. Milik, Lindbaeck, Pawlicki, Bjerre 3:3 (46:38)
15. Protasiewicz, Nilsson, Milik, Lindbaeck (w) 4:2 (50:40)
Rospiggarna Hallstavik - Dackarna Malilla 43:47
Rospiggarna Hallstavik - 43
1. Max Fricke - 10+3 (1*,2*,0,2,2*,2,1)
2. Jason Doyle - ZZ
3. Andreas Jonsson - 8 (2,2,1,0,3)
4. Nike Lunna - 0 (0,0,-,-)
5. Timo Lahti - 10+1 (1,2,3,1*,0,3)
6. Freddie Eriksson - 0 (0,0,-,0)
7. Jacob Thorssell - 15+1 (2,3,1,3,2,2,2*)
Dackarna Malilla - 47
1. Fredrik Lindgren - 5+1 (0,2*,2,1)
2. Peter Ljung - 6 (3,3,0,0)
3. Patryk Dudek - 14 (3,3,3,3,2)
4. Rune Holta - 1 (1,0,-,u)
5. Maciej Janowski - 7+1 (2*,3,1,1,0)
6. Joel Kling - 3 (1,1,-,1)
7. Mads Korneliussen - 11 (3,3,1,1,0,3)
Bieg po biegu:
1. Ljung, Jonsson, Fricke, Lindgren 3:3
2. Korneliussen, Thorssell, Kling, Eriksson 2:4 (5:7)
3. Dudek, Jonsson, Holta, Lunna 2:4 (7:11)
4. Korneliussen, Janowski, Lahti, Eriksson 1:5 (8:16)
5. Thorssell, Fricke, Kling, Holta 5:1 (13:17)
6. Ljung, Lindgren, Jonsson, Lunna 1:5 (14:22)
7. Dudek, Lahti, Korneliussen, Fricke 2:4 (16:26)
8. Janowski, Fricke, Korneliussen, Jonsson 2:4 (18:30)
9. Lahti, Lindgren, Thorssell, Ljung 4:2 (22:32)
10. Thorssell, Fricke, Janowski, Korneliussen 5:1 (27:33)
11. Korneliussen, Thorssell, Kling, Eriksson 2:4 (29:37)
12. Dudek, Thorssell, Lahti, Ljung 3:3 (32:40)
13. Jonsson, Thorssell, Lindgren, Holta (u/3) 5:1 (37:41)
14. Dudek, Fricke, Janowski, Lahti 2:4 (39:45)
15. Lahti, Dudek, Fricke, Janowski 4:2 (43:47)
Elit Vetlanda - Eskilstuna Smederna 53:37
Elit Vetlanda - 53
1. Martin Vaculik - 6+2 (2*,0,3,1)
2. Szymon Woźniak - 9 (3,2,3,1)
3. Jarosław Hampel - 15 (3,3,3,3,3)
4. Tomas H. Jonasson - 2+1 (0,2*,0,0)
5. Bartosz Zmarzlik - 11 (2,3,3,2,1)
6. Oliver Berntzon - 3+2 (1*,0,0,2*)
7. Jonas Davidsson - 7+1 (2,1*,1,3)
Eskilstuna Smederna - 37
1. Michael Jepsen Jensen - 3 (1,0,2,w)
2. Pontus Aspgren - 4+1 (0,1,1*,2)
3. Matej Zagar - 10+1 (2,2,1*,3,2)
4. Grzegorz Walasek - 7+2 (1*,3,1*,2,0)
5. Grigorij Łaguta - 2+1 (1,1*,-,0)
6. Linus Ekloef - 0 (0,0,-,0)
7. Mikkel Michelsen - 11 (3,3,2,2,1,0)
Bieg po biegu:
1. Woźniak, Vaculik, Jensen, Aspgren 5:1
2. Michelsen, Davidsson, Berntzon, Ekloef 3:3 (8:4)
3. Hampel, Zagar, Walasek, Jonasson 3:3 (11:7)
4. Michelsen, Zmarzlik, Łaguta, Berntzon 2:4 (13:11)
5. Walasek, Woźniak, Davidsson, Ekloef 3:3 (16:14)
6. Hampel, Jonasson, Aspgren, Jensen 5:1 (21:15)
7. Woźniak, Zagar, Walasek, Vaculik 3:3 (24:18)
8. Hampel, Michelsen, Łaguta, Jonasson 3:3 (27:21)
9. Zmarzlik, Jensen, Aspgren, Berntzon 3:3 (30:24)
10. Vaculik, Michelsen, Davidsson, Łaguta 4:2 (34:26)
11. Davidsson, Berntzon, Michelsen, Ekloef 5:1 (39:27)
12. Zmarzlik, Aspgren, Zagar, Jonasson 3:3 (42:30)
13. Hampel, Walasek, Woźniak, Jensen 4:2 (46:32)
14. Zagar, Zmarzlik, Vaculik, Michelsen 3:3 (49:35)
15. Hampel, Zagar, Zmarlik, Walasek 4:2 (53:37)
wyniki: sportowefakty.wp.pl
2017-06-27 21:19:49
Kategoria: zuzel / newsy