sport zielona gora
 Informacje

 » Aktualności


 » III liga
 » Spotkania w ZG

Facebook

 Wyniki

 » III liga


» IV liga
» Klasa A ZG I
 » Tabela

 Klub

 » Kadra


 » Dane klubu
 » Dane stadionu

 Historia

 » Sezon 1996-97


 » Sezon 1995-96
 » Puchar Polski
 » Historia klubu

 Ciekawostki

 » PZPN


 » Przepisy
 » Historia


 Inne

 » Linki


 » Bannery

 Redakcja

 » O nas


 » Redakcja
 » Reklama
 » Kontakt

 Info

ekran: 800x600
min. IE 4, NC 4x
polskie zn. ISO 8859-2
kontakt@sport.zgora.pl

 Provider


Wyniki

KOLEJKA NR 1
(2014-08-09)
Zjednoczeni Przytoczna-Czarni Witnica0 : 1
Santos Świebodzin-Odra Bytom Odrzański2 : 0
KP Piast Iłowa-Promień Żary2 : 2
KSF Zielona Góra-Piast Czerwieńsk1 : 0
Budowlani Lubsko-Lubuszanin Drezdenko1 : 0
Sprotavia Szprotawa-Arka Nowa Sól1 : 1
Łucznik Strzelce Krajeńskie-Ilanka Rzepin0 : 2
Spójnia Ośno Lubuskie-Stal Sulęcin0 : 0


KOLEJKA NR 2
(2014-08-16)
Czarni Witnica-Ilanka Rzepin1 : 2
Arka Nowa Sól-Łucznik Strzelce Krajeńskie1 : 2
Spójnia Ośno Lubuskie-Sprotavia Szprotawa2 : 0
Lubuszanin Drezdenko-Stal Sulęcin1 : 1
Piast Czerwieńsk-Budowlani Lubsko0 : 6
Promień Żary-KSF Zielona Góra1 : 2
Odra Bytom Odrzański-KP Piast Iłowa4 : 2
Zjednoczeni Przytoczna-Santos Świebodzin1 : 2


KOLEJKA NR 3
(2014-08-23)
Santos Świebodzin-Czarni Witnica2 : 1
KP Piast Iłowa-Zjednoczeni Przytoczna3 : 0
KSF Zielona Góra-Odra Bytom Odrzański1 : 1
Budowlani Lubsko-Promień Żary2 : 1
Sprotavia Szprotawa-Lubuszanin Drezdenko1 : 3
Łucznik Strzelce Krajeńskie-Spójnia Ośno Lubuskie0 : 0
Ilanka Rzepin-Arka Nowa Sól2 : 2
Piast Czerwieńsk-Stal Sulęcin0 : 0


KOLEJKA NR 4
(2014-08-30)
Czarni Witnica-Arka Nowa Sól0 : 2
Ilanka Rzepin-Spójnia Ośno Lubuskie2 : 1
Lubuszanin Drezdenko-Łucznik Strzelce Krajeńskie1 : 1
Piast Czerwieńsk-Sprotavia Szprotawa0 : 4
Promień Żary-Stal Sulęcin0 : 2
Odra Bytom Odrzański-Budowlani Lubsko0 : 4
Zjednoczeni Przytoczna-KSF Zielona Góra0 : 3
Santos Świebodzin-KP Piast Iłowa0 : 0


KOLEJKA NR 5
(2014-09-06)
KP Piast Iłowa-Czarni Witnica2 : 0
KSF Zielona Góra-Santos Świebodzin0 : 0
Budowlani Lubsko-Zjednoczeni Przytoczna4 : 0
Sprotavia Szprotawa-Promień Żary0 : 2
Łucznik Strzelce Krajeńskie-Piast Czerwieńsk5 : 1
Ilanka Rzepin-ŁKS Łęknica3 : 1
Arka Nowa Sól-Spójnia Ośno Lubuskie0 : 1
Odra Bytom Odrzański-Stal Sulęcin3 : 2


