sport zielona gora
 Informacje

 » Aktualności


 » III liga
 » Spotkania w ZG

Facebook

 Wyniki

 » III liga


» IV liga
» Klasa A ZG I
 » Tabela

 Klub

 » Kadra


 » Dane klubu
 » Dane stadionu

 Historia

 » Sezon 1996-97


 » Sezon 1995-96
 » Puchar Polski
 » Historia klubu

 Ciekawostki

 » PZPN


 » Przepisy
 » Historia


 Inne

 » Linki


 » Bannery

 Redakcja

 » O nas


 » Redakcja
 » Reklama
 » Kontakt

 Info

ekran: 800x600
min. IE 4, NC 4x
polskie zn. ISO 8859-2
kontakt@sport.zgora.pl

 Provider


Wyniki

KOLEJKA NR 1
(2014-08-16)
Sokół Rozłogi-Jedność Podmokłe0 : 2
Błyskawica Lubinicko-Zjednoczeni Lubrza1 : 0
Pogoń Świebodzin-Medyk Cibórz2 : 2
Zorza Mostki-Bizon Wilkowo3 : 1
Avia Węgrzynice-Spartak Budachów3 : 1
Woga Chociule-Klon Babimost5 : 3
TKKF Chynowianka Zielona Góra-Mewa Cigacice8 : 3


KOLEJKA NR 2
(2014-08-23)
Jedność Podmokłe-Mewa Cigacice1 : 2
Klon Babimost-TKKF Chynowianka Zielona Góra0 : 6
Spartak Budachów-Woga Chociule2 : 2
Bizon Wilkowo-Avia Węgrzynice3 : 5
Medyk Cibórz-Zorza Mostki5 : 2
Zjednoczeni Lubrza-Pogoń Świebodzin6 : 3
Sokół Rozłogi-Błyskawica Lubinicko4 : 2


KOLEJKA NR 3
(2014-08-30)
Błyskawica Lubinicko-Jedność Podmokłe4 : 3
Sokół Rozłogi-Pogoń Świebodzin4 : 5
Zorza Mostki-Zjednoczeni Lubrza2 : 6
Avia Węgrzynice-Medyk Cibórz1 : 3
Woga Chociule-Bizon Wilkowo2 : 2
TKKF Chynowianka Zielona Góra-Spartak Budachów2 : 1
Mewa Cigacice-Klon Babimost5 : 3


KOLEJKA NR 4
(2014-09-06)
Klon Babimost-Jedność Podmokłe0 : 0
Spartak Budachów-Mewa Cigacice2 : 5
Bizon Wilkowo-TKKF Chynowianka Zielona Góra0 : 8
Medyk Cibórz-Woga Chociule1 : 4
Zjednoczeni Lubrza-Avia Węgrzynice3 : 1
Sokół Rozłogi-Zorza Mostki2 : 2
Pogoń Świebodzin-Błyskawica Lubinicko6 : 2


KOLEJKA NR 5
(2014-09-13)
Jedność Podmokłe-Pogoń Świebodzin2 : 4
Zorza Mostki-Błyskawica Lubinicko2 : 3
Avia Węgrzynice-Sokół Rozłogi8 : 1
Woga Chociule-Zjednoczeni Lubrza0 : 2
TKKF Chynowianka Zielona Góra-Medyk Cibórz8 : 1
Mewa Cigacice-Bizon Wilkowo5 : 1
Klon Babimost-Spartak Budachów0 : 3


KOLEJKA NR 6
(2014-09-20)
Jedność Podmokłe-Spartak Budachów7 : 3
Bizon Wilkowo-Klon Babimost2 : 6
Medyk Cibórz-Mewa Cigacice2 : 2
Zjednoczeni Lubrza-TKKF Chynowianka Zielona Góra2 : 3
Sokół Rozłogi-Woga Chociule4 : 5
Błyskawica Lubinicko-Avia Węgrzynice1 : 5
Zorza Mostki-Pogoń Świebodzin3 : 6


