sport zielona gora

Foto budka zielona góra Działkę budowlanš Hasta La Vista


Facebook

Typer




Ciekawostki

» Plastrony


» Budowa motocykla


Inne

» Linki


Redakcja

» O nas


» Redakcja
» Reklama
» Kontakt

Info

ekran: 800x600
min. IE 4, NC 4x
polskie zn. ISO 8859-2
kontakt@sport.zgora.pl

Provider


Wyniki

KOLEJKA NR 1
(2011-04-03)
Orzeł Łódź-ŻKS ROW Rybnik46 : 43
Orzeł: Jeleniewski 8+1, J.Rempała 9+1, Ma.Szczepaniak 12+1, Jankowski 4, Trojanowski 5+1, Osmólski 5, Sundstroem 3+2; RKM: Karpow 8, Pytel 6, Jamroży 0, Shlein 9+1, Lindbeack 18, Domański 0, Loktajew 2+1
GKM Grudziądz-Lechma Poznań56 : 34
GTŻ: Ruud 7+1, Watt 5+1, Chrzanowski 9+2, King 10+2, Buczkowski 15, Lampkowski 3+1, Kudriaszow 7+1; Lechma: Miśkowiak 7+1, Kościuch ZZ, Facher 6, Magosi 5, Ljung 15, Fajfer 1, Świdziński 0
Wybrzeże Gdańsk-Start Gniezno37 : 52
Lotos: Max 9+1, Gafurov 0, Stachyra 4+1, Hlib 9, Zetterstroem 10, Szymko 3, Sperz 2; Start: Mi.Szczepaniak 1+1, M.Jabłoński 12+1, Nicholls 11+1, Bridger 6+3, K.Jabłoński 11+3, Gomólski 7, Gustafsson 4+1
Polonia Bydgoszcz-Lokomotiv Daugavpils57 : 33
Polonia: Sajfutdinov 12, Curyło 3+1, Kościecha 10+4, Walasek 13+1, Gapiński 12, Woźniak 5+1, Adamczak 2+1; Lokomotiv: Bogdanow 10+1, Klindt 4+3, Povazhny 9+1, Puodżuks 5+1, Gurickij 1, Karawackij 3+1, Tarasienko 1


KOLEJKA NR 2
(2011-04-10)
Lechma Poznań-Lokomotiv Daugavpils52 : 38
Lechma: Kościuch 7+3, Szewczykowski 9+1, Facher 11, Słaboń 3+1, Miśkowiak 14, Fajfer 4+2, Czałow 4; Lokomotiv: Bogdanow 14, Karawackis 0, Puodżuks 8, Gieruckis 3, Povazhny 9, Lebiediew 3+1, Tarasienko 1+1
Start Gniezno-Orzeł Łódź50 : 39
Start: Mi.Szczepaniak 13, M.Jabłoński 10+2, Nicholls 10, Bridger 2+1, K.Jabłoński 9+1, Gomólski 6, Gustafsson 0; Orzeł: Jeleniewski 12+1, Jankowski 4, J.Rempała 4, Trojanowski 2, Ma.Szczepaniak 10+2, Osmólski 1+1, Sundstroem 6
GKM Grudziądz-Wybrzeże Gdańsk47 : 43
GTŻ: Ruud 3, Watt 13, Chrzanowski 11, King 3, Buczkowski 8+2, Lampkowski 1+1, Kudriaszow 8; Lotos: Max 0, Jonasson 11+2, Hlib 4, Stachyra 7+1, Zetterstroem 13+1, Szymko 0, Sperz 8+1
ŻKS ROW Rybnik-Polonia Bydgoszcz48 : 42
RKM: Schlein 10, Pytel 1, Drabik 8, Karpow 10+2, Lindbeack 14, Fleger 2, Loktajev 3; Polonia: Sajfutdinov 9+1, Gizatullin 7+1, Kościecha 5+2, Walasek 11+1, Gapiński 4+2, Woźniak 6, Adamczak 0


KOLEJKA NR 3
(2011-04-25)
Lechma Poznań-ŻKS ROW Rybnik51 : 39
Wybrzeże Gdańsk-Orzeł Łódź60 : 30
Polonia Bydgoszcz-GKM Grudziądz56 : 34
Lokomotiv Daugavpils-Start Gniezno52 : 38


