sport zielona gora

Foto budka zielona góra Działkę budowlanš Hasta La Vista


Facebook

Typer




Ciekawostki

» Plastrony


» Budowa motocykla


Inne

» Linki


Redakcja

» O nas


» Redakcja
» Reklama
» Kontakt

Info

ekran: 800x600
min. IE 4, NC 4x
polskie zn. ISO 8859-2
kontakt@sport.zgora.pl

Provider


Wyniki

KOLEJKA NR 1
(2012-04-09)
Polonia Bydgoszcz-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra52 : 38
Polonia: Sajfutdinov 14, Łaguta 4+1, Gapiński 6+1, Kościecha 8+2, Buczkowski 10, Curyło 1, Woźniak 9+2; Falubaz: Jonsson 11, Jabłoński 2+1, Protasiewicz 6, Jankowski 1, Holta 1+1, Dudek 15, Strzelec 2.
Fogo Unia Leszno-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa49 : 41
Unia: Hampel 11, Adamczewski 0, Prz. Pawlicki 10+1, Baliński 0, Batchelor 6+2, Musielak 11+3, Pi.Pawlicki 11; Włókniarz: Harris 7, Jabłoński 3, Łaguta 16+1, Zengota 4+1, Nermark 9, Czaja 1, Bubel 0.
Unia Tarnów-Betard WTS Wrocław61 : 29
Tauron: Hancock 13+1, Lapmart 2+1, Madsen 10+2, Vaculik 11+2, Kołodziej 14, Gomólski 5, Janowski 6+3; Sparta: Ułamek 8+1, Klindt 6, Jędrzejak 4, Woffinden 5, Lindgren 3, Dolny 3+1, Gradka 0
Wybrzeże Gdańsk-Stal Rzeszów51 : 39
Lotos: Jonasson 9+1, Świderski ZZ, Chrzanowski 10+2, Bogdanow 7+3, Pedersen 16, Pieszczek 6+1, Szymko 3+1
Stal Gorzów Wlkp.-Get Well Toruń57 : 33
Stal: Gollob 12+2, Jensen 5+1, Zagar 10+1, Iversen 13+2, Kasprzak 7+1, Cyfer 1, Zmarzlik 9; Unibax: Miedziński 7, Lampkowski 0, Holder 10+1, Ward 9, Sullivan 4, E.Pulczyński 3+1, K.Pulczyński 0.


KOLEJKA NR 2
(2012-04-15)
Get Well Toruń-Wybrzeże Gdańsk63 : 27
Unibax: Holder 14+1, Ward 9+3, Miedziński 12+1, Czerwiński 6+1, Sullivan 12+2, K.Pulczyński 4+2, E.Pulczyński 6; Lotos: Jonasson 6, Brzozowski 1, Chrzanowski 1, Bogdanow 3, Pedersen 12, Pieszczek 3+1, Szymko 1.
Betard WTS Wrocław-Stal Gorzów Wlkp.43 : 47
Betard: Woffinden 5+1, Ułamek 10+1, Jędrzejak 13+1, Lindgren 7+2, Andersson 1, Dolny 0, Malitowski 7; Stal: Kasprzak 4+1, Jensen 7, Zagar 7+2, Iversen 8+2, Gollob 14, Cyfer 2+1, Zmarzlik 5+1.
Stal Rzeszów-Fogo Unia Leszno45 : 45
PGE: Walasek 10+1, Kuciapa 5, Okoniewski 14, Richardson 2+1, Crump 10, Michalski 1, Sówka 3; Unia: Pavlic 8+3, Batchelor 9+1, Prze.Pawlicki 6, Adamczewski 5+1, Hampel 10, Pio.Pawlicki 4+1, Musielak 3.
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Polonia Bydgoszcz50 : 40
CKM: Zengota 10+1, Harris 0, G.Łaguta 11, Jabłoński 10+2, Nermark 10+1, Łęgowik 1, Czaja 8+2; Polonia: Gapiński 7, Kościecha 1+1, Sajfutdinov 8+2, A.Łaguta 4, Buczkowski 16, Woźniak 2, Curyło 2.
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Unia Tarnów45 : 45
Falubaz: Jonsson 10, Jabłoński 5+1, Protasiewicz 6+3, Loktajev 7+1, Davidsson 1, Strzelec 2, Dudek 14; Azoty: Hancock 14, Lampart 0, Madsen 10+1, Vaculik 4, Kołodziej 12, Gomólski 3, Janowski 2.