KOLEJKA NR 6
(2014-09-13)
Czarni Witnica-Spójnia Ośno Lubuskie1 : 1
Lubuszanin Drezdenko-Arka Nowa Sól1 : 4
Piast Czerwieńsk-Ilanka Rzepin2 : 3
Promień Żary-Łucznik Strzelce Krajeńskie2 : 2
Odra Bytom Odrzański-Sprotavia Szprotawa3 : 1
Zjednoczeni Przytoczna-Stal Sulęcin1 : 0
Santos Świebodzin-Budowlani Lubsko1 : 3
KP Piast Iłowa-KSF Zielona Góra1 : 3


KOLEJKA NR 7
(2014-09-20)
KSF Zielona Góra-Czarni Witnica0 : 1
Budowlani Lubsko-KP Piast Iłowa8 : 0
Santos Świebodzin-Stal Sulęcin4 : 3
Sprotavia Szprotawa-Zjednoczeni Przytoczna2 : 0
Łucznik Strzelce Krajeńskie-Odra Bytom Odrzański1 : 1
Ilanka Rzepin-Promień Żary1 : 0
Arka Nowa Sól-Piast Czerwieńsk3 : 2
Spójnia Ośno Lubuskie-Lubuszanin Drezdenko0 : 0


KOLEJKA NR 8
(2014-09-27)
Czarni Witnica-Lubuszanin Drezdenko0 : 1
Piast Czerwieńsk-Spójnia Ośno Lubuskie2 : 1
Promień Żary-Arka Nowa Sól3 : 2
Odra Bytom Odrzański-Ilanka Rzepin2 : 2
Zjednoczeni Przytoczna-Łucznik Strzelce Krajeńskie5 : 2
Santos Świebodzin-Sprotavia Szprotawa0 : 0
KP Piast Iłowa-Stal Sulęcin3 : 2
KSF Zielona Góra-Budowlani Lubsko3 : 1


KOLEJKA NR 9
(2014-10-04)
Budowlani Lubsko-Czarni Witnica3 : 0
Stal Sulęcin-KSF Zielona Góra3 : 10
Sprotavia Szprotawa-KP Piast Iłowa0 : 3
Łucznik Strzelce Krajeńskie-Santos Świebodzin1 : 2
Ilanka Rzepin-Zjednoczeni Przytoczna3 : 1
Arka Nowa Sól-Odra Bytom Odrzański8 : 2
Spójnia Ośno Lubuskie-Promień Żary1 : 1
Lubuszanin Drezdenko-Piast Czerwieńsk5 : 0


KOLEJKA NR 10
(2014-10-11)
Czarni Witnica-Piast Czerwieńsk0 : 0
Promień Żary-ŁKS Łęknica3 : 1
Odra Bytom Odrzański-Spójnia Ośno Lubuskie0 : 3
Zjednoczeni Przytoczna-Arka Nowa Sól0 : 0
Santos Świebodzin-Ilanka Rzepin3 : 3
KP Piast Iłowa-Łucznik Strzelce Krajeńskie0 : 0
KSF Zielona Góra-Sprotavia Szprotawa3 : 0
Budowlani Lubsko-Stal Sulęcin7 : 2


KOLEJKA NR 11
(2014-10-18)
Stal Sulęcin-Czarni Witnica1 : 0
Sprotavia Szprotawa-Budowlani Lubsko0 : 0
Łucznik Strzelce Krajeńskie-KSF Zielona Góra0 : 3
Ilanka Rzepin-KP Piast Iłowa4 : 0
Arka Nowa Sól-Santos Świebodzin3 : 1
Spójnia Ośno Lubuskie-Zjednoczeni Przytoczna4 : 1
Lubuszanin Drezdenko-Odra Bytom Odrzański2 : 1
Piast Czerwieńsk-Promień Żary0 : 2


KOLEJKA NR 12
(2014-10-25)
Czarni Witnica-Promień Żary0 : 4
Odra Bytom Odrzański-Piast Czerwieńsk4 : 3
Zjednoczeni Przytoczna-Lubuszanin Drezdenko1 : 5
Santos Świebodzin-Spójnia Ośno Lubuskie2 : 2
KP Piast Iłowa-Arka Nowa Sól0 : 0
KSF Zielona Góra-Ilanka Rzepin2 : 1
Budowlani Lubsko-Łucznik Strzelce Krajeńskie3 : 0
Stal Sulęcin-Sprotavia Szprotawa0 : 4