KOLEJKA NR 7
(2014-09-27)
Jedność Podmokłe-Zorza Mostki4 : 4
Avia Węgrzynice-Pogoń Świebodzin2 : 1
Woga Chociule-Błyskawica Lubinicko5 : 2
TKKF Chynowianka Zielona Góra-Sokół Rozłogi1 : 2
Mewa Cigacice-Zjednoczeni Lubrza0 : 3
Klon Babimost-Medyk Cibórz0 : 4
Spartak Budachów-Bizon Wilkowo3 : 1


KOLEJKA NR 8
(2014-10-04)
Jedność Podmokłe-Bizon Wilkowo4 : 0
Medyk Cibórz-Spartak Budachów6 : 1
Zjednoczeni Lubrza-Klon Babimost6 : 0
Sokół Rozłogi-Mewa Cigacice4 : 1
Błyskawica Lubinicko-TKKF Chynowianka Zielona Góra0 : 1
Pogoń Świebodzin-Woga Chociule3 : 2
Zorza Mostki-Avia Węgrzynice3 : 3


KOLEJKA NR 9
(2014-10-11)
Avia Węgrzynice-Jedność Podmokłe0 : 0
Woga Chociule-Zorza Mostki6 : 2
TKKF Chynowianka Zielona Góra-Pogoń Świebodzin1 : 5
Mewa Cigacice-Błyskawica Lubinicko1 : 3
Klon Babimost-Sokół Rozłogi1 : 1
Spartak Budachów-Zjednoczeni Lubrza0 : 0
Bizon Wilkowo-Medyk Cibórz0 : 0


KOLEJKA NR 10
(2014-10-18)
Jedność Podmokłe-Medyk Cibórz3 : 3
Zjednoczeni Lubrza-Bizon Wilkowo12 : 0
Sokół Rozłogi-Spartak Budachów7 : 0
Błyskawica Lubinicko-Klon Babimost2 : 1
Pogoń Świebodzin-Mewa Cigacice4 : 1
Zorza Mostki-TKKF Chynowianka Zielona Góra5 : 1
Avia Węgrzynice-Woga Chociule10 : 0


KOLEJKA NR 11
(2014-10-25)
Woga Chociule-Jedność Podmokłe2 : 0
TKKF Chynowianka Zielona Góra-Avia Węgrzynice1 : 3
Mewa Cigacice-Zorza Mostki3 : 2
Klon Babimost-Pogoń Świebodzin1 : 2
Spartak Budachów-Błyskawica Lubinicko1 : 2
Bizon Wilkowo-Sokół Rozłogi1 : 8
Medyk Cibórz-Zjednoczeni Lubrza2 : 3


KOLEJKA NR 12
(2014-11-02)
Jedność Podmokłe-Zjednoczeni Lubrza2 : 3
Sokół Rozłogi-Medyk Cibórz6 : 2
Błyskawica Lubinicko-Bizon Wilkowo2 : 2
Pogoń Świebodzin-Spartak Budachów0 : 0
Zorza Mostki-Klon Babimost1 : 2
Avia Węgrzynice-Mewa Cigacice8 : 2
Woga Chociule-TKKF Chynowianka Zielona Góra1 : 2


KOLEJKA NR 13
(2014-11-08)
TKKF Chynowianka Zielona Góra-Jedność Podmokłe5 : 1
Mewa Cigacice-Woga Chociule5 : 2
Klon Babimost-Avia Węgrzynice3 : 3
Spartak Budachów-Zorza Mostki9 : 3
Bizon Wilkowo-Pogoń Świebodzin1 : 7
Medyk Cibórz-Błyskawica Lubinicko5 : 2
Zjednoczeni Lubrza-Sokół Rozłogi5 : 1


KOLEJKA NR 14
(2015-03-28)
Jedność Podmokłe-Sokół Rozłogi0 : 3
Zjednoczeni Lubrza-Błyskawica Lubinicko7 : 2
Medyk Cibórz-Pogoń Świebodzin3 : 0
Bizon Wilkowo-Zorza Mostki7 : 0
Spartak Budachów-Avia Węgrzynice1 : 1
Klon Babimost-Woga Chociule3 : 0
Mewa Cigacice-TKKF Chynowianka Zielona Góra2 : 3