KOLEJKA NR 3
(2012-04-22)
Get Well Toruń-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra39 : 51
Unibax: Holder 8, Ward 10+1, Miedziński 5+1, Ząbik 0, Sullivan 11+1, K.Pulczyński 2, E.Pulczyński 3+2; Falubaz: Jonsson 12+1, Loktajev 9+1, Davidsson 4, Holta 10+1, Protasiewicz 5+1, Dudek 10+2, Strzelec 1.
Fogo Unia Leszno-Betard WTS Wrocław52 : 38
Unia: Hampel 13, Musielak 3+1, Prz.Pawlicki 10, Batchelor 4+2, Pavlic 12, Adamczewski 5+1, Pio.Pawlicki 5+1; Betard: Ułamek 1, Klindt 10, Jędrzejak 10, Woffinden 9+1, Lindgren 7+1, Dolny 0, Kociemba 1.
Unia Tarnów-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa50 : 40
Tauron: Hancock 10+1, Jamróg 5, Madsen 11+2, Vaculik 11+1, Kołodziej 6, Gomólski 1, Janowski 6+2; CKM: Harris 6, Jabłoński 0, Łaguta 11, Zengota 9+2, Nermark 7, Czaja 6+1, Łęgowik 1.
Wybrzeże Gdańsk-Polonia Bydgoszcz43 : 47
Lotos: Jonasson 7+1, Świderski ZZ, Chrzanowski 7+1, Gafurov 7+1, Pedersen 18, Pieszczek 4+1, Szymko 0; Polonia: Gapiński ZZ, Kościecha 4+1, Saifutdinov 10+1, Łaguta 8+1, Buczkowski 13+1, Woźniak 5+1, Curyło 7+1.
Stal Gorzów Wlkp.-Stal Rzeszów53 : 37
Stal: Gollob 3+1, Jensen 8+2, Zagar 11+2, Iversen 11+1, Kasprzak 14, Cyfer 1, Zmarzlik 5; PGE: Walasek 11, Kuciapa 0, Okoniewski 8, Richardson 3+1, Crump 11+1, Sówka 4, Michalski 0.


KOLEJKA NR 4
(2012-05-06)
Polonia Bydgoszcz-Unia Tarnów43 : 46
Polonia: Sajfutdinov 11+1, Łaguta 3, Gapiński 5+1, Kościecha 9+1, Buczkowski 9, Curyło 5, Woźniak 1+1; Tauron: Hancock 13, Jamróg 0, Madsen 9, Vaculik 4+2, Kołodziej 10+1, Janowski 9+1, Gomólski 1.
Betard WTS Wrocław-Wybrzeże Gdańsk52 : 38
Betard: Woffinden 11+1, Klindt ZZ, Jędrzejak 14+1, Lindgren 9+2, Ułamek 6, Dolny 2, Malitowski 10; Lotos: Jonasson 11+1, Brzozowski 0, Chrzanowski 4, Bogdanow 3, Pedersen 17, Pieszczek 3+1, Szymko 0.
Stal Rzeszów-Get Well Toruń48 : 42
Marma: Walasek 12, Lahti 0, Okoniewski 6+2, Kylmaekorpi 10+1, Crump 11, Adamczak 2, Sówka 7+1; Unibax: Holder 18, Ward ZZ, Miedziński 8, Czerwiński 1+1, Sullivan 9, E.Pulczyński 5, K.Pulczyński 1
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Stal Gorzów Wlkp.32 : 58
CKM: Zengota 2+1, Bjerre 8, Łaguta 10, Jabłoński 1, Nermark 9, Łęgowik 1, Czaja 1; Stal: Kasprzak 9+1, Jensen 11+2, Zagar 7+2, Iversen 10+1, Gollob 9+2, Cyfer 2+1, Zmarzlik 10.
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Fogo Unia Leszno51 : 39
Falubaz: Jonsson 13+1, Loktaev 4+2, Davidsson 3, Holta 7+1, Protasiewicz 11+1, Strzelec 1, Dudek 12+1; Unia: Hampel 13, Adamczewski 0, Prz.Pawlicki 4+3, Baliński 9, Pavlic 1, Pio.Pawlicki 7+2, Musielak 5


KOLEJKA NR 5
(2012-05-13)
Get Well Toruń-Polonia Bydgoszcz51 : 39
Unibax: Holder 10+2, Miedziński 10+1, Ward 11+1, Czerwiński 0, Sullivan 13+1, K.Pulczyński 1, E.Pulczyński 6; Polonia: Sajfutdinov 14+1, Łaguta 2+1, Gapiński 5+1, Kościecha 3, Buczkowski 7+1, Curyło 7+1, Woźniak 1
Betard WTS Wrocław-Stal Rzeszów50 : 39
Sparta: Ułamek 9, Klindt ZZ, Jędrzejak 12+2, Lindgren 15+2, Woffinden 8+1, Kociemba 2+1, Malitowski 4; Marma: Walasek 15, Kuciapa 0, Okoniewski 9+3, Richardson 0, Crump 12, Sówka 2, Michał 1+1
Unia Tarnów-Fogo Unia Leszno56 : 34
Azoty: Hancock 12, Gomólski 0, Madsen 11+2, Vaculik 8+2, Kołodziej 13, Jamróg 4, Janowski 8+1; Unia: Batchelor 6, Adamczewski 1+1, Prze.Pawlicki 6+1, Pavlic 3, Hampel 10, Pio.Pawlicki 0, Musielak 8
Wybrzeże Gdańsk-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa54 : 36
Lotos: Jonasson 7+1, Brzozowski 6+2, Chrzanowski 7+1, Bogdanov 9+1, Pedersen 13+2, Szymko 2, Pieszczek 10+1; CKM: Bjerre 0, Zengota 12, Łaguta 14+1, Jabłoński 5+2, Nermark 2, Czaja 3, Łęgowik 0
Stal Gorzów Wlkp.-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra44 : 21
Stal: Gollob 5, Jensen 9+2, Zagar 7+2, Iversen 8+1, Kasprzak 9+1, Cyfer 1, Zmarzlik 5; Falubaz: Jonsson 4+1, Loktaev 0, Davidsson 1+1, Holta 4, Protasiewicz 6, Dudek 6, Strzelec 0


