Najnowsze newsy:
O klubie
Najnowsze newsy:
O klubie
Ostatnie informacje
O klubie
Ostatnie informacje
Ostatnie informacje
Kluby
Wyniki
Czas:
Kolejka nr 1 [2018-08-11] | |||||
---|---|---|---|---|---|
TS Przylep | - | Tęcza Krosno Odrzańskie | 1 | - | 1 |
Syrena Zbąszynek | - | Odra Bytom Odrzański | 3 | - | 1 |
Lubuszanin Drezdenko | - | Czarni Witnica | 1 | - | 1 |
Ilanka Rzepin | - | Dąb Przybyszów | 1 | - | 1 |
Sprotavia Szprotawa | - | Korona Kożuchów | 0 | - | 3 |
Spójnia Ośno Lubuskie | - | Pogoń Świebodzin | 2 | - | 0 |
Polonia Słubice | - | Arka Nowa Sól | 0 | - | 2 |
Carina Gubin | - | Lechia Zielona Góra | 0 | - | 6 |
Kolejka nr 2 [2018-08-15] | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tęcza Krosno Odrzańskie | - | Lechia Zielona Góra | 3 | - | 4 |
Arka Nowa Sól | - | Carina Gubin | 3 | - | 0 |
Pogoń Świebodzin | - | Polonia Słubice | 7 | - | 2 |
Spójnia Ośno Lubuskie | - | Korona Kożuchów | 2 | - | 0 |
Dąb Przybyszów | - | Sprotavia Szprotawa | 4 | - | 2 |
Ilanka Rzepin | - | Czarni Witnica | 0 | - | 0 |
Odra Bytom Odrzański | - | Lubuszanin Drezdenko | 4 | - | 2 |
TS Przylep | - | Syrena Zbąszynek | 4 | - | 1 |
Kolejka nr 3 [2018-08-18] | |||||
---|---|---|---|---|---|
Syrena Zbąszynek | - | Tęcza Krosno Odrzańskie | 3 | - | 5 |
Lubuszanin Drezdenko | - | TS Przylep | 0 | - | 2 |
Ilanka Rzepin | - | Odra Bytom Odrzański | 0 | - | 0 |
Sprotavia Szprotawa | - | Czarni Witnica | 2 | - | 1 |
Spójnia Ośno Lubuskie | - | Dąb Przybyszów | 2 | - | 2 |
Polonia Słubice | - | Korona Kożuchów | 1 | - | 1 |
Carina Gubin | - | Pogoń Świebodzin | 0 | - | 0 |
Lechia Zielona Góra | - | Arka Nowa Sól | 2 | - | 1 |
Kolejka nr 4 [2018-08-25] | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tęcza Krosno Odrzańskie | - | Arka Nowa Sól | 0 | - | 0 |
Pogoń Świebodzin | - | Lechia Zielona Góra | 1 | - | 3 |
Korona Kożuchów | - | Carina Gubin | 0 | - | 0 |
Dąb Przybyszów | - | Polonia Słubice | 0 | - | 0 |
Spójnia Ośno Lubuskie | - | Czarni Witnica | 2 | - | 2 |
Odra Bytom Odrzański | - | Sprotavia Szprotawa | 0 | - | 0 |
TS Przylep | - | Ilanka Rzepin | 0 | - | 0 |
Syrena Zbąszynek | - | Lubuszanin Drezdenko | 0 | - | 0 |
Kolejka nr 5 [2018-09-01] | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tęcza Krosno Odrzańskie | - | Lubuszanin Drezdenko | 3 | - | 1 |
Ilanka Rzepin | - | Syrena Zbąszynek | 4 | - | 2 |
Sprotavia Szprotawa | - | TS Przylep | 1 | - | 5 |
Spójnia Ośno Lubuskie | - | Odra Bytom Odrzański | 3 | - | 1 |
Polonia Słubice | - | Czarni Witnica | 2 | - | 3 |
Carina Gubin | - | Dąb Przybyszów | 2 | - | 0 |