KOLEJKA NR 13
(2014-11-02)
Sprotavia Szprotawa-Czarni Witnica0 : 0
Łucznik Strzelce Krajeńskie-Stal Sulęcin1 : 0
Ilanka Rzepin-Budowlani Lubsko1 : 4
Arka Nowa Sól-KSF Zielona Góra1 : 2
Spójnia Ośno Lubuskie-KP Piast Iłowa0 : 0
Lubuszanin Drezdenko-Santos Świebodzin3 : 2
Piast Czerwieńsk-Zjednoczeni Przytoczna3 : 3
Promień Żary-Odra Bytom Odrzański1 : 1


KOLEJKA NR 14
(2014-11-08)
Czarni Witnica-Odra Bytom Odrzański3 : 0
Zjednoczeni Przytoczna-Promień Żary0 : 0
Santos Świebodzin-Piast Czerwieńsk3 : 0
KP Piast Iłowa-ŁKS Łęknica2 : 2
KSF Zielona Góra-Spójnia Ośno Lubuskie3 : 1
Budowlani Lubsko-Arka Nowa Sól1 : 0
Stal Sulęcin-Ilanka Rzepin0 : 3
Sprotavia Szprotawa-Łucznik Strzelce Krajeńskie0 : 0


KOLEJKA NR 15
(2014-11-15)
Łucznik Strzelce Krajeńskie-Czarni Witnica1 : 1
Ilanka Rzepin-Sprotavia Szprotawa2 : 1
Arka Nowa Sól-Stal Sulęcin3 : 1
Spójnia Ośno Lubuskie-Budowlani Lubsko1 : 2
Lubuszanin Drezdenko-KSF Zielona Góra1 : 4
Piast Czerwieńsk-KP Piast Iłowa1 : 2
Promień Żary-Santos Świebodzin3 : 1
Odra Bytom Odrzański-Zjednoczeni Przytoczna5 : 0


KOLEJKA NR 16
(2015-03-21)
Stal Sulęcin-Spójnia Ośno Lubuskie2 : 0
Czarni Witnica-Zjednoczeni Przytoczna2 : 0
Odra Bytom Odrzański-Santos Świebodzin6 : 3
Promień Żary-KP Piast Iłowa0 : 2
Piast Czerwieńsk-KSF Zielona Góra0 : 2
Lubuszanin Drezdenko-Budowlani Lubsko0 : 0
Arka Nowa Sól-Sprotavia Szprotawa0 : 0
Ilanka Rzepin-Łucznik Strzelce Krajeńskie3 : 0


KOLEJKA NR 17
(2015-03-28)
Ilanka Rzepin-Czarni Witnica2 : 1
Łucznik Strzelce Krajeńskie-Arka Nowa Sól0 : 1
Sprotavia Szprotawa-Spójnia Ośno Lubuskie1 : 0
Stal Sulęcin-Lubuszanin Drezdenko3 : 3
Budowlani Lubsko-Piast Czerwieńsk5 : 0
KSF Zielona Góra-Promień Żary2 : 1
KP Piast Iłowa-Odra Bytom Odrzański2 : 3
Santos Świebodzin-Zjednoczeni Przytoczna2 : 4


KOLEJKA NR 18
(2015-04-04)
Stal Sulęcin-Piast Czerwieńsk3 : 0
Czarni Witnica-Santos Świebodzin1 : 1
Zjednoczeni Przytoczna-KP Piast Iłowa1 : 1
Odra Bytom Odrzański-KSF Zielona Góra0 : 1
Promień Żary-Budowlani Lubsko2 : 0
Lubuszanin Drezdenko-Sprotavia Szprotawa1 : 2
Spójnia Ośno Lubuskie-Łucznik Strzelce Krajeńskie5 : 0
Arka Nowa Sól-Ilanka Rzepin0 : 1


KOLEJKA NR 19
(2015-04-11)
Spójnia Ośno Lubuskie-Ilanka Rzepin2 : 5
Arka Nowa Sól-Czarni Witnica0 : 1
Łucznik Strzelce Krajeńskie-Lubuszanin Drezdenko0 : 0
Sprotavia Szprotawa-Piast Czerwieńsk2 : 0
Stal Sulęcin-Promień Żary0 : 0
Budowlani Lubsko-Odra Bytom Odrzański2 : 2
KSF Zielona Góra-Zjednoczeni Przytoczna2 : 1
KP Piast Iłowa-Santos Świebodzin0 : 0