KOLEJKA NR 6
(2012-05-20)
Polonia Bydgoszcz-Betard WTS Wrocław52 : 38
Polonia: Buczkowski 9+1, Łaguta 3, Kościecha 11+2, Gapiński 8+2, Sajfutdinov 13, Woźniak 5+1, Curyło 3+1; Sparta: Ułamek 13+1, Klindt ZZ, Jędrzejak 12, Andersson 0, Lindgren 11, Malitowski 2, Dolny 0
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Stal Rzeszów50 : 39
Falubaz: Jonsson 13+1, Davidsson 2+1, Holta 8, Loktaev 10+1, Protasiewicz 10, Dudek 4, Strzelec 3; Marma: Walasek 13, Kuciapa 1+1, Okoniewski 9+1, Kylmakorpi 5+1, Crump 8+1, Gaschka 2, Michalski 1+1
Fogo Unia Leszno-Wybrzeże Gdańsk50 : 40
Unia: Hampel 11, Pio.Pawlicki 4, Prz.Pawlicki 12+3, Pavlic 11, Batchelor 4, Adamczewski 2, Musielak 6+2; Lotos: Jonasson 12, Brzozowski 0, Chrzanowski 5+1, Bogdanov 3, Pedersen 15, Pieszczek 5, Szymko 0
Unia Tarnów-Stal Gorzów Wlkp.46 : 44
Azoty: Hancock 12, Lampart 1, Madsen 3+1, Vaculik 7, Kołodziej 11, Jamróg 4+1, Janowski 8+1; Stal: Kasprzak 9, Jensen 8+2, Zagar 0, Iversen 12, Gollob 12+1, Zmarzlik 2+1, Cyfer 1
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Get Well Toruń38 : 52
CKM: Jabłoński 10+1, Łaguta ZZ, Zengota 6+2, Harris 9+2, Nermark 6+1, Łęgowik 1+1, Czaja 6; Unibax: Holder 13+2, Miedziński 9+1, Ward 11+1, Czerwiński 1+1, Sullivan 12, E.Pulczyński 6, K.Pulczyński 0


KOLEJKA NR 7
(2012-06-03)
Get Well Toruń-Unia Tarnów43 : 47
Unibax: Sullivan 11, Miedziński 4+1, Ward 13+2, Ząbik 1, Holder 9, K.Pulczyński 2+1, E.Pulczyński 3; Azoty: Hancock 10+1, Jamróg 0, Madsen 8+1, Vaculik 7+1, Kołodziej 10+1, Janowski 11+4, Gomólski 1.
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Betard WTS Wrocław52 : 26
Włókniarz: Zengota 7, Łaguta ZZ, Bjerre 15, Jabłoński 11+4, Nermark 11, Łęgowik 2+1, Czaja 6+1; Betard: Ułamek 8+1, Woffinden ZZ, Jędrzejak 13, Proctor 0, Lindgren 0, Malitowski 3, Dolny 2.
Stal Rzeszów-Polonia Bydgoszcz55 : 35
Marma: Walasek 12+1, Kuciapa 6+1, Okoniewski 7+2, Kylmaekorpi 12, Crump 10, Gaschka 2+1, Sówka 6; Polonia: Buczkowski 8+1, Łaguta 5, Gapiński 1, Kościecha 7+1, Sajfutdinov 9, Woźniak 5, Jóźwik 0.
Wybrzeże Gdańsk-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra43 : 46
Lotos: Jonasson 13, Brzozowski 1, Chrzanowski 5, Bogdanow 6, Pedersen 12+1, Szymko 0, Pieszczek 6+2; Falubaz: Jonsson 14, Davidsson 0, Holta 6+1, Loktaev 9, Protasiewicz 10+2, Dudek 4+2, Strzelec 3+1.
Stal Gorzów Wlkp.-Fogo Unia Leszno44 : 46
Stal: Gollob 2, Jensen 8+1, Zagar 3+1, Iversen 13, Kasprzak 10+1, Cyfer 1+1, Zmarzlik 6; Unia: Hampel 12, Pio.Pawlicki 6, Prz.Pawlicki 8+1, Baliński 0, Pavlic 10, Musielak 7+2, Adamczewski 3.


KOLEJKA NR 8
(2012-06-10)
Polonia Bydgoszcz-Stal Gorzów Wlkp.47 : 43
Polonia: Sajfutdinov 8, Łaguta 2+2, Kościecha 10+1, Gapiński 9+1, Buczkowski 8+1, Jóźwik 1, Woźniak 9+1; Stal: Kasprzak 5+1, Jensen 8+2, Zagar 7, Iversen 11, Gollob 8+1, Zmarzlik 4, Cyfer 0
Fogo Unia Leszno-Get Well Toruń45 : 45
Unia: Hampel ZZ, Pio.Pawlicki 6+1, Prze.Pawlicki 9+2, Baliński 10+3, Pavlic 12, Musielak 5, Adamczewski 3+1; Unibax: Holder 15, Miedziński 6+1, Ward 11, Ząbik 2, Sullivan 8, E.Pulczyński 3, Przedpełski 0
Unia Tarnów-Wybrzeże Gdańsk63 : 27
Azoty: Hancock 10+2, Lampart 6+2, Madsen 11+1, Vaculik 11, Kołodziej 8+1, Jamróg 7+2, Janowski 10+2; Lotos: Szymko 0, Brzozowski 2, Bogdanov 7, Chrzanowski 0, Pedersen 13, Pieszczek 5
Stal Rzeszów-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa50 : 39
Marma: Walasek 14, Kuciapa 2+1, Okoniewski 11, Kylmaekorpi 3+1, Crump 12, Adamczak 2, Sówka 6; CKM: Łaguta 14, Zengota 2, Bjerre 6+1, Jabłoński 3, Nermark 11, Czaja 2, Łęgowik 1
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Betard WTS Wrocław58 : 32
Falubaz: Jonsson 12, Jankowski 4+2, Holta 10, Loktaev 10, Protasiewicz 12+2, Rogowski 1+1, Dudek 9+2; Sparta: Ułamek 5+2, Andersson 6, Jędrzejak 8+1, Proctor 3+1, Lindgren 6, Malitowski 4+1, Dolny 0