Lechia Zielona Góra | - | Korona Kożuchów | 4 | - | 0 |
Arka Nowa Sól | - | Pogoń Świebodzin | 1 | - | 2 |
Kolejka nr 6 [2018-09-08] | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tęcza Krosno Odrzańskie | - | Pogoń Świebodzin | 3 | - | 0 |
Korona Kożuchów | - | Arka Nowa Sól | 0 | - | 0 |
Dąb Przybyszów | - | Lechia Zielona Góra | 2 | - | 3 |
Carina Gubin | - | Czarni Witnica | 3 | - | 0 |
Odra Bytom Odrzański | - | Polonia Słubice | 4 | - | 1 |
TS Przylep | - | Spójnia Ośno Lubuskie | 2 | - | 0 |
Syrena Zbąszynek | - | Sprotavia Szprotawa | 3 | - | 1 |
Lubuszanin Drezdenko | - | Ilanka Rzepin | 2 | - | 2 |
Kolejka nr 7 [2018-09-15] | |||||
---|---|---|---|---|---|
Ilanka Rzepin | - | Tęcza Krosno Odrzańskie | 0 | - | 0 |
Sprotavia Szprotawa | - | Lubuszanin Drezdenko | 2 | - | 3 |
Spójnia Ośno Lubuskie | - | Syrena Zbąszynek | 1 | - | 1 |
Polonia Słubice | - | TS Przylep | 3 | - | 2 |
Carina Gubin | - | Odra Bytom Odrzański | 3 | - | 0 |
Lechia Zielona Góra | - | Czarni Witnica | 5 | - | 0 |
Arka Nowa Sól | - | Dąb Przybyszów | 0 | - | 2 |
Pogoń Świebodzin | - | Korona Kożuchów | 1 | - | 1 |
Kolejka nr 8 [2018-09-22] | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tęcza Krosno Odrzańskie | - | Korona Kożuchów | 5 | - | 3 |
Dąb Przybyszów | - | Pogoń Świebodzin | 2 | - | 1 |
Czarni Witnica | - | Arka Nowa Sól | 2 | - | 4 |
Odra Bytom Odrzański | - | Lechia Zielona Góra | 0 | - | 4 |
TS Przylep | - | Carina Gubin | 0 | - | 2 |
Syrena Zbąszynek | - | Polonia Słubice | 3 | - | 0 |
Lubuszanin Drezdenko | - | Spójnia Ośno Lubuskie | 3 | - | 3 |
Ilanka Rzepin | - | Sprotavia Szprotawa | 2 | - | 0 |
Kolejka nr 9 [2018-09-29] | |||||
---|---|---|---|---|---|
Sprotavia Szprotawa | - | Tęcza Krosno Odrzańskie | 1 | - | 0 |
Spójnia Ośno Lubuskie | - | Ilanka Rzepin | 2 | - | 2 |
Polonia Słubice | - | Lubuszanin Drezdenko | 1 | - | 1 |
Carina Gubin | - | Syrena Zbąszynek | 0 | - | 0 |
Lechia Zielona Góra | - | TS Przylep | 10 | - | 0 |
Arka Nowa Sól | - | Odra Bytom Odrzański | 0 | - | 0 |
Pogoń Świebodzin | - | Czarni Witnica | 2 | - | 2 |
Korona Kożuchów | - | Dąb Przybyszów | 0 | - | 1 |
Kolejka nr 10 [2018-10-06] | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tęcza Krosno Odrzańskie | - | Dąb Przybyszów | 3 | - | 0 |
Czarni Witnica | - | Korona Kożuchów | 3 | - | 0 |
Odra Bytom Odrzański | - | Pogoń Świebodzin | 2 | - | 5 |
TS Przylep | - | Arka Nowa Sól | 4 | - | 1 |
Syrena Zbąszynek | - | Lechia Zielona Góra | 2 | - | 2 |
Lubuszanin Drezdenko | - | Carina Gubin | 0 | - | 2 |
