sport zielona gora
 Informacje

 » Aktualności


 » III liga
 » Spotkania w ZG

Facebook

 Wyniki

 » III liga


» IV liga
» Klasa A ZG I
 » Tabela

 Klub

 » Kadra


 » Dane klubu
 » Dane stadionu

 Historia

 » Sezon 1996-97


 » Sezon 1995-96
 » Puchar Polski
 » Historia klubu

 Ciekawostki

 » PZPN


 » Przepisy
 » Historia


 Inne

 » Linki


 » Bannery

 Redakcja

 » O nas


 » Redakcja
 » Reklama
 » Kontakt

 Info

ekran: 800x600
min. IE 4, NC 4x
polskie zn. ISO 8859-2
kontakt@sport.zgora.pl

 Provider


Aktualności - Piłka nożna


Terminarz rundy wiosennej III ligi

    Znamy terminarz rundy wiosennej trzeciej ligi, w której rywalizuje KS Falubaz Zielona Góra. Zmagania rozpoczną się 18. marca, a pierwszy mecz zielonogórzanie rozegrają z Górnikiem w Wałbrzychu.

R      e      k      l      a      m      a

18. kolejka 18-19 marca
Olimpia Kowary     -     Stal Brzeg
BKS Stal Bielsko-Biała     -     Miedź II Legnica
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)     -     KS Polkowice
Ślęza Wrocław     -     Unia Turza Śląska
Górnik II Zabrze     -     Lechia Dzierżoniów
Pniówek Pawłowice Śląskie     -     Piast Żmigród
Skra Częstochowa     -     Śląsk II Wrocław
Rekord Bielsko-Biała     -     Ruch Zdzieszowice
Górnik Wałbrzych     -     Falubaz Zielona Góra

19. kolejka 25-26 marca
Górnik Wałbrzych     -     BKS Stal Bielsko-Biała
Falubaz Zielona Góra     -     Rekord Bielsko-Biała
Ruch Zdzieszowice     -     Skra Częstochowa
Śląsk II Wrocław     -     Pniówek Pawłowice Śląskie
Piast Żmigród     -     Górnik II Zabrze
Lechia Dzierżoniów     -     Stal Brzeg
Olimpia Kowary     -     Ślęza Wrocław
Unia Turza Śląska     -     GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
KS Polkowice     -     Miedź II Legnica

20. kolejka 1-2 kwietnia
BKS Stal Bielsko-Biała     -     KS Polkowice
Miedź II Legnica     -     Unia Turza Śląska
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)     -     Olimpia Kowary
Ślęza Wrocław     -     Lechia Dzierżoniów
Stal Brzeg     -     Piast Żmigród
Górnik II Zabrze     -     Śląsk II Wrocław
Pniówek Pawłowice Śląskie     -     Ruch Zdzieszowice 
Skra Częstochowa     -     Falubaz Zielona Góra 
Rekord Bielsko-Biała     -     Górnik Wałbrzych    

21. kolejka  8-9 kwietnia
Rekord Bielsko-Biała     -     BKS Stal Bielsko-Biała
Górnik Wałbrzych     -     Skra Częstochowa
Falubaz Zielona Góra     -     Pniówek Pawłowice Śląskie
Ruch Zdzieszowice     -     Górnik II Zabrze
Śląsk II Wrocław     -     Stal Brzeg
Piast Żmigród     -     Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów     -     GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Olimpia Kowary     -     Miedź II Legnica
Unia Turza Śląska     -     KS Polkowice

22. kolejka 15 kwietnia
BKS Stal Bielsko-Biała     -     Unia Turza Śląska
KS Polkowice     -     Olimpia Kowary
Miedź II Legnica     -     Lechia Dzierżoniów
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)     -     Piast Żmigród
Ślęza Wrocław     -     Śląsk II Wrocław
Stal Brzeg     -     Ruch Zdzieszowice
Górnik II Zabrze     -     Falubaz Zielona Góra
Pniówek Pawłowice Śląskie     -     Górnik Wałbrzych
Skra Częstochowa     -     Rekord Bielsko-Biała

23. kolejka 22-23 kwietnia
Skra Częstochowa     -     BKS Stal Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała     -     Pniówek Pawłowice Śląskie
Górnik Wałbrzych     -     Górnik II Zabrze
Falubaz Zielona Góra     -     Stal Brzeg
Ruch Zdzieszowice     -     Ślęza Wrocław
Śląsk II Wrocław     -     GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Piast Żmigród     -     Miedź II Legnica
Lechia Dzierżoniów     -     KS Polkowice
Olimpia Kowary     -     Unia Turza Śląska

