sport zielona gora

Działkę budowlaną Optyk Puślecki

 Informacje

 » Aktualności


 » Terminarz PLK
» Terminarz LM

Facebook

 Wyniki

 » PLK 2016/2017


 » Tabela TBL
» LM 2016/2017


 Klub

 » Dane klubu


 » Dane hali
 » Kadra

 Ciekawostki

 » PZKosz


 » Regulaminy
 » Opis dyscypliny
 » Mistrzowie Polski


 Inne

 » Linki  


 Redakcja

 » O nas


 » Redakcja
 » Reklama
 » Kontakt

 Info

ekran: 800x600
min. IE 4, NC 4x
polskie zn. ISO 8859-2
kontakt@sport.zgora.pl

 Provider


Aktualności - Koszykówka


Wyniki LNBA (6-8.I.2017)

    Koszykarze Lubuskiego Nurtu Basketu Amatorskiego (LNBA) rozegrali kolejne spotkania. Oto komplet rezultatów i aktualna sytuacja w tabelach.

R      e      k      l      a      m      a


DYWIZJA ATLANTYCKA

KORONA LUBSKO vs EXPETO 73 – 67 (12-14, 19-15, 26-16, 16-22)
KORONA LUBSKO: Adrian Parzysz 14, Bartłomiej Welc 14, Rafał Jędryś 11(2), Jakub Szeliga 11
EXPETO: Konrad Urbaniak 16, Michał Pytko 15(1), Krzysztof Cytrycki 13(2)

CEMBE vs SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL 93 – 83 (15-21, 29-23, 23-26, 26-13)
CEMBE: Łukasz Samel 27(4), Nicolas Sarnowski 20, Mieszko Simiński 14
SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL: Łukasz Dziug 30(3), Tomasz Sadrakuła 18(4), Sebastian Sadrakuła 11(3)

ENERGY BROKER POLAND - OVB ZG vs ALDEMED Centrum Medyczne 66 – 70 (13-20, 15-12, 18-22, 20-16) 
ENERGY: Jakub Paczkowski 18(4), Maciej Maćkiewicz 12(2), Leszek Stankiewicz 10(1), B. Banach 10(2)
ALDEMED: Robert Morkowski 19 (2), Paweł Szcześniak 19(2), Łukasz Brzózka 11(2)

SOLID-BUD DEVELOPER vs ZSM Zastal 92 – 68 (18-24, 29-9, 21-13, 24-22)
SOLID-BUD: Tomasz Ogrodowski 28, Radosław Popiół 20(3), Grzegorz Taberski 15(1),
ZSM Zastal: Łukasz Terpiłowski 23(5), Wojciech Nieśpiał 19(1), Armand Pisarczyk 10(2)

BOHAR PALETY vs UROLOG 52 – 50 (16-11, 13-21, 11-6, 12-12)
BOHAR PALETY : Maciej Michalski 14(1), Remigiusz Witkiewicz 7,
UROLOG: Artur Barański 21(3), Patryk Krawczyk 10, Jakub Urbanek 9(2)

M    DRUŻYNA    PKT    MECZE    ZW. - POR.    PKT. ZD. - PKT. STR.    RÓŻNICA    STOSUNEK
1    SOLID-BUD 21    11    10 - 1    923 - 618    305    1.4935
2    ALDEMED Centrum Medyczne 21    11    10 - 1    811 - 651    160    1.2458
3    CEMBE 18    11    7 – 4    705 - 719    -14    0.9805
4    KORONA LUBSKO 17    11    6 – 5    832 - 719    113    1.1572
5    ENERGY BROKER POLAND - OVB ZIELONA GÓRA 17    11    6 – 5    745 - 638    107    1.1677
6    EXPETO 17    11    6 – 5    724 - 738    -14    0.9810
7    ZSM ZASTAL 16    11    5 – 6    729 - 713    16    1.0224
8    BOHAR PALETY 15    11    4 - 7    653 - 742    -89    0.8801
9    UROLOG 12    11    1 – 10    560 - 836    -276    0.6699
10    SIGMAPIT-GIGAPRINT.PL 11    11    0 - 11    662 - 970    -308    0.6825

DYWIZJA WSCHODNIA

UKS TRÓJKA vs ŻYRANDOLE 48 – 77 (15-24, 10-14, 11-23, 12-16)
UKS TRÓJKA : Agnieszka Welc 17(1), Daria Sołczyńska 12(2), Magdalena Wojtkowiak 8
ŻYRANDOLE: Paweł Kaźmierczak 18, Daniel Wesołowski 10(2), Marcin Piwowar 10

