sport zielona gora

Foto budka zielona góra Działkę budowlanš Hasta La Vista


Facebook

Typer
Ciekawostki

» Plastrony


» Budowa motocykla


Inne

» Linki


Redakcja

» O nas


» Redakcja
» Reklama
» Kontakt

Info

ekran: 800x600
min. IE 4, NC 4x
polskie zn. ISO 8859-2
kontakt@sport.zgora.pl

Provider


Aktualności - Żużel


Oczekiwanie, wzruszenie, radość...

   Oczekiwanie, wzruszenie, radość to emocje, które każdego roku przeżywają dzieci, młodzież i potrzebujące rodziny, gdy odwiedza ich Falubazowy Mikołaj. W tym roku mikołajkowy bus przejechał setki kilometrów od Zielonej Góry po Cybinkę i Wschowę. W rolę pomocników świętego Mikołaja wcielili się m.in. prezes ZKŻ SSA Zdzisław Tymczyszyn, kapitan Piotr Protasiewicz, Patryk Dudek, Sebastian Niedźwiedź, Arek Potoniec i nasi adepci.

R      e      k      l      a      m      a

 Dla każdego z nich spotkanie z fanami w świątecznej atmosferze było niezwykłym przeżyciem. - Uśmiech dziecka to piękny widok, my tych uśmiechów zobaczyliśmy ponad 2 tysiące, wręczając paczki z falubazowym akcentem. Uczestniczenie w tej akcji charytatywnej to dla nas, sportowców wielki zaszczyt - mówi kapitan Ekantor.pl Falubazu Piotr Protasiewicz.

W tym roku pierwszy raz podczas akcji wprowadzone zostały charytatywne cegiełki o różnych nominałach do kupienia za pośrednictwem Allegro. W ten sposób mieszkaniec każdego miasta w Polsce i zagranicą mógł zostać pomocnikiem Falubazowego Mikołaja i w podziękowaniu otrzymać specjalny certyfikat. Odzew był całkiem spory, a jeden z bardziej wzruszających momentów to ten, kiedy klub odwiedzili podopieczni Powiatowego Ośrodka Wsparcia „Parasol”, by kupić swoją cegiełkę. – Nasze dzieciaki uczą się w ten sposób, że w życiu nie należy tylko brać, ale warto podarować coś od siebie innym – mówi kierownik ośrodka Wioletta Żukowska.

Bardzo ważnym elementem przygotowań do Falubazowych Mikołajek były jak co roku licytacje atrakcyjnych gadżetów, przekazanych przez polskich sportowców i artystów. Fundusze zdobyte w ten sposób pozwalają nam na uszykowanie jak najbogatszych paczek. W tym roku kibice licytowali m.in. kask Piotra Protasiewicza i trening snookera z jego udziałem, skok spadochronowy z Patrykiem Dudkiem, koszulki Arkadiusza Milika i Grzegorza Krychowiaka, czy funkcję asystenta Marka Cieślaka na treningu naszej drużyny.

We wcześniejszych latach licytowano m.in. lot samolotem Grupy Żelazny w towarzystwie Jarka Hampela, kartingowy pojedynek z Piotrem Protasiewiczem czy kolację z Patrykiem Dudkiem, a także atrakcyjne przedmioty przekazane przez prezydenta Bronisława Komorowskiego, Roberta Lewandowskiego, Jakuba Błaszczykowskiego, Adama Małysza, Roberta Kubicę, Radosława Kawęckiego, Urszulę Dudziak, polskich piłkarzy, szczypiornistów i siatkarzy, drużyny Zagłębia Lubin, Legii Warszawa, czy zielonogórskie kabarety.

Dzięki temu, że akcja angażuje tak wiele znanych osobowości kibice mogą zakupić niedostępne nigdzie indziej przedmioty, a przy okazji przyczynić się do przygotowania jak największej liczby paczek. Co trafia do każdej z nich? Głównym prezentem jest falubazowy gadżet. W historii akcji były to kubki, szaliki, czapki, koszulki oraz vlepki, a teraz dzieciaki cieszyły się z żółto-biało-zielonych czapek na zimę.

I pomyśleć, że Falubazowe Mikołajki rozpoczęły się osiem lat temu od kilkuset paczek rozdanych w Zielonej Górze oraz w miastach, w których funkcjonowały kibicowskie fan cluby… Już teraz organizatorzy myślą o dziewiątej edycji akcji, podczas której wręczona zostanie paczka numer 20 000!
Justyna Niećkowiak (2016-12-24 05:19:02)
Wyślij link do serwisu:    Wykop    Facebook    Wyślij link do serwisu !    Wyślij link do serwisu!    


Przeczytaj również:

 • [2017-03-01 17:54:43] 5 powodów, aby przyjechać do Torunia »
 • [2017-03-01 08:19:20] Kiedy Falubaz na tor? »
 • [2017-02-28 22:19:49] P.Dudek: Jeśli wyjazd to do Niemiec »
 • [2017-02-28 13:24:44] M.Cieślak: Nie ma się co spieszyć »
 • [2017-02-26 00:16:04] Hampel trenuje w Hiszpanii »
 • [2017-02-26 00:01:13] Plebiscyt TŻ: 2. Dudek, 8. Protasiewicz »
 • [2017-02-24 02:36:19] Nagrody w Grand Prix bez zmian »
 • [2017-02-24 02:29:06] Wasze pytania do... Dudka i Karpova (video) »
 • [2017-02-24 02:22:18] Rusza sprzedaż biletów na prezentację »
 • [2017-02-22 07:39:40] Prezentacja Falubazu - kolejne informacje »

Zielonogórska Strona Żużlowa

<< wstecz


 Reklama
sanpol
bilety

 Sonda

Kto będzie najlepszym zawodnikiem Falubazu w sezonie 2016?

    Andriy Karpov
    Patryk Dudek
    Piotr Protasiewicz
    Jason Doyle
    Inny zawodnik


 Pogoda

Pogoda w Zielonej Górze


 Reklama Wyniki Ekstraligi

 Tabela Ekstraligi
Stal Gorzów27+111
Ekantor.pl Falubaz ZG27+101
Get Well Toruń22+78
Betard Sparta Wrocław17+26

Mrgarden GKM Grudziądz16-18
ROW Rybnik12-59
Fogo Unia Leszno10-72
Unia Tarnów7-167
Zobacz więcej »

 W obiektywie

Zdjecie miesiąca - ŻUŻEL:::

Wszelkie prawa zastrzeżone - sport.zgora.pl                                                       Projektowanie stron i sklepów internetowych - MediaSoft.net.pl

:::

Linki:    biuro rachunkowe zielona góra | fotografia ślubna zielona góra

Zielonogórski Portal Sportowy w Zielonej Górze zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.sport.zgora.pl jest dozwolne wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Zielonogóskiego Portalu Sportowego. Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną i finansową.