KOLEJKA NR 9
(2012-06-17)
Get Well Toruń-Betard WTS Wrocław54 : 35
Unibax: Sullivan 10+1, Miedziński 11+1, Ward 0, Ząbik 3+1, Holder 13+1, K.Pulczyński 8+2, E.Pulczyński 9+1; Sparta: Ułamek 9+1, Woffinden ZZ, Jędrzejak 15, Andersson 2+1, Lindgren 8, Malitowski 1, Dolny 0
Fogo Unia Leszno-Polonia Bydgoszcz51 : 39
Unia: Batchelor 5+1, Adamczewski 6+1, Prz.Pawlicki 10+1, Baliński 9+1, Pavlic 12, Musielak 3, Pio.Pawlicki 6+1; Polonia: Sajfutdinov 5, Łaguta 1, Kościecha 7+1, Gapiński 12+1, Buczkowski 11, Woźniak 0, Curyło 3
Stal Rzeszów-Unia Tarnów42 : 48
Marma: Walasek 12+1, Kuciapa 3, Okoniewski 9, Kylmaekorpi 4, Crump 8+1, Gaschka 0, Sówka 6+1; Azoty: Hancock 9, Lampart 0, Vaculik 8+2, Madsen 4, Kołodziej 11, Janowski 14+2, Jamróg 2
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra45 : 45
CKM: Bjerre 10, Jabłoński 1, Łaguta 16+1, Zengota 9+1, Nermark 8+1, Malczewski 1, Czaja 0; Falubaz: Jonsson 11+1, Davidsson 0, Holta 5+1, Loktaev 5, Protasiewicz 7, Dudek 10+1, Strzelec 7+2
Stal Gorzów Wlkp.-Wybrzeże Gdańsk59 : 31
Stal: Gollob 8, Jensen 5+2, Zagar 14+1, Iversen 11+2, Kasprzak 9, Zmarzlik 7, Cyfer 5+1; Lotos: Jonasson 7+1, Brzozowski 0, Bogdanov 2, Chrzanowski 5, Pedersen 14, Pieszczek 2, Szymko 1


KOLEJKA NR 10
(2012-06-24)
Wybrzeże Gdańsk-Stal Gorzów Wlkp.41 : 49
Lotos: Bogdanov 6, Suchecki 6+2, Jonasson 10, Chrzanowski 0, Pedersen 15+1, Szymko 2, Pieszczek 2; Stal: Kasprzak 8, Jensen 10+1, Zagar 5+1, Iversen 12+1, Gollob 10, Cyfer 0, Zmarzlik 4+1
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa57 : 33
Falubaz: Protasiewicz 12, Jankowski 3, Holta 10+1, Loktaev 7+1, Jonsson 13+2, Dudek 8+2, Strzelec 4; CKM: Bjerre 9, Zengota 1, Łaguta 11, Jabłoński 0, Nermark 9+1, Czaja 2, Malczewski 1
Unia Tarnów-Stal Rzeszów55 : 34
Azoty: Hancock 8, Gomólski 0, Vaculik 14, Madsen 8+2, Kołodziej 11+2, Janowski 12, Jamróg 2+1; Marma: Walasek 12, Kuciapa 2+1, Okoniewski 6, Kylmaekorpi 2, Crump 7, Gaschka 0, Sówka 5+1
Polonia Bydgoszcz-Fogo Unia Leszno50 : 40
Polonia: Sajfutdinov 12+2, Iwanov 1, Gapiński 4, Buczkowski 10+1, Kościecha 10+2, Curyło 6, Woźniak 7+1; Unia: Prze.Pawlicki 11+1, Adamczewski 0, Batchelor 3+2, Baliński 12, Pavlic 2+1, Musielak 5+1, Pio.Pawlicki 7
Betard WTS Wrocław-Get Well Toruń44 : 46
Sparta: Jędrzejak 11+1, Monberg 5, Ułamek 12+1, Andersson 3+1, Lindgren 11, Dolny 0, Malitowski 2+1; Unibax: Miedziński 11+1, Ząbik 4+1, Sullivan 7, Ward ZZ, Holder 14+1, E.Pulczyński 7+1, K.Pulczyński 0