KOLEJKA NR 16
(2015-04-11)
Mewa Cigacice-Jedność Podmokłe6 : 2
TKKF Chynowianka Zielona Góra-Klon Babimost3 : 1
Woga Chociule-Spartak Budachów5 : 1
Avia Węgrzynice-Bizon Wilkowo3 : 3
Zorza Mostki-Medyk Cibórz2 : 3
Pogoń Świebodzin-Zjednoczeni Lubrza0 : 3
Błyskawica Lubinicko-Sokół Rozłogi1 : 3


KOLEJKA NR 15
(2015-04-15)
Pogoń Świebodzin-Sokół Rozłogi0 : 3
Jedność Podmokłe-Błyskawica Lubinicko2 : 2
Zjednoczeni Lubrza-Zorza Mostki0 : 0
Medyk Cibórz-Avia Węgrzynice3 : 3
Bizon Wilkowo-Woga Chociule3 : 0
Spartak Budachów-TKKF Chynowianka Zielona Góra0 : 1
Klon Babimost-Mewa Cigacice4 : 2


KOLEJKA NR 17
(2015-04-18)
Jedność Podmokłe-Klon Babimost0 : 0
Błyskawica Lubinicko-Pogoń Świebodzin3 : 0
Mewa Cigacice-Spartak Budachów1 : 6
TKKF Chynowianka Zielona Góra-Bizon Wilkowo2 : 3
Woga Chociule-Medyk Cibórz2 : 2
Avia Węgrzynice-Zjednoczeni Lubrza0 : 2
Zorza Mostki-Sokół Rozłogi1 : 3


KOLEJKA NR 18
(2015-04-26)
Pogoń Świebodzin-Jedność Podmokłe0 : 3
Błyskawica Lubinicko-Zorza Mostki4 : 1
Sokół Rozłogi-Avia Węgrzynice2 : 3
Zjednoczeni Lubrza-Woga Chociule3 : 1
Medyk Cibórz-TKKF Chynowianka Zielona Góra0 : 2
Bizon Wilkowo-Mewa Cigacice6 : 2
Spartak Budachów-Klon Babimost1 : 0


KOLEJKA NR 19
(2015-05-02)
Pogoń Świebodzin-Zorza Mostki0 : 3
Spartak Budachów-Jedność Podmokłe3 : 1
Klon Babimost-Bizon Wilkowo6 : 1
Mewa Cigacice-Medyk Cibórz1 : 1
TKKF Chynowianka Zielona Góra-Zjednoczeni Lubrza0 : 0
Woga Chociule-Sokół Rozłogi1 : 6
Avia Węgrzynice-Błyskawica Lubinicko5 : 0


KOLEJKA NR 20
(2015-05-09)
Zorza Mostki-Jedność Podmokłe6 : 1
Pogoń Świebodzin-Avia Węgrzynice0 : 3
Błyskawica Lubinicko-Woga Chociule4 : 1
Sokół Rozłogi-TKKF Chynowianka Zielona Góra2 : 2
Zjednoczeni Lubrza-Mewa Cigacice6 : 4
Medyk Cibórz-Klon Babimost4 : 2
Bizon Wilkowo-Spartak Budachów3 : 1


KOLEJKA NR 21
(2015-05-16)
Bizon Wilkowo-Jedność Podmokłe5 : 3
Spartak Budachów-Medyk Cibórz3 : 2
Klon Babimost-Zjednoczeni Lubrza0 : 4
Mewa Cigacice-Sokół Rozłogi3 : 0
TKKF Chynowianka Zielona Góra-Błyskawica Lubinicko5 : 1
Woga Chociule-Pogoń Świebodzin3 : 0
Avia Węgrzynice-Zorza Mostki0 : 0