KOLEJKA NR 4
(2011-05-01)
Orzeł Łódź-Lechma Poznań53 : 37
Start Gniezno-Polonia Bydgoszcz43 : 47
GKM Grudziądz-Lokomotiv Daugavpils52 : 35
ŻKS ROW Rybnik-Wybrzeże Gdańsk38 : 52


KOLEJKA NR 5
(2011-05-08)
Lokomotiv Daugavpils-ŻKS ROW Rybnik47 : 43
Start Gniezno-GKM Grudziądz44 : 46
Wybrzeże Gdańsk-Lechma Poznań69 : 16
Polonia Bydgoszcz-Orzeł Łódź66 : 24


KOLEJKA NR 6
(2011-05-22)
Orzeł Łódź-Lokomotiv Daugavpils46 : 44
Lechma Poznań-Start Gniezno42 : 48
Wybrzeże Gdańsk-Polonia Bydgoszcz49 : 41
ŻKS ROW Rybnik-GKM Grudziądz39 : 51


KOLEJKA NR 7
(2011-05-29)
Lokomotiv Daugavpils-Wybrzeże Gdańsk44 : 45
Start Gniezno-ŻKS ROW Rybnik53 : 37
GKM Grudziądz-Orzeł Łódź59 : 31
Polonia Bydgoszcz-Lechma Poznań64 : 26


KOLEJKA NR 8
(2011-06-05)
Lechma Poznań-Polonia Bydgoszcz36 : 54
Orzeł Łódź-GKM Grudziądz39 : 50
ŻKS ROW Rybnik-Start Gniezno35 : 55
Wybrzeże Gdańsk-Lokomotiv Daugavpils61 : 29


KOLEJKA NR 9
(2011-06-12)
GKM Grudziądz-ŻKS ROW Rybnik55 : 35
Polonia Bydgoszcz-Wybrzeże Gdańsk50 : 40
Start Gniezno-Lechma Poznań60 : 30
Lokomotiv Daugavpils-Orzeł Łódź46 : 13


KOLEJKA NR 10
(2011-06-19)
Orzeł Łódź-Polonia Bydgoszcz32 : 58
Lechma Poznań-Wybrzeże Gdańsk34 : 56
GKM Grudziądz-Start Gniezno40 : 49
ŻKS ROW Rybnik-Lokomotiv Daugavpils47 : 42


KOLEJKA NR 11
(2011-06-26)
Wybrzeże Gdańsk-ŻKS ROW Rybnik60 : 30
Lokomotiv Daugavpils-GKM Grudziądz41 : 49
Polonia Bydgoszcz-Start Gniezno57 : 32
Lechma Poznań-Orzeł Łódź41 : 49


KOLEJKA NR 12
(2011-07-03)
GKM Grudziądz-Polonia Bydgoszcz39 : 51
GTŻ: Watt 4+1, Ruud 9, Chrzanowski 3+1, Hougaard 8+1, Buczkowski 10+1, Lampkowski 1, Kuriaszow 4; Polonia: Sajfutdinow 14+1, Gizatullin 9, Gapiński 6+1, Kościecha 8+2, Walasek 9, Adamczak 4, Woźniak 1
Orzeł Łódź-Wybrzeże Gdańsk48 : 42
Orzeł: Jeleniewski 9+4, Rempała 8, Trojanowski 3, Sundstroem 11, Szczepaniak 13, Michalski 3+1, Osmólski 1; Lotos: Gafurow 10, Ward ZZ, Stachyra 3+1, Brzozowski 7+1, Hlib 15, Sperz 6, Szymko 1
ŻKS ROW Rybnik-Lechma Poznań52 : 38
RKM: Drabik 7+2, Chromik 2, Karpow 12+1, Pytel 10+3, Jamroży 8+3, Domański 1, Loktajew 12; Lechma: Kościuch ZZ, Szewczykowski 5+1, Magosi 5, Miśkowiak 14, Fajfer 4, Czałow 10
Start Gniezno-Lokomotiv Daugavpils53 : 37
Start: K.Jabłoński 13+2, Szczepaniak 7, Nicholls 9, Woffinden 8+1, M.Jabłoński 12, Fajfer 4+1, Kovacic 0; Lokomotiv: Poudżuks 11+1, Karawackis 5, Kylmaekorpi 0, Gieruckis 4, Bogdanow 0, Lebiediew 10+2, Tarasienko 7+2