Ilanka Rzepin | - | Polonia Słubice | 1 | - | 2 |
Sprotavia Szprotawa | - | Spójnia Ośno Lubuskie | 0 | - | 1 |
Kolejka nr 11 [2018-10-13] | |||||
---|---|---|---|---|---|
Spójnia Ośno Lubuskie | - | Tęcza Krosno Odrzańskie | 0 | - | 3 |
Polonia Słubice | - | Sprotavia Szprotawa | 1 | - | 1 |
Carina Gubin | - | Ilanka Rzepin | 3 | - | 1 |
Lechia Zielona Góra | - | Lubuszanin Drezdenko | 4 | - | 1 |
Arka Nowa Sól | - | Syrena Zbąszynek | 1 | - | 2 |
Pogoń Świebodzin | - | TS Przylep | 2 | - | 2 |
Korona Kożuchów | - | Odra Bytom Odrzański | 1 | - | 1 |
Dąb Przybyszów | - | Czarni Witnica | 5 | - | 0 |
Kolejka nr 12 [2018-10-20] | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tęcza Krosno Odrzańskie | - | Czarni Witnica | 4 | - | 3 |
Odra Bytom Odrzański | - | Dąb Przybyszów | 0 | - | 4 |
TS Przylep | - | Korona Kożuchów | 0 | - | 0 |
Syrena Zbąszynek | - | Pogoń Świebodzin | 0 | - | 0 |
Lubuszanin Drezdenko | - | Arka Nowa Sól | 2 | - | 1 |
Ilanka Rzepin | - | Lechia Zielona Góra | 1 | - | 1 |
Sprotavia Szprotawa | - | Carina Gubin | 1 | - | 4 |
Spójnia Ośno Lubuskie | - | Polonia Słubice | 2 | - | 0 |
Kolejka nr 13 [2018-10-27] | |||||
---|---|---|---|---|---|
Polonia Słubice | - | Tęcza Krosno Odrzańskie | 3 | - | 0 |
Carina Gubin | - | Spójnia Ośno Lubuskie | 6 | - | 0 |
Lechia Zielona Góra | - | Sprotavia Szprotawa | 5 | - | 0 |
Arka Nowa Sól | - | Ilanka Rzepin | 1 | - | 2 |
Pogoń Świebodzin | - | Lubuszanin Drezdenko | 2 | - | 0 |
Korona Kożuchów | - | Syrena Zbąszynek | 2 | - | 1 |
Dąb Przybyszów | - | TS Przylep | 0 | - | 4 |
Czarni Witnica | - | Odra Bytom Odrzański | 4 | - | 2 |
Kolejka nr 14 [2018-11-03] | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tęcza Krosno Odrzańskie | - | Odra Bytom Odrzański | 5 | - | 2 |
TS Przylep | - | Czarni Witnica | 5 | - | 0 |
Syrena Zbąszynek | - | Dąb Przybyszów | 0 | - | 0 |
Lubuszanin Drezdenko | - | Korona Kożuchów | 3 | - | 1 |
Ilanka Rzepin | - | Pogoń Świebodzin | 0 | - | 2 |
Sprotavia Szprotawa | - | Arka Nowa Sól | 1 | - | 0 |
Spójnia Ośno Lubuskie | - | Lechia Zielona Góra | 1 | - | 2 |
Polonia Słubice | - | Carina Gubin | 1 | - | 1 |
Kolejka nr 15 [2018-11-10] | |||||
---|---|---|---|---|---|
Carina Gubin | - | Tęcza Krosno Odrzańskie | 1 | - | 2 |
Lechia Zielona Góra | - | Polonia Słubice | 4 | - | 1 |
Arka Nowa Sól | - | Spójnia Ośno Lubuskie | 6 | - | 1 |
Pogoń Świebodzin | - | Sprotavia Szprotawa | 2 | - | 1 |
Korona Kożuchów | - | Ilanka Rzepin | 2 | - | 3 |
Dąb Przybyszów | - | Lubuszanin Drezdenko | 3 | - | 3 |
Czarni Witnica | - | Syrena Zbąszynek | 1 | - | 3 |