KOLEJKA NR 20
(2015-04-18)
Stal Sulęcin-Odra Bytom Odrzański4 : 0
Czarni Witnica-KP Piast Iłowa1 : 1
Santos Świebodzin-KSF Zielona Góra0 : 5
Zjednoczeni Przytoczna-Budowlani Lubsko0 : 2
Promień Żary-Sprotavia Szprotawa1 : 1
Piast Czerwieńsk-Łucznik Strzelce Krajeńskie2 : 1
Lubuszanin Drezdenko-Ilanka Rzepin0 : 3
Spójnia Ośno Lubuskie-Arka Nowa Sól1 : 2


KOLEJKA NR 21
(2015-04-25)
Spójnia Ośno Lubuskie-Czarni Witnica2 : 0
Arka Nowa Sól-Lubuszanin Drezdenko1 : 3
Ilanka Rzepin-Piast Czerwieńsk4 : 0
Łucznik Strzelce Krajeńskie-Promień Żary0 : 0
Sprotavia Szprotawa-Odra Bytom Odrzański4 : 1
Stal Sulęcin-Zjednoczeni Przytoczna5 : 1
Budowlani Lubsko-Santos Świebodzin0 : 0
KSF Zielona Góra-KP Piast Iłowa3 : 1


KOLEJKA NR 22
(2015-04-30)
Stal Sulęcin-Santos Świebodzin1 : 0
Czarni Witnica-KSF Zielona Góra0 : 1
KP Piast Iłowa-Budowlani Lubsko0 : 4
Zjednoczeni Przytoczna-Sprotavia Szprotawa1 : 2
Odra Bytom Odrzański-Łucznik Strzelce Krajeńskie2 : 0
Promień Żary-Ilanka Rzepin1 : 4
Piast Czerwieńsk-Arka Nowa Sól2 : 0
Lubuszanin Drezdenko-Spójnia Ośno Lubuskie0 : 1


KOLEJKA NR 23
(2015-05-02)
Lubuszanin Drezdenko-Czarni Witnica4 : 2
Spójnia Ośno Lubuskie-Piast Czerwieńsk0 : 0
Arka Nowa Sól-Promień Żary3 : 0
Ilanka Rzepin-Odra Bytom Odrzański5 : 0
Łucznik Strzelce Krajeńskie-Zjednoczeni Przytoczna1 : 0
Sprotavia Szprotawa-Santos Świebodzin2 : 2
Stal Sulęcin-KP Piast Iłowa1 : 6
Budowlani Lubsko-KSF Zielona Góra0 : 1


KOLEJKA NR 24
(2015-05-09)
Czarni Witnica-Budowlani Lubsko1 : 0
KSF Zielona Góra-Stal Sulęcin5 : 0
KP Piast Iłowa-Sprotavia Szprotawa1 : 0
Santos Świebodzin-Łucznik Strzelce Krajeńskie3 : 0
Zjednoczeni Przytoczna-Ilanka Rzepin1 : 3
Odra Bytom Odrzański-Arka Nowa Sól0 : 0
Promień Żary-Spójnia Ośno Lubuskie1 : 4
Piast Czerwieńsk-Lubuszanin Drezdenko1 : 2


KOLEJKA NR 25
(2015-05-16)
Piast Czerwieńsk-Czarni Witnica4 : 1
Lubuszanin Drezdenko-Promień Żary1 : 2
Spójnia Ośno Lubuskie-Odra Bytom Odrzański1 : 0
Arka Nowa Sól-Zjednoczeni Przytoczna0 : 1
Ilanka Rzepin-Santos Świebodzin2 : 2
Łucznik Strzelce Krajeńskie-KP Piast Iłowa0 : 2
Sprotavia Szprotawa-KSF Zielona Góra0 : 2
Stal Sulęcin-Budowlani Lubsko1 : 2


KOLEJKA NR 26
(2015-05-23)
Czarni Witnica-Stal Sulęcin2 : 2
Budowlani Lubsko-Sprotavia Szprotawa0 : 0
KSF Zielona Góra-Łucznik Strzelce Krajeńskie0 : 0
KP Piast Iłowa-Ilanka Rzepin3 : 3
Santos Świebodzin-Arka Nowa Sól2 : 0
Zjednoczeni Przytoczna-Spójnia Ośno Lubuskie1 : 3
Odra Bytom Odrzański-Lubuszanin Drezdenko2 : 3
Promień Żary-Piast Czerwieńsk3 : 1