KOLEJKA NR 13
(2011-07-17)
Polonia Bydgoszcz-ŻKS ROW Rybnik59 : 31
Polonia: Gapiński 14, Gizatullin 9+1, Kościecha 12+2, Woźniak 4, Sajfutdinow 13+2, Adamczak 4, Curyło 3+1; RKM: Loktajew 6+1, Jamroży 2, Karpow 7, Pytel 4+3, Lindbeack 11, Domański 0, Fleger 1
Wybrzeże Gdańsk-GKM Grudziądz45 : 44
Lotos: Jonasson 11+1, Stachyra 7+1, Hlib 2, Gafurow 1, Zetterstroem 7+2, Sperz 0, Ward 17; GTŻ: Watt 13, Ruud 8, Chrzanowski 4, Hougaard 4+1, Buczkowski 9+1, Lampkowski 4+1, Kurdiaszow 2+2
Orzeł Łódź-Start Gniezno33 : 57
Orzeł: Jeleniewski 12, Rempała 4+1, Trojanowski ZZ, Gjedde 3, Szczepaniak 4+2, Osmólski 0, Sundstroem 10; Start: K.Jabłoński 11+1, Lisiecki 1, M.Jabłoński 4+1, Szczepaniak 12, Nicholls 13+2, Fajfer 3+1, Woffinden 13+1
Lokomotiv Daugavpils-Lechma Poznań40 : 0
wo


KOLEJKA NR 14
(2011-07-17)
Lokomotiv Daugavpils-Polonia Bydgoszcz53 : 37
Lokomotiv: Poudżuks 11, Bogdanow 10+1, Povazhny 11+2, Karawackis 0, Gieruckis 7+3, Lebiediew 10+1, Tarasienko 4+1; Polonia: Walasek, Adamczak, Gapiński 10, Gizatullin 1, Kościecha 3, Curyło 3+1, Woźniak 6
Start Gniezno-Wybrzeże Gdańsk48 : 42
Start: K.Jabłoński 12, Smolinski 5+2, M.Jabłoński 3, Szczepaniak 7+1, Nicholls 9+1, Fajfer 0, Woffinden 12+1
Lechma Poznań-GKM Grudziądz0 : 40
walkower
ŻKS ROW Rybnik-Orzeł Łódź0 : 0
walkower


KOLEJKA NR 15
(2011-08-07)
Polonia Bydgoszcz-Wybrzeże Gdańsk57 : 33
Polonia: Gapiński 15, Kościecha 7+3, Sajfutdinov 13, Jóźwik 1, Walasek 11+1, Woźniak 7+2, Adamczak 3+2; Lotos: Max 4, Hlib 1+1, Stachyra 2, Gafurow 7, Zetterstroem 4, Sperz 3+1, Ward 12
GKM Grudziądz-Start Gniezno46 : 44
GTŻ: Watt 8+1, Allen 3, Chrzanowski 11, Hougaard 6+1, Buczkowski 14, Lampkowski 1, Dolny 3+1; Start: K.Jabłoński 9, Monberg 3, Mi.Szczepaniak 4+1, M.Jabłoński 5+2, Nicholls 5, Gomólski 3+1, Woffinden 15+1


KOLEJKA NR 16
(2011-08-14)
Start Gniezno-Polonia Bydgoszcz51 : 39
Start: K.Jabłoński 5+1, Smolinski 1, Szczepaniak 12, M.Jabłoński 6+1, Nicholls 9, Gomólski 4+1, Woffinden 14+1; Polonia: Gapiński 11+1, Kościecha 9, Sajfutdinov 9, Gizatullin 3+1, Walasek 10, Woźniak 0, Curyło 3
Wybrzeże Gdańsk-GKM Grudziądz57 : 32
Lotos: Jonasson 8+1, Stachyra 9+2, Max 11, Hlib 1, Zetterstroem 9+1, Sperz 6, Ward 13+1; GTŻ: Watt 8+1, Hougaard 2+1, Chrzanowski 6, Ruud 3+1, Buczkowski 12, Dolny 0, Drożdżowski 1