MILLENIUM FACTORY vs DŻDŻOWNICE 57 – 61 (11-21, 18-13, 19-14, 9-13)
MILLENIUM: Wojciech Kliszewski 26(5), Błażej Tralewski 10(2), A. Walenciak 8, M. Dziembowski 8(1)
DŻDŻOWNICE: Paweł Kędzierzyński 21(1), Patryk Wawrzyński 11(2), Paweł Szymański 11

TERMO PROJEKT TEAM vs BODZIO TEAM 54 – 109 (13-22, 13-23, 11-24, 17-40)
TERMO: Radosław Kucharski 12(1), Przemysław Kucharski 12(1), Paweł Wojciechowski 11(1)
BODZIO TEAM: Artur Cielma 31(3), Bartłomiej Kobylański 24, Paweł Kuciemba 23(3)

ECORAX KLUB KOKOSA vs WSW 64 – 93 (15-18, 10-27, 20-20, 19-28)
ECORAX: Marek Karasz 19, Marcin Miąskiewicz 13(3), Krzysztof Banaś 10, Jarosław Wójcik 10(2)
WSW: Piotr Gryglicki 21(2), Michał Szubert 17(2), Patryk Przytuła 13, Michał Zieniewicz 13(2)

MENCZESTER JUNAJTED vs TS BAZYLEWICZ 67 – 68 (20-19, 15-13, 18-26, 14-10)
MENCZESTER JUNAJTED : Radosław Rudziński 19(4), Artur Rudziński 12, Piotr Czechowski 9(1)
TS BAZYLEWICZ: Rafał Janecki 29(3), Jarosław Brzeczka 11, Alessandro Torresani 9(3)

M    DRUŻYNA    PKT    MECZE    ZW. - POR.    PKT. ZD. - PKT. STR.    RÓŻNICA    STOSUNEK
1    BODZIO TEAM 28    14    14 - 0    1271 - 739    532    1.7199
2    DGA 24    13    11 – 2    913 - 700    213    1.3043
3    TS BAZYLEWICZ 24    14    10 – 4    838 - 818    20    1.0244
4    MENCZESTER JUNAJTED 24    14    10 – 4    981 - 795    186    1.2340
5    WSW 22    14    8 - 6    901 - 876    25    1.0285
6    DŻDŻOWNICE 21    14    7 – 7    826 - 833    -7    0.9916
7    MAREK I PRZYJACIELE 20    13    7 – 6    780 - 813    -33    0.9594
8    MILLENIUM FACTORY 19    14    5 – 9    839 - 903    -64    0.9291
9    ŻYRANDOLE 18    14    5 – 9    900 - 916    -16    0.9825
10    TERMO PROJEKT TEAM 17    14    3 – 11    855 - 1018    -163    0.8399
11    WR.24.PL ECORAX KLUB KOKOSA 17    14    3 – 11    727 - 972    -245    0.7479
12    UKS TRÓJKA 14    14    0 - 14    701 - 1149    -448    0.6101

DYWIZJA ZACHODNIA

ARPOL vs PIJAKI Z JEDNEJ PAKI 72 – 56 (13-21, 11-8, 29-13, 19-14)
ARPOL : Grzegorz Mowczan 27(2), Marcin Kozera 15, Daniel Waloryszek 11
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI:  Artur Borkowski  15, Piotr Fabiś 12, Marek Lepko 7, Paweł Jędrzejczak 7

BACHUSY REAKTYWACJA vs KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY  66 – 75 (20-12, 10-14, 12-20, 20-16, 4-13)
BACHUSY: Krzysztof Der 31, Paweł Jakubowski 10, Krzysztof Czerski 8
KORPUS: Piotr Darzynkiewicz 20(1), Paweł Sługocki 19(4), Łukasz Hilenbrand 14

DRAGONS vs WIĘZIENIE STANOWE OHIO 54 – 81 (10-30, 13-20, 15-18, 16-13)
DRAGONS: Adrian Jaworski 21 (3), Krzysztof Wiktorski 12, Piotr Białowus 7
WIĘZIENIE STANOWE OHIO: Bartosz Kokociński 31(3), Tomasz Maćkowiak 16(3), Piotr Protasiewicz 15

NIEBIESCY vs BESTIA 58 – 49 (9-15, 12-5, 16-11, 21-18)
NIEBIESCY : Tomasz Nowak 12(1), Paweł Mroczkowski 10(2), Bartłomiej Grabowski 8
BESTIA: Karol Bednarczyk 17, Łukasz Ignaszewski 11(2), Bartosz Sawicki 8