KOLEJKA NR 11
(2012-07-01)
Betard WTS Wrocław-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra47 : 42
Sparta: Jędrzejak 11, Monberg 5+2, Ułamek 9, Woffinden 5, Lindgren 12+1, Dolny 2, Malitowski 3+1; Falubaz: Protasiewicz 10, Davidsson 1, Holta 6+1, Loktaev 5+1, Jonsson 15+1, Dudek 4+1, Strzelec 1+1
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Stal Rzeszów43 : 47
CKM: Bjerre 8+1, Zengota 1+1, Łaguta 13, Szombierski 1, Nermark 13+1, Malczewski 1, Czaja 6; Marma: Okoniewski 11, Kuciapa 6+3, Crump 10, Kylmaekorpi 4+1, Walasek 11, Sówka 4, Gashka 1+1
Wybrzeże Gdańsk-Unia Tarnów49 : 41
Lotos: Jonasson 6+2, Świderski 3, Bogdanow 11+1, Suchecki 9, Pedersen 13, Szymko 2+1, Pieszczek 5+1; Azoty: Hancock ZZ, Lampart 1, Vaculik 14+3, Madsen 9, Gomólski 3, Janowski 11+1, Jamróg 3
Get Well Toruń-Fogo Unia Leszno57 : 33
Unibax: Sullivan 16+1, Ząbik 1, Miedziński 10+2, Ward ZZ, Holder 13+2, K.Pulczyński 9, E.Pulczyński 8+2; Unia: Prz.Pawlicki 12, Adamczewski 0, Batchelor 8+1, Baliński 6+1, Palic 2+1, Pio.Pawlicki 4+1, Musielak 1
Stal Gorzów Wlkp.-Polonia Bydgoszcz52 : 37
Stal: Gollob 11, Jensen 4+1, Zagar 8+2, Iversen 12+2, Kasprzak 5, Cyfer 2+1, Zmarzlik 10+1 Polonia: Sajfutdinov 16, Iwanov 0, Buczkowski 8+1, Gapiński 6+1, Kościecha 5, Woźniak 2, Bietracki 0


KOLEJKA NR 12
(2012-07-15)
Fogo Unia Leszno-Stal Gorzów Wlkp.51 : 39
Unia: Prz.Pawlicki 4+2, Adamczewski 7+1, Batchelor 4, Baliński 10+1, Pavlic 9+1, Musielak 7, Pio.Pawlicki 10+2; Stal: Kasprzak 7, Jensen 2, Zagar 3+2, Iversen 13+1, Gollob 5, Zmarzlik 9, Cyfer 0
Polonia Bydgoszcz-Stal Rzeszów53 : 37
Polonia: Sajfutdinov 13+1, Kułakov 0, Buczkowski 11, Gapiński 8+1, Kościecha 6+1, Curyło 9+3, Woźniak 6+1; Marma: Okoniewski 9+1, Kuciapa 4, Crump 9, Kylmaekorpi 3, Walasek 8+1, Sówka 4, Kret 0.
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Wybrzeże Gdańsk56 : 34
Falubaz: Jonsson 9, Holta 6+2, Loktaev 10+1, Jabłoński 6+1, Protasiewicz 15, Perzyński 0, Strzelec 8+3; Lotos: Jonasson 5+1, Świderski, Bogdanov 4+2, Chrzanowski 4+1, Pedersen 15, Szymko 1, Pieszczek 3+1
Betard WTS Wrocław-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa48 : 42
Betard: Ułamek 9, Woffinden 8+1, Jędrzejak 14, Monberg 4+3, Lindgren 7+1, Dolny 2, Malitowski 4; Włókniarz: Nermark 10+1, Szombierski 8+1, Jabłoński 5+1, Harris 4+1, Łaguta 12, Czaja 3+1, Łęgowik 0.
Unia Tarnów-Get Well Toruń50 : 40
Tauron: Hancock 9, Gomólski 4+1, Vaculik 12+1, Madsen 9+2, Kołodziej 11+1, Janowski 4+1, Jamróg 1; Unibax: Miedziński 8, Ząbik 0, Sullivan 7+1, Ward 5, Holder 12, E.Pulczyński 2+1, K.Pulczyński 6


KOLEJKA NR 13
(2012-07-22)
Get Well Toruń-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa60 : 30
Unibax: Sullivan 9, Ząbik 4+1, Miedziński 12+1, Ward 9, Holder 13, K.Pulczyński 5+2, E.Pulczyński 8+1; Włókniarz: Nermark 9+1, Jabłoński 9+1, Szombierski 0, Zengota 8, Łaguta 2, Czaja 1, Łęgowik 1
Stal Gorzów Wlkp.-Unia Tarnów49 : 41
Stal: Gollob 1, Jensen 10+1, Zagar 9, Iversen 13, Kasprzak 6, Cyfer 0, Zmarzlik 10+4; Tauron: Hancock 10, Lampart 1, Vaculik 8, Madsen 6+1, Kołodziej 6, Janowski 7+3, Gomólski 3+1
Wybrzeże Gdańsk-Fogo Unia Leszno39 : 51
Lotos: Suchecki 4, Chrzanowski 5, Bogdanovs 0, Świderski 5, Pedersen 17, Szymko 2, Pieszczek 6+1; Unia: Prz. Pawlicki 11+1, Adamczewski 4+1, Batchelor 10+1, Baliński 5+2, Pavlic 11+2, Pi.Pawlicki 8+2, Musielak 2+1
Stal Rzeszów-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra48 : 42
Marma: Okoniewski 13+2, Kuciapa 7+4, Crump ZZ, Kylmaekorpi 8, Walasek 15, Gaschka 1, Kret 4+1; Falubaz: Protasiewicz 11+2, Jabłoński 0, Loktaev 5+1, Holta 7+1, Jonsson 9, Strzelec 8+1, Perzyński 2.
Betard WTS Wrocław-Polonia Bydgoszcz46 : 44
Betard: Lindgren 11+2, Woffinden 12+2, Jędrzejak 11, Monberg 1+1, Ułamek 5, Dolny 3, Malitowski 3+1; Polonia: Buczkowski 10, Łaguta 0, Kościecha 10, Gapiński 2+1, Sajfutdinov 12, Woźniak 5+1, Curyło 5+3