Odra Bytom Odrzański | - | TS Przylep | 3 | - | 4 |
Kolejka nr 16 [2019-03-16] | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tęcza Krosno Odrzańskie | - | TS Przylep | 4 | - | 0 |
Odra Bytom Odrzański | - | Syrena Zbąszynek | 3 | - | 0 |
Czarni Witnica | - | Lubuszanin Drezdenko | 2 | - | 1 |
Dąb Przybyszów | - | Ilanka Rzepin | 3 | - | 0 |
Korona Kożuchów | - | Sprotavia Szprotawa | 1 | - | 0 |
Pogoń Świebodzin | - | Spójnia Ośno Lubuskie | 3 | - | 0 |
Arka Nowa Sól | - | Polonia Słubice | 0 | - | 2 |
Lechia Zielona Góra | - | Carina Gubin | 2 | - | 1 |
Kolejka nr 17 [2019-03-23] | |||||
---|---|---|---|---|---|
Korona Kożuchów | - | Spójnia Ośno Lubuskie | 0 | - | 0 |
Czarni Witnica | - | Ilanka Rzepin | 1 | - | 0 |
Lechia Zielona Góra | - | Tęcza Krosno Odrzańskie | 6 | - | 0 |
Carina Gubin | - | Arka Nowa Sól | 1 | - | 0 |
Polonia Słubice | - | Pogoń Świebodzin | 2 | - | 0 |
Sprotavia Szprotawa | - | Dąb Przybyszów | 0 | - | 4 |
Lubuszanin Drezdenko | - | Odra Bytom Odrzański | 0 | - | 0 |
Syrena Zbąszynek | - | TS Przylep | 2 | - | 1 |
Kolejka nr 18 [2019-03-30] | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tęcza Krosno Odrzańskie | - | Syrena Zbąszynek | 2 | - | 2 |
TS Przylep | - | Lubuszanin Drezdenko | 2 | - | 0 |
Odra Bytom Odrzański | - | Ilanka Rzepin | 0 | - | 0 |
Czarni Witnica | - | Sprotavia Szprotawa | 3 | - | 0 |
Dąb Przybyszów | - | Spójnia Ośno Lubuskie | 1 | - | 0 |
Korona Kożuchów | - | Polonia Słubice | 0 | - | 1 |
Pogoń Świebodzin | - | Carina Gubin | 0 | - | 1 |
Arka Nowa Sól | - | Lechia Zielona Góra | 0 | - | 2 |
Kolejka nr 19 [2019-04-06] | |||||
---|---|---|---|---|---|
Czarni Witnica | - | Spójnia Ośno Lubuskie | 0 | - | 1 |
Arka Nowa Sól | - | Tęcza Krosno Odrzańskie | 2 | - | 5 |
Lechia Zielona Góra | - | Pogoń Świebodzin | 3 | - | 0 |
Carina Gubin | - | Korona Kożuchów | 0 | - | 1 |
Polonia Słubice | - | Dąb Przybyszów | 0 | - | 1 |
Sprotavia Szprotawa | - | Odra Bytom Odrzański | 1 | - | 0 |
Ilanka Rzepin | - | TS Przylep | 0 | - | 2 |
Lubuszanin Drezdenko | - | Syrena Zbąszynek | 2 | - | 1 |
Kolejka nr 20 [2019-04-13] | |||||
---|---|---|---|---|---|
Lubuszanin Drezdenko | - | Tęcza Krosno Odrzańskie | 1 | - | 1 |
Syrena Zbąszynek | - | Ilanka Rzepin | 1 | - | 3 |
TS Przylep | - | Sprotavia Szprotawa | 3 | - | 2 |
Odra Bytom Odrzański | - | Spójnia Ośno Lubuskie | 1 | - | 1 |
Czarni Witnica | - | Polonia Słubice | 0 | - | 0 |
Dąb Przybyszów | - | Carina Gubin | 2 | - | 0 |
Korona Kożuchów | - | Lechia Zielona Góra | 2 | - | 1 |