DUAL MEBLE vs OPGK GEOMAP 59 – 82 (21-14, 12-27, 12-24, 14-17)
DUAL MEBLE:  Przemysław Jaworski 22(2), Christophe Lenglain 10, Kamil Jągowski 8
OPGK GEOMAP: Maciej Kucofaj 27, Maciej Hajdamacha 18, Rafał Iwanowski 9

M    DRUŻYNA    PKT    MECZE    ZW. - POR.    PKT. ZD. - PKT. STR.    RÓŻNICA    STOSUNEK
1    KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY 26    14    12 – 2    903 - 780    123    1.1577
2    ARPOL 25    14    11 – 3    923 - 635    288    1.4535
3    BACHUSY REAKTYWACJA 25    14    11 – 3    1035 - 778    257    1.3303
4    WIĘZIENIE STANOWE OHIO 24    14    10 – 4    1033 - 849    184    1.2167
5    OPGK GEOMAP 23    14    9 – 5    969 - 776    193    1.2487
6    PIJAKI Z JEDNEJ PAKI 22    14    8 - 6    1004 - 829    175    1.2111
7    BESTIA 22    14    8 – 6    827 - 807    20    1.0248
8    RYCERZE KRÓLA ARTURA 20    13    7 – 6    784 - 756    28    1.0370
9    NIEBIESCY 17    14    3 – 11    822 - 999    -177    0.8228
10    DRAGONS 15    14    2 – 12    700 - 910    -210    0.7692
11    DUAL MEBLE 15    14    1 – 13    651 - 1199    -548    0.5430
12    GRUPA24 14    13    1 - 12    553 - 886    -333    0.6242
Justyna Niećkowiak (2017-01-09 21:30:26)


Przeczytaj również:

 • [2017-01-17 12:06:28] Występ Koszarka pod znakiem zapytania »
 • [2017-01-16 19:40:28] Stelmet chce Mokrosa na długie lata »
 • [2017-01-16 07:25:02] 14. kolejka PLK (wyniki) »
 • [2017-01-16 07:28:17] K.Chanas: Dziękuję kibicom za takie przyjęcie »
 • [2017-01-15 00:01:56] Dee Bost znów w Zielonej Górze! »
 • [2017-01-14 19:45:04] Stelmet BC - BM Slam Stal Ostrów 76:65 »
 • [2017-01-14 05:59:51] Dziś spotkanie ze Slam Stalą Ostrów. Godz. 18.00 »
 • [2007-04-14 21:21:38] Wielki mecz WOŚP VIP »
 • [2017-01-12 15:51:11] TOP 10 13. tygodnia PLK (video) »
 • [2017-01-11 19:52:58] Szolnoki Olaj - Stelmet BC 86:75 »
<< wstecz


 Reklama
sanpol

 Sonda

Który z nowych zawodników będzie najlepszy w sezonie 2016/2017?

    James Florence
    Julian Vaughn
    Armani Moore
    Igor Zajcev
    Thomas Kelati


 Pogoda

Pogoda w Zielonej Górze


 Reklama





 Wyniki TBL
KOLEJKA NR 15
(2017-01-19)
Rosa-BM Slam Stal76 : 71
Trefl-Anwil0 : 0
Polski Cukier-PGE Turów0 : 0
Siarka-Start0 : 0
Polpharma-Asseco0 : 0
MKS-Polfarmex0 : 0
Miasto Szkła-Energa Czarni0 : 0
Rosa-Stelmet0 : 0
King Wilki Morskie-AZS0 : 0

Zobacz więcej »


 Tabela TBL
Polski Cukier Toruń281211-1082
Stelmet BC Zielona Góra261113-1014
Anwil Włocławek261239-1158
PGE Turów Zgorzelec241225-1120
MKS Dąbrowa Górnicza241164-1078
Trefl Sopot241088-1139
Miasto Szkła Krosno221074-1070
Rosa Radom231083-1057
King Szczecin231229-1222
BM Slam Stal Ostrów241173-1158
Energa Czarni Słupsk221139-1125
Polpharma Starogard Gd.231193-1230
AZS Koszalin211047-1078
Asseco Gdynia211113-1161
Polfarmex Kutno17902-986
TVB Start Lublin181090-1242
Zobacz więcej »

 W obiektywie

Zdjecie miesiąca - KOSZYKÓWKA


 Kontakt z Redakcją



 Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra



:::

Wszelkie prawa zastrzeżone - sport.zgora.pl                                                       Projektowanie stron i sklepów internetowych - MediaSoft.net.pl

:::

Polecamy:    fotografia ślubna

Zielonogórski Portal Sportowy w Zielonej Górze zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.sport.zgora.pl jest dozwolne wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Zielonogóskiego Portalu Sportowego. Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną i finansową.