sport zielona gora

Działkę budowlaną Optyk Puślecki

 Informacje

 » Aktualności


 » Terminarz PLK
» Terminarz LM

Facebook

 Wyniki

 » PLK 2016/2017


 » Tabela TBL
» LM 2016/2017


 Klub

 » Dane klubu


 » Dane hali
 » Kadra

 Ciekawostki

 » PZKosz


 » Regulaminy
 » Opis dyscypliny
 » Mistrzowie Polski


 Inne

 » Linki  


 Redakcja

 » O nas


 » Redakcja
 » Reklama
 » Kontakt

 Info

ekran: 800x600
min. IE 4, NC 4x
polskie zn. ISO 8859-2
kontakt@sport.zgora.pl

 Provider


Aktualności - Koszykówka


Wyniki LNBA (16-18 XII 2016)

   Koszykarze Lubuskiego Nurtu Basketu Amatorskiego (LNBA) rozegrali kolejne spotkania. Oto komplet rezultatów i aktualna sytuacja w tabelach.

R      e      k      l      a      m      a

DYWIZJA ATLANTYCKA – mecz zaległy
ZSM ZASTAL vs ENERGY BROKER POLAND - OVB ZIELONA 50 : 62 (15:14, 12:18, 12:9, 11:21)
ZSM ZASTAL: Krzysztof Nowak 12, Wojciech Nieśpiał 11, Wojciech Martynów 10
ENERGY BROKER POLAND - OVB ZIELONA GÓRA : Maciej Maćkiewicz 14(2), Bartosz Banach 12(3), Jakub Paczkowski 9(2)

DYWIZJA WSCHODNIA
MILLENIUM FACTORY vs TS BAZYLEWICZ 66 : 73 (12:17, 14:18, 23:14, 17:24)
MILLENIUM FACTORY : Przemysław Kowalczyk 25(3), Wojciech Kliszewski 17(1), Błażej Tralewski 12(2)
TS BAZYLEWICZ: Rafał Janecki 26, Kamil Kostrzembski 21(2), Jarosław Brzeczka 10

DGA - UKS TRÓJKA 85 : 51 (24:10, 20:10, 19:15, 22:16)
DGA : Filip Kozłowski 17, Damian Ziółek 15(3), Jakub Dygas 12, Marcin Ziółek 12
UKS TRÓJKA: Agnieszka Welc 25 (4), Magdalena Wojtkowiak 9(1), Daria Sołczyńska 6(1)

TERMO PROJEKT TEAM vs DŻDŻOWNICE 50 : 66 (8:18, 13:18, 20:22, 9:8)
TERMO PROJEKT TEAM: Piotr Kołtko 