KOLEJKA NR 22
(2015-05-23)
Jedność Podmokłe-Avia Węgrzynice1 : 1
Zorza Mostki-Woga Chociule0 : 2
Pogoń Świebodzin-TKKF Chynowianka Zielona Góra0 : 3
Błyskawica Lubinicko-Mewa Cigacice2 : 4
Sokół Rozłogi-Klon Babimost4 : 2
Zjednoczeni Lubrza-Spartak Budachów5 : 1
Medyk Cibórz-Bizon Wilkowo3 : 0


KOLEJKA NR 23
(2015-05-30)
Medyk Cibórz-Jedność Podmokłe2 : 3
Bizon Wilkowo-Zjednoczeni Lubrza3 : 4
Spartak Budachów-Sokół Rozłogi5 : 2
Klon Babimost-Błyskawica Lubinicko5 : 3
Mewa Cigacice-Pogoń Świebodzin3 : 0
TKKF Chynowianka Zielona Góra-Zorza Mostki1 : 1
Woga Chociule-Avia Węgrzynice3 : 4


KOLEJKA NR 24
(2015-06-04)
Jedność Podmokłe-Woga Chociule2 : 4
Avia Węgrzynice-TKKF Chynowianka Zielona Góra3 : 1
Zorza Mostki-Mewa Cigacice2 : 2
Pogoń Świebodzin-Klon Babimost0 : 3
Błyskawica Lubinicko-Spartak Budachów7 : 1
Sokół Rozłogi-Bizon Wilkowo3 : 4
Zjednoczeni Lubrza-Medyk Cibórz2 : 4


KOLEJKA NR 25
(2015-06-06)
Zjednoczeni Lubrza-Jedność Podmokłe0 : 0
Medyk Cibórz-Sokół Rozłogi0 : 0
Bizon Wilkowo-Błyskawica Lubinicko0 : 0
Spartak Budachów-Pogoń Świebodzin0 : 0
Klon Babimost-Zorza Mostki0 : 0
Mewa Cigacice-Avia Węgrzynice0 : 0
TKKF Chynowianka Zielona Góra-Woga Chociule0 : 0


KOLEJKA NR 26
(2015-06-14)
Jedność Podmokłe-TKKF Chynowianka Zielona Góra0 : 0
Woga Chociule-Mewa Cigacice0 : 0
Avia Węgrzynice-Klon Babimost0 : 0
Zorza Mostki-Spartak Budachów0 : 0
Pogoń Świebodzin-Bizon Wilkowo0 : 0
Błyskawica Lubinicko-Medyk Cibórz0 : 0
Sokół Rozłogi-Zjednoczeni Lubrza0 : 0



 Reklama


 Sonda

Na mecze której z lig chodzisz najchętniej?

    II ligi
    III ligi
    IV ligi
    Okręgowych
    Klas A,B i C


 Pogoda

Pogoda w Zielonej Górze


 Reklama




 Wyniki III Ligi

 Tabela III Ligi
GKS 1962 Jastrzebie3832-14
Ruch Zdzieszowice3325-14
Stal Brzeg2930-24
Rekord Bielsko-Biała2930-18
Skra Częstochowa2825-18
BKS Stal Bielsko-Biała2829-16
Pniówek Pawłowice Śląskie2630-28
Piast Żmigród2524-27
Miedź II Legnica2325-26
Ślęza Wrocław2327-28
KS Polkowice2325-17
KSF ZG 2022-31
Górnik II Zabrze2023-23
Śląsk II Wrocław1719-26
Górnik Wałbrzych1410-22
Unia Turza Śląska1220-32
Lechia Dzierżoniów1111-27
Olimpia Kowary1121-37
Zobacz więcej »

 W obiektywie

Zdjecie miesiąca - PIŁKA


 Kontakt z Redakcją



 Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra



:::

Wszelkie prawa zastrzeżone - sport.zgora.pl                                                       Projektowanie stron i sklepów internetowych - MediaSoft.net.pl

:::

Linki:    kominki lubin

Zielonogórski Portal Sportowy w Zielonej Górze zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.sport.zgora.pl jest dozwolne wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Zielonogóskiego Portalu Sportowego. Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną i finansową.