KOLEJKA NR 27
(2015-05-30)
Promień Żary-Czarni Witnica4 : 1
Piast Czerwieńsk-Odra Bytom Odrzański2 : 4
Lubuszanin Drezdenko-Zjednoczeni Przytoczna1 : 0
Spójnia Ośno Lubuskie-Santos Świebodzin1 : 3
Arka Nowa Sól-KP Piast Iłowa4 : 1
Ilanka Rzepin-KSF Zielona Góra0 : 3
Łucznik Strzelce Krajeńskie-Budowlani Lubsko1 : 4
Sprotavia Szprotawa-Stal Sulęcin1 : 0


KOLEJKA NR 28
(2015-06-03)
Czarni Witnica-Sprotavia Szprotawa0 : 0
Stal Sulęcin-Łucznik Strzelce Krajeńskie1 : 0
Budowlani Lubsko-Ilanka Rzepin0 : 3
KSF Zielona Góra-Arka Nowa Sól1 : 0
KP Piast Iłowa-Spójnia Ośno Lubuskie5 : 1
Santos Świebodzin-Lubuszanin Drezdenko1 : 2
Zjednoczeni Przytoczna-Piast Czerwieńsk8 : 1
Odra Bytom Odrzański-Promień Żary3 : 1


KOLEJKA NR 29
(2015-06-06)
Odra Bytom Odrzański-Czarni Witnica1 : 1
Promień Żary-Zjednoczeni Przytoczna2 : 0
Piast Czerwieńsk-Santos Świebodzin3 : 5
Lubuszanin Drezdenko-KP Piast Iłowa0 : 0
Spójnia Ośno Lubuskie-KSF Zielona Góra5 : 1
Arka Nowa Sól-Budowlani Lubsko3 : 1
Ilanka Rzepin-Stal Sulęcin2 : 0
Łucznik Strzelce Krajeńskie-Sprotavia Szprotawa0 : 1


KOLEJKA NR 30
(2015-06-13)
Czarni Witnica-Łucznik Strzelce Krajeńskie0 : 0
Sprotavia Szprotawa-Ilanka Rzepin0 : 0
Stal Sulęcin-Arka Nowa Sól0 : 0
Budowlani Lubsko-Spójnia Ośno Lubuskie0 : 0
KSF Zielona Góra-Lubuszanin Drezdenko0 : 0
KP Piast Iłowa-Piast Czerwieńsk0 : 0
Santos Świebodzin-Promień Żary0 : 0
Zjednoczeni Przytoczna-Odra Bytom Odrzański0 : 0



 Reklama


 Sonda

Na mecze której z lig chodzisz najchętniej?

    II ligi
    III ligi
    IV ligi
    Okręgowych
    Klas A,B i C


 Pogoda

Pogoda w Zielonej Górze


 Reklama




 Wyniki III Ligi

 Tabela III Ligi
GKS 1962 Jastrzebie3832-14
Ruch Zdzieszowice3325-14
Stal Brzeg2930-24
Rekord Bielsko-Biała2930-18
Skra Częstochowa2825-18
BKS Stal Bielsko-Biała2829-16
Pniówek Pawłowice Śląskie2630-28
Piast Żmigród2524-27
Miedź II Legnica2325-26
Ślęza Wrocław2327-28
KS Polkowice2325-17
KSF ZG 2022-31
Górnik II Zabrze2023-23
Śląsk II Wrocław1719-26
Górnik Wałbrzych1410-22
Unia Turza Śląska1220-32
Lechia Dzierżoniów1111-27
Olimpia Kowary1121-37
Zobacz więcej »

 W obiektywie

Zdjecie miesiąca - PIŁKA


 Kontakt z Redakcją



 Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra



:::

Wszelkie prawa zastrzeżone - sport.zgora.pl                                                       Projektowanie stron i sklepów internetowych - MediaSoft.net.pl

:::

Linki:    kominki lubin

Zielonogórski Portal Sportowy w Zielonej Górze zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.sport.zgora.pl jest dozwolne wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Zielonogóskiego Portalu Sportowego. Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną i finansową.