Pogoń Świebodzin | - | Arka Nowa Sól | 1 | - | 3 |
Kolejka nr 21 [2019-04-20] | |||||
---|---|---|---|---|---|
Czarni Witnica | - | Carina Gubin | 1 | - | 2 |
Pogoń Świebodzin | - | Tęcza Krosno Odrzańskie | 0 | - | 2 |
Arka Nowa Sól | - | Korona Kożuchów | 0 | - | 0 |
Lechia Zielona Góra | - | Dąb Przybyszów | 4 | - | 3 |
Polonia Słubice | - | Odra Bytom Odrzański | 5 | - | 0 |
Spójnia Ośno Lubuskie | - | TS Przylep | 2 | - | 0 |
Sprotavia Szprotawa | - | Syrena Zbąszynek | 1 | - | 0 |
Ilanka Rzepin | - | Lubuszanin Drezdenko | 0 | - | 0 |
Kolejka nr 22 [2019-04-27] | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tęcza Krosno Odrzańskie | - | Ilanka Rzepin | 2 | - | 4 |
Lubuszanin Drezdenko | - | Sprotavia Szprotawa | 0 | - | 0 |
Syrena Zbąszynek | - | Spójnia Ośno Lubuskie | 3 | - | 1 |
TS Przylep | - | Polonia Słubice | 0 | - | 3 |
Odra Bytom Odrzański | - | Carina Gubin | 1 | - | 2 |
Czarni Witnica | - | Lechia Zielona Góra | 0 | - | 5 |
Dąb Przybyszów | - | Arka Nowa Sól | 5 | - | 2 |
Korona Kożuchów | - | Pogoń Świebodzin | 3 | - | 1 |
Kolejka nr 23 [2019-05-01] | |||||
---|---|---|---|---|---|
Korona Kożuchów | - | Tęcza Krosno Odrzańskie | 0 | - | 0 |
Pogoń Świebodzin | - | Dąb Przybyszów | 0 | - | 2 |
Arka Nowa Sól | - | Czarni Witnica | 2 | - | 3 |
Lechia Zielona Góra | - | Odra Bytom Odrzański | 0 | - | 0 |
5.06 | |||||
Carina Gubin | - | TS Przylep | 3 | - | 1 |
Polonia Słubice | - | Syrena Zbąszynek | 3 | - | 0 |
Spójnia Ośno Lubuskie | - | Lubuszanin Drezdenko | 2 | - | 5 |
Sprotavia Szprotawa | - | Ilanka Rzepin | 1 | - | 2 |
Kolejka nr 24 [2019-05-04] | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tęcza Krosno Odrzańskie | - | Sprotavia Szprotawa | 4 | - | 0 |
Ilanka Rzepin | - | Spójnia Ośno Lubuskie | 4 | - | 0 |
Lubuszanin Drezdenko | - | Polonia Słubice | 0 | - | 2 |
Syrena Zbąszynek | - | Carina Gubin | 0 | - | 0 |
TS Przylep | - | Lechia Zielona Góra | 1 | - | 2 |
Odra Bytom Odrzański | - | Arka Nowa Sól | 2 | - | 2 |
Czarni Witnica | - | Pogoń Świebodzin | 3 | - | 1 |
Dąb Przybyszów | - | Korona Kożuchów | 2 | - | 0 |
Kolejka nr 25 [2019-05-11] | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dąb Przybyszów | - | Tęcza Krosno Odrzańskie | 5 | - | 4 |
Korona Kożuchów | - | Czarni Witnica | 1 | - | 0 |
Pogoń Świebodzin | - | Odra Bytom Odrzański | 8 | - | 3 |
Arka Nowa Sól | - | TS Przylep | 3 | - | 2 |
Lechia Zielona Góra | - | Syrena Zbąszynek | 2 | - | 2 |
Carina Gubin | - | Lubuszanin Drezdenko | 2 | - | 0 |
Polonia Słubice | - | Ilanka Rzepin | 1 | - | 0 |