24. kolejka 29-30 kwietnia
Rekord Bielsko-Biała     -     Górnik II Zabrze
BKS Stal Bielsko-Biała     -     Olimpia Kowary
Unia Turza Śląska     -     Lechia Dzierżoniów
KS Polkowice     -     Piast Żmigród
Miedź II Legnica     -     Śląsk II Wrocław
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)     -     Ruch Zdzieszowice
Ślęza Wrocław     -     Falubaz Zielona Góra
Stal Brzeg     -     Górnik Wałbrzych
Pniówek Pawłowice Śląskie     -     Skra Częstochowa

25. kolejka 3 maja
Ślęza Wrocław     -     Górnik Wałbrzych
Pniówek Pawłowice Śląskie     -     BKS Stal Bielsko-Biała
Skra Częstochowa     -     Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała     -     Stal Brzeg
Falubaz Zielona Góra     -     GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Ruch Zdzieszowice     -     Miedź II Legnica
Śląsk II Wrocław     -     KS Polkowice
Piast Żmigród     -     Unia Turza Śląska
Lechia Dzierżoniów     -     Olimpia Kowary

26. kolejka 6-7 maja
BKS Stal Bielsko-Biała     -     Lechia Dzierżoniów
Olimpia Kowary     -     Piast Żmigród
Unia Turza Śląska     -     Śląsk II Wrocław
KS Polkowice     -     Ruch Zdzieszowice
Miedź II Legnica     -     Falubaz Zielona Góra
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)     -     Górnik Wałbrzych
Ślęza Wrocław     -     Rekord Bielsko-Biała
Stal Brzeg     -     Skra Częstochowa
Górnik II Zabrze     -     Pniówek Pawłowice Śląskie

27. kolejka 13-14 maja
Górnik II Zabrze     -     BKS Stal Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie     -     Stal Brzeg
Skra Częstochowa     -     Ślęza Wrocław
Rekord Bielsko-Biała     -     GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Górnik Wałbrzych     -     Miedź II Legnica
Falubaz Zielona Góra     -     KS Polkowice
Ruch Zdzieszowice     -     Unia Turza Śląska
Śląsk II Wrocław     -     Olimpia Kowary  
Piast Żmigród     -     Lechia Dzierżoniów 

28. kolejka 20-21 maja
BKS Stal Bielsko-Biała     -     Piast Żmigród
Lechia Dzierżoniów     -     Śląsk II Wrocław
Olimpia Kowary     -     Ruch Zdzieszowice  
Unia Turza Śląska     -     Falubaz Zielona Góra
KS Polkowice     -     Górnik Wałbrzych 
Miedź II Legnica     -     Rekord Bielsko-Biała
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)     -     Skra Częstochowa 
Ślęza Wrocław     -     Pniówek Pawłowice Śląskie   
Stal Brzeg     -     Górnik II Zabrze 

29. kolejka 27-28 maja
Ślęza Wrocław     -     Górnik II Zabrze
Stal Brzeg     -     BKS Stal Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie     -     GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Skra Częstochowa     -     Miedź II Legnica    
Rekord Bielsko-Biała     -     KS Polkowice    
Górnik Wałbrzych     -     Unia Turza Śląska  
Falubaz Zielona Góra     -     Olimpia Kowary
Ruch Zdzieszowice     -     Lechia Dzierżoniów
Śląsk II Wrocław     -     Piast Żmigród

30. kolejka 31 maja
BKS Stal Bielsko-Biała     -     Śląsk II Wrocław
Piast Żmigród     -     Ruch Zdzieszowice
Lechia Dzierżoniów     -     Falubaz Zielona Góra
Olimpia Kowary     -     Górnik Wałbrzych
Unia Turza Śląska     -     Rekord Bielsko-Biała
KS Polkowice     -     Skra Częstochowa
Miedź II Legnica     -     Pniówek Pawłowice Śląskie
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)     -     Górnik II Zabrze 
Ślęza Wrocław     -     Stal Brzeg 

31. kolejka 3-4 czerwca
Ślęza Wrocław     -     BKS Stal Bielsko-Biała
Stal Brzeg     -     GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Górnik II Zabrze     -     Miedź II Legnica   
Pniówek Pawłowice Śląskie     -     KS Polkowice   
Skra Częstochowa     -     Unia Turza Śląska   
Rekord Bielsko-Biała     -     Olimpia Kowary
Górnik Wałbrzych     -     Lechia Dzierżoniów
Falubaz Zielona Góra     -     Piast Żmigród
Ruch Zdzieszowice     -     Śląsk II Wrocław 