KOLEJKA NR 14
(2012-07-29)
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Stal Gorzów Wlkp.45 : 45
Falubaz: Protasiewicz 11, Jankowski 3, Loktaev 8, Holta 3, Jonsson 10+1, Strzelec 1, Dudek 9; Stal: Jensen 7+1, Gollob 12+1, Iversen 9, Zagar 2+1, Kasprzak 7, Zmarzlik 8+2, Cyfer 0.
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Wybrzeże Gdańsk61 : 29
Włókniarz:Lotos: Gafurov 9, Suchecki 1, Świderski 3, Chrzanowski 1, Pedersen 13+1, Pieszczek 2, Szymko 0.
Fogo Unia Leszno-Unia Tarnów48 : 42
Unia: Prz.Pawlicki 13+1, Adamczewski 0, Batchelor 8+2, Baliński 8+2, Pavlic 4+1, Musielak 5, Pi.Pawlicki 10+2; Azoty: Hancock 14+2, Jamróg 1, Vaculik 10, Madsen 2+1, Kołodziej 4, Janowski 10+1, Gomólski 1
Stal Rzeszów-Betard WTS Wrocław53 : 37
Marma: Okoniewski 10, Kuciapa 6+2, Crump 15, Kylmaekorpi 3+1, Walasek 12, Kret 3, Sówka 4; Betard: Lingren 8+2, Woffinden 14, Jędrzejak 3, Monberg 0, Ułamek 10, Dolny 0, Malitowski 2
Polonia Bydgoszcz-Get Well Toruń49 : 41
Polonia: Sajfutdinov 13+1, Kułakov ns, Buczkowski 6, Gapiński 5, Kościecha 6, Curyło 10+2, Woźniak 9+1; Unibax Sullivan 13, Ząbik 1+1, Miedziński 2, Ward 9+2, Holder 9+1, E.Pulczyński 0, K.Pulczyński 7.


KOLEJKA NR 15
(2012-08-05)
Fogo Unia Leszno-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra39 : 51
Unia: Prz.Pawlicki 7+1, Adamczewski 0, Batchelor 5+1, Baliński 9, Pavlic 4+1, Musielak 6, Pio.Pawlicki 8; Falubaz: Protasiewicz 12+1, Jankowski 4, Loktaev 5, Holta 5+2, Jonsson 14, Dudek 10+1, Strzelec 1
Stal Gorzów Wlkp.-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa61 : 28
Stal: Gollob 4+1, Jensen 8, Iversen 12+3, Zagar 15, Kasprzak 14+1, Cyfer 4, Zmarzlik 4; CKM: Zengota 5, Jabłoński 7+2, Łaguta 8, Szombierski 0, Bjerre 8, Czaja 9, Łęgowik 0
Get Well Toruń-Stal Rzeszów58 : 32
Unibax: Miedziński 9+2, Ward 12+2, Sullivan 15, Ząbik 2+1, Holder 11, K.Pulczyński 3, E.Pulczyński 6+1; Marma: Okoniewski 9+1, Kuciapa 4, Crump 8, Kylmaekorpi 1+1, Walasek 5, Sówka 1+1, Adamczak 4+2
Wybrzeże Gdańsk-Betard WTS Wrocław47 : 42
Lotos: Jonasson 11, Chrzanowski 2, Gafurov 12, Świderski 3+1, Pedersen 15, Szymko 1+1, Pieszczek 3; Betard: Jędrzejak 7+2, Andersson 7+2, Lindgren 7+2, Woffinden 5+1, Ułamek 11, Malitowski 5, Dolny 0
Unia Tarnów-Polonia Bydgoszcz57 : 33
Tauron: Hancock 11, Jamróg 5+2, Vaculik 8+2, Madsen 9+1, Kołodziej 12, Janowski 7+2, Gomólski 5+1; Polonia: Buczkowski 8, Kułakov 0, Kościecha 6+1, Gapiński 4, Sajfutdinov 11, Curyło 1, Woźniak 3


KOLEJKA NR 16
(2012-08-12)
Stal Rzeszów-Stal Gorzów Wlkp.40 : 50
Marma: Okoniewski 5+2, Kuciapa 4, Crump 10, Kylmaekorpi NS, Walasek 10, Kret 3, Sówka 8+1; Stal: Gollob 9, Jensen 9, Iversen ZZ, Zagar 13, Kasprzak 10+2, Zmarzlik 9+2, Cyfer 0
Polonia Bydgoszcz-Wybrzeże Gdańsk59 : 30
Polonia: Sajfutdinov 9, Łaguta 12, Buczkowski 12+1, Gapiński 11, Kościecha ZZ, Woźniak 8+3, Curyło 7+1; Lotos: Jonasson 2, Suchecki 2, Gafurov 5, Świderski 6, Pedersen 13, Pieszczek 2, Szymko 0.
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Unia Tarnów40 : 50
Włókniarz: Zengota 12, Jabłoński 0, Łaguta 10, Szombierski 7+1, Nermark 5, Łęgowik 3+1, Czaja 3; Azoty: Hancock 12, Jamróg 6+2, Vaculik 12, Madsen 0, Kołodziej 6+1, Janowski 10+1, Gomólski 3.
Betard WTS Wrocław-Fogo Unia Leszno45 : 45
Sparta: Jędrzejak 11+1, Andersson 10+1, Lindgren 7, Woffinden, Ułamek 6, Dolny 1, Malitowski 0; Unia: Prz.Pawlicki 16, Adamczewski 1+1, Batchelor 2, Baliński 6+2, Pavlic 4+2, Pi.Pawlicki 5+1, Musielak 11.
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Get Well Toruń47 : 43
Falubaz: Protasiewicz 11+1, Jankowski 4+1, Loktaev 8, Holta 6+1, Jonsson 8+2, Strzelec 0, Dudek 10; Unibax: Sullivan, Ząbik 0, Ward 9+1, Miedziński 5+1, Holder 10+1, E.Pulczyński 5+1, K.Pulczyński 4+1.