KOLEJKA NR 17
(2011-08-21)
Polonia Bydgoszcz-GKM Grudziądz67 : 23
Polonia: Gapiński 14, Kościecha 11+4, Sajfutdinov 12, Jóźwik ns, Walasek 14+1, Curyło 10+3, Woźniak 6+2; GTŻ: Watt 5, Ruud ns, Chrzanowski 3, King 3, Buczkowski 9, Drożdżowski 0, Kudriaszow 2+1.
Wybrzeże Gdańsk-Start Gniezno50 : 40
Lotos: Jonasson 11+2, Stachyra 9+1, Max 4, Brzozowski 5, Zetterstroem 7+3, Sperz 0, Ward 14+1; Start: K.Jabłoński 6, Fajfer 3, Mi.Szczepaniak 7, M.Jabłoński 1, Nicholls 9+1, Gomólski 7+3, Woffinden 7.


KOLEJKA NR 18
(2011-09-11)
GKM Grudziądz-Polonia Bydgoszcz45 : 45
Start Gniezno-Wybrzeże Gdańsk43 : 47


KOLEJKA NR 19
(2011-09-18)
Wybrzeże Gdańsk-Polonia Bydgoszcz48 : 42
Lotos: Jonasson 11, Brzozowski 3+2, Stachyra 3+1, Max 8, Zetterstroem 9+1, Sperz 1, Ward 13+1; Polonia: Gapiński 12, Braun 0, Walasek 7, Jóźwik 1, Sajfutdinov 16+1, Woźniak 6+1, Adamczak 0.
Start Gniezno-GKM Grudziądz55 : 35
Start: M.Jabłoński 3+2, K.Jabłoński ZZ, Nicholls 10+3, Monberg 12, Mi.Szczepaniak 14, Fajfer 4+2, Woffinden 12+2; GTŻ: Watt ZZ, Ruud 3, Chrzanowski 17, Hougaard 5+1, Buczkowski 8, Lampkowski 2+1, Dolny 0.


KOLEJKA NR 20
(2011-09-25)
Polonia Bydgoszcz-Start Gniezno52 : 38
Polonia: Gapiński 7, Kościecha 10, Sajfutdinov 12, Gizatullin 5, Walasek 11, Woźniak 4+2, Curyło 3; Start: Mi.Szczepaniak 6, K.Jaboński ZZ, Nicholls 7, Monberg 1+1, Woffinden 11, Fajfer 8+1, Gomólski 5
GKM Grudziądz-Wybrzeże Gdańsk45 : 45
GTŻ: Watt 4+1, Allen 6, Chrzanowski 12, Hougaard 8+2, Buczkowski 12, Lampkowski 2+1, Drożdżowski 1; Lotos: Jonasson 7+1, Hlib 1, Stachyra 0, Gafurow 9, Zetterstroem 7+3, Pieszczek 8, Ward 13+1



 Reklama
sanpol
bilety

 Sonda

Kto będzie najlepszym zawodnikiem Falubazu w sezonie 2016?

    Andriy Karpov
    Patryk Dudek
    Piotr Protasiewicz
    Jason Doyle
    Inny zawodnik


 Pogoda

Pogoda w Zielonej Górze


 Reklama



 Wyniki Ekstraligi

 Tabela Ekstraligi
Stal Gorzów27+111
Ekantor.pl Falubaz ZG27+101
Get Well Toruń22+78
Betard Sparta Wrocław17+26

Mrgarden GKM Grudziądz16-18
ROW Rybnik12-59
Fogo Unia Leszno10-72
Unia Tarnów7-167
Zobacz więcej »

 W obiektywie

Zdjecie miesiąca - ŻUŻEL



:::

Wszelkie prawa zastrzeżone - sport.zgora.pl                                                       Projektowanie stron i sklepów internetowych - MediaSoft.net.pl

:::

Linki:    biuro rachunkowe zielona góra | fotografia ślubna zielona góra

Zielonogórski Portal Sportowy w Zielonej Górze zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.sport.zgora.pl jest dozwolne wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Zielonogóskiego Portalu Sportowego. Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną i finansową.