32. kolejka 10-11 czerwca
BKS Stal Bielsko-Biała     -     Ruch Zdzieszowice
Śląsk II Wrocław     -     Falubaz Zielona Góra  
Piast Żmigród     -     Górnik Wałbrzych  
Lechia Dzierżoniów     -     Rekord Bielsko-Biała    
Olimpia Kowary     -     Skra Częstochowa 
Unia Turza Śląska     -     Pniówek Pawłowice Śląskie
KS Polkowice     -     Górnik II Zabrze
Miedź II Legnica     -     Stal Brzeg
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)     -     Ślęza Wrocław

33. kolejka 14 czerwca
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)     -     BKS Stal Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław     -     Miedź II Legnica 
Stal Brzeg     -     KS Polkowice  
Górnik II Zabrze     -     Unia Turza Śląska
Pniówek Pawłowice Śląskie     -     Olimpia Kowary
Skra Częstochowa     -     Lechia Dzierżoniów 
Rekord Bielsko-Biała     -     Piast Żmigród
Górnik Wałbrzych     -     Śląsk II Wrocław   
Falubaz Zielona Góra     -     Ruch Zdzieszowice

34. kolejka 17-18 czerwca
Ślęza Wrocław     -     KS Polkowice   
BKS Stal Bielsko-Biała     -     Falubaz Zielona Góra
Ruch Zdzieszowice     -     Górnik Wałbrzych  
Śląsk II Wrocław     -     Rekord Bielsko-Biała
Piast Żmigród     -     Skra Częstochowa
Lechia Dzierżoniów     -     Pniówek Pawłowice Śląskie  
Olimpia Kowary     -     Górnik II Zabrze
Unia Turza Śląska     -     Stal Brzeg
Miedź II Legnica     -     GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 

źródło: 90minut.pl
Justyna Niećkowiak (2016-11-27 12:56:07)


Przeczytaj również:

 • [2017-02-20 10:46:19] AZS UZ Zielona Góra - Słoneczny Stok Biały 1:6 »
 • [2017-02-06 21:27:30] Porażka futsalistów w Pile »
 • [2017-02-03 08:40:45] Futsaliści zagrają w Pile »
 • [2017-01-23 00:19:33] KU AZS UZ Zielona Góra w 1/16 Pucharu Polski »
 • [2017-01-15 23:30:41] KU AZS UZ Zielona Góra - Mieszko Gniezno 6:4 »
 • [2017-01-08 10:43:00] AZS Uniwersytet Warszawski - AZ UZ 1:4 »
 • [2016-11-27 11:36:38] Unisław Team - Persa MOSiR AZS 2:2 »
 • [2016-11-24 16:58:30] Futsalowy dwumecz Polska - Belgia »
 • [2016-11-20 20:22:26] KU AZS UZ Zielona Góra - Constract Lubawa 2:6 »
 • [2016-11-19 20:09:18] KS Falubaz ZG - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (0:1) »
<< wstecz


 Reklama


 Sonda

Na mecze której z lig chodzisz najchętniej?

    II ligi
    III ligi
    IV ligi
    Okręgowych
    Klas A,B i C


 Pogoda

Pogoda w Zielonej Górze


 Reklama




 Wyniki III Ligi

 Tabela III Ligi
GKS 1962 Jastrzebie3832-14
Ruch Zdzieszowice3325-14
Stal Brzeg2930-24
Rekord Bielsko-Biała2930-18
Skra Częstochowa2825-18
BKS Stal Bielsko-Biała2829-16
Pniówek Pawłowice Śląskie2630-28
Piast Żmigród2524-27
Miedź II Legnica2325-26
Ślęza Wrocław2327-28
KS Polkowice2325-17
KSF ZG 2022-31
Górnik II Zabrze2023-23
Śląsk II Wrocław1719-26
Górnik Wałbrzych1410-22
Unia Turza Śląska1220-32
Lechia Dzierżoniów1111-27
Olimpia Kowary1121-37
Zobacz więcej »

 W obiektywie

Zdjecie miesiąca - PIŁKA


 Kontakt z Redakcją



 Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra



:::

Wszelkie prawa zastrzeżone - sport.zgora.pl                                                       Projektowanie stron i sklepów internetowych - MediaSoft.net.pl

:::

Linki:    kominki lubin

Zielonogórski Portal Sportowy w Zielonej Górze zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.sport.zgora.pl jest dozwolne wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Zielonogóskiego Portalu Sportowego. Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną i finansową.