KOLEJKA NR 17
(2012-08-19)
Unia Tarnów-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra61 : 28
Tauron: Hancock 11, Gomólski 0, Vaculik 11+2, Madsen 14+1, Kołodziej 12+2, Janowski 12+1, Jamróg 1; Falubaz: Protasiewicz 5, Davidsson 4, Jankowski 1, Loktaev 2, Jonsson 8, Dudek 4+2, Strzelec 4+1.
Polonia Bydgoszcz-Eko-Dir Włókniarz Częstochowa45 : 45
Polonia: Sajfutdinov 9+2, A.Łaguta 7, Buczkowski 9, Kułakov 1, Gapiński 7, Curyło 7, Woźniak 5+1; Włókniarz: Bjerre 9+2, Zengota 8, G.Łaguta 12, Jabłoński 2+1, Nermark 13, Czaja 0, Malczewski 1
Fogo Unia Leszno-Stal Rzeszów53 : 37
Unia: Prz.Pawlicki 10, Musielak 2+1, Batchelor 11+1, Baliński 10+3, Pavlic 6+1, Adamczewski 5, Pio.Pawlicki 9+2; PGE: Okoniewski 9, Kuciapa 3, Crump 8+1, Michalski 0, Walasek 16, Sówka 0, Kret 1.
Stal Gorzów Wlkp.-Betard WTS Wrocław57 : 33
Stal: Gollob 7+2, Jensen 10, Iversen 9+4, Zagar 14, Kasprzak 8, Cyfer 3+1, Zmarzlik 6+2; Betard: Jędrzejak 6, Andersson 9+1, Woffinden 5+1, Lindgren 10, Ułamek 2, Malitowski 1, Dolny 0.
Wybrzeże Gdańsk-Get Well Toruń43 : 46
Lotos: Pedersen 14, Suchecki 5+3, Gafurov 5+1, Świderski 4+1, Jonasson 10, Szymko 3+1, Pieszczek 2; Unibax: Sullivan 10, Czerwiński 0, Ward 10+3, Miedziński 10+2, Holder 12, E.Pulczyński 4, Przedpełski 0.


KOLEJKA NR 18
(2012-08-26)
Get Well Toruń-Stal Gorzów Wlkp.50 : 40
Unibax: Ward 10+2, Miedziński 10+2, Sullivan 13, Ząbik 0, Holder 6+1, K.Pulczyński 4+2, E.Pulczyński 7+1; Stal: Kasprzak 3, Jensen 12+1, Iversen 4, Zagar 6, Gollob 12+1, Cyfer 0, Zmarzlik 3+2
Stal Rzeszów-Wybrzeże Gdańsk45 : 45
Marma: Okoniewski 13, Kuciapa 9+2, Crump ZZ, Gaschka 1, Walasek 11+1, Kret 0, Sówka 11; Lotos: Pedersen 14, Suchecki 4+1, Świderski 9+2, Jonasson 9+2, Chrzanowski 3, Pieszczek 5+1, Szymko 1
Betard WTS Wrocław-Unia Tarnów43 : 47
Betard: Jędrzejak 10+2, Andersson 2, Lindgren 10+1, Woffinden 7+3, Ułamek 12, Dolny 0, Malitowski 2; Azoty: Hancock 13, Lampart 0, Vaculik 11+1, Madsen ZZ, Kołodziej 10+1, Janowski 7+1, Jamróg 6+1
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa-Fogo Unia Leszno50 : 39
Włókniarz: Jabłoński 5+1, Zengota 10, Łaguta 11, Szombierski 6+2, Nermark 14+1, Bubel 4, Łęgowik 0; Unia: Prz.Pawlicki 11, Musielak 2+1, Batchelor 5+1, Baliński 6+2, Pavlic 7, Pio.Pawlicki 6, Adamczewski 2
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Polonia Bydgoszcz54 : 36
Falubaz: Protasiewicz 6, Loktaev 10, Holta 7+1, Davidsson 12+1, Jonsson 8+1, Dudek 6+1, Strzelec 5+1; Polonia: Sajfutdinov 11+1, Kościecha ZZ, Buczkowski 9+1, Łaguta 2, Gapiński 7, Woźniak 6, Curyło 1


KOLEJKA NR 19
(2012-09-09)
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Stal Gorzów Wlkp.45 : 45
Falubaz: Protasiewicz 13+2, Davidsson 0, Loktaev 11+2, Holta 3, Jonsson ZZ, Strzelec 4, Dudek 14+1; Stal: Kasprzak 11, Jensen 6+2, Zagar 7+1, Iversen 10+1, Gollob 9, Cyfer 2, Kaczmarek 0
Unia Tarnów-Get Well Toruń48 : 42
Tauron: Hancock 9+1, Jamróg 3+1, Vaculik 10+1, Madsen 9+2, Kołodziej 10, Gomólski 2, Janowski 5+1; Unibax: Sullivan 13+1, Przedpełski ns, Ward 4+1, Miedziński 6, Holder 14+2, E.Pulczyński 3, K.Pulczyński 2.
Betard WTS Wrocław-Wybrzeże Gdańsk52 : 38
Betard: Jędrzejak 12+1, Monberg 4+2, Lindgren 10+2, Woffinden 11, Ułamek 10+1, Dolny 1, Malitowski 4+1; Lotos: Pedersen 16, Suchecki 9+4, Świderski 3+1, Gafurov 3, Jonasson 1, Pieszczek 5, Szymko 1