Spójnia Ośno Lubuskie | - | Sprotavia Szprotawa | 2 | - | 1 |
Kolejka nr 26 [2019-05-18] | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tęcza Krosno Odrzańskie | - | Spójnia Ośno Lubuskie | 3 | - | 1 |
Sprotavia Szprotawa | - | Polonia Słubice | 2 | - | 1 |
Ilanka Rzepin | - | Carina Gubin | 0 | - | 3 |
Lubuszanin Drezdenko | - | Lechia Zielona Góra | 0 | - | 3 |
Syrena Zbąszynek | - | Arka Nowa Sól | 6 | - | 1 |
TS Przylep | - | Pogoń Świebodzin | 2 | - | 4 |
Odra Bytom Odrzański | - | Korona Kożuchów | 1 | - | 0 |
Czarni Witnica | - | Dąb Przybyszów | 0 | - | 4 |
Kolejka nr 27 [2019-05-25] | |||||
---|---|---|---|---|---|
Czarni Witnica | - | Tęcza Krosno Odrzańskie | 2 | - | 0 |
Dąb Przybyszów | - | Odra Bytom Odrzański | 1 | - | 1 |
Korona Kożuchów | - | TS Przylep | 1 | - | 2 |
Pogoń Świebodzin | - | Syrena Zbąszynek | 1 | - | 1 |
Arka Nowa Sól | - | Lubuszanin Drezdenko | 4 | - | 2 |
Lechia Zielona Góra | - | Ilanka Rzepin | 0 | - | 1 |
Carina Gubin | - | Sprotavia Szprotawa | 0 | - | 0 |
Polonia Słubice | - | Spójnia Ośno Lubuskie | 1 | - | 1 |
Kolejka nr 28 [2019-06-01] | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tęcza Krosno Odrzańskie | - | Polonia Słubice | 4 | - | 3 |
Spójnia Ośno Lubuskie | - | Carina Gubin | 1 | - | 3 |
Sprotavia Szprotawa | - | Lechia Zielona Góra | 1 | - | 3 |
Ilanka Rzepin | - | Arka Nowa Sól | 1 | - | 3 |
Lubuszanin Drezdenko | - | Pogoń Świebodzin | 0 | - | 3 |
Syrena Zbąszynek | - | Korona Kożuchów | 1 | - | 3 |
TS Przylep | - | Dąb Przybyszów | 2 | - | 3 |
Odra Bytom Odrzański | - | Czarni Witnica | 3 | - | 2 |
Kolejka nr 29 [2019-06-08] | |||||
---|---|---|---|---|---|
Odra Bytom Odrzański | - | Tęcza Krosno Odrzańskie | 1 | - | 1 |
Czarni Witnica | - | TS Przylep | 5 | - | 1 |
Dąb Przybyszów | - | Syrena Zbąszynek | 5 | - | 3 |
Korona Kożuchów | - | Lubuszanin Drezdenko | 4 | - | 1 |
Pogoń Świebodzin | - | Ilanka Rzepin | 1 | - | 3 |
Arka Nowa Sól | - | Sprotavia Szprotawa | 5 | - | 1 |
Lechia Zielona Góra | - | Spójnia Ośno Lubuskie | 6 | - | 1 |
Carina Gubin | - | Polonia Słubice | 0 | - | 1 |
Kolejka nr 30 [2019-06-15] | |||||
---|---|---|---|---|---|
Tęcza Krosno Odrzańskie | - | Carina Gubin | 0 | - | 1 |
Polonia Słubice | - | Lechia Zielona Góra | 0 | - | 0 |
Spójnia Ośno Lubuskie | - | Arka Nowa Sól | 2 | - | 1 |
Sprotavia Szprotawa | - | Pogoń Świebodzin | 2 | - | 6 |
Ilanka Rzepin | - | Korona Kożuchów | 3 | - | 2 |
Lubuszanin Drezdenko | - | Dąb Przybyszów | 2 | - | 2 |
Syrena Zbąszynek | - | Czarni Witnica | 4 | - | 0 |
TS Przylep | - | Odra Bytom Odrzański | 5 | - | 3 |