KOLEJKA NR 20
(2012-09-16)
Get Well Toruń-Unia Tarnów45 : 45
Unibax: Sullivan ZZ, Przedpełski 1, Holder 15+1, Miedziński 11+3, Ward 6+2, K.Pulczyński 1+1, E.Pulczyński 11; Azoty: Hancock 13+1, Jamróg 0, Madsen 12+2, Vaculik ZZ, Kołodziej 10+1, Janowski 8+2, Gomólski 2.
Stal Gorzów Wlkp.-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra56 : 34
Stal: Gollob 8, Jensen 6+2, Zagar 12+3, Iversen 13, Kasprzak 13+1, Cyfer 2, Kaczmarek 2; Falubaz: Protasiewicz 10, Jabłoński 1, Loktaev 10, Holta 8, Davidsson ZZ, Strzelec 2+1, Dudek 3.
Wybrzeże Gdańsk-Betard WTS Wrocław50 : 39
Lotos: Suchecki 11+1, Świderski ZZ, Pedersen 17, Jonasson 1, Gafurov 8+2, Pieszczek 10+2, Szymko 3+2; Betard: Lindgren 14+1, Woffinden ZZ, Jędrzejak 11+1, Monberg 3+1, Ułamek 10, Malitowski 0, Dolny 1


KOLEJKA NR 21
(2012-09-23)
GKM Grudziądz-Betard WTS Wrocław51 : 39
GTŻ: Watt 9+2, Staszek 3, Kościuch 10+3, Karpov 8, Andersen 13, Cyran 6+2, Przedpełski 2; Betard: Lindgren 6, Woffinden ZZ, Jędrzejak 14+2, Monberg 0, Ułamek 13, Dolny 3, Malitowski 3.


KOLEJKA NR 22
(2012-10-07)
Betard WTS Wrocław-GKM Grudziądz60 : 30
Betard: Lindgren 11+1, Woffinden 8+2, Jędrzejak 14+1, Monberg 5+2, Ułamek 15, Dolny 4+1, Malitowski 3; GTŻ: Woelbert 5+1, Karpov 4+1, Kościuch 6+1, Staszek 2, Andersen 10+1, Cyran 3, Przedpełski 0.
Stal Gorzów Wlkp.-Unia Tarnów47 : 42
Stal: Gollob 3+1, Jensen 5+1, Zagar 12+1, Iversen 12+1, Kasprzak 14, Cyfer 1, Kaczmarek 0; Azoty: Hancock 8+1, Jamróg 0, Vaculik 6, Madsen 7+1, Kołodziej 5+2, Gomólski 7+1, Janowski 9+1.


KOLEJKA NR 23
(2012-10-14)
Get Well Toruń-Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra50 : 40
Unibax: Sullivan 13, Ward 9+3, Miedziński 9, Przedpełski 1, Holder 9, K.Pulczyński 2, E.Pulczyński 7+1; Falubaz: Jonsson 15+1, Davidsson ZZ, Loktaev 4+3, Holta 10, Protasiewicz 9, Strzelec 2, Rogowski 0.
Unia Tarnów-Stal Gorzów Wlkp.51 : 39
Tauron: Hancock 6+1, Jamróg 6, Madsen 14, Vaculik 8, Kołodziej 7, Gomólski 3+1, Janowski 7; Stal: Kasprzak 9, Jensen 3+1, Zagar 11, Iversen 7+3, Gollob 8, Cyfer 1, Kaczmarek 0.


KOLEJKA NR 24
(2012-10-21)
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra-Get Well Toruń49 : 41
Falubaz: Protasiewicz 13+1, Davidsson ZZ, Jabłoński 5+3, Loktaev 13+1, Jonsson 13+1, Rogowski 4+1, Strzelec 1; Unibax: Sullivan 16+1, Przedpełski 1+1, Miedziński 9, Ward ZZ, Holder 11, E.Pulczyński 0, K.Pulczyński 4.



 Reklama
sanpol
bilety

 Sonda

Kto będzie najlepszym zawodnikiem Falubazu w sezonie 2016?

    Andriy Karpov
    Patryk Dudek
    Piotr Protasiewicz
    Jason Doyle
    Inny zawodnik


 Pogoda

Pogoda w Zielonej Górze


 Reklama



 Wyniki Ekstraligi

 Tabela Ekstraligi
Stal Gorzów27+111
Ekantor.pl Falubaz ZG27+101
Get Well Toruń22+78
Betard Sparta Wrocław17+26

Mrgarden GKM Grudziądz16-18
ROW Rybnik12-59
Fogo Unia Leszno10-72
Unia Tarnów7-167
Zobacz więcej »

 W obiektywie

Zdjecie miesiąca - ŻUŻEL



:::

Wszelkie prawa zastrzeżone - sport.zgora.pl                                                       Projektowanie stron i sklepów internetowych - MediaSoft.net.pl

:::

Linki:    biuro rachunkowe zielona góra | fotografia ślubna zielona góra

Zielonogórski Portal Sportowy w Zielonej Górze zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.sport.zgora.pl jest dozwolne wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Zielonogóskiego Portalu Sportowego. Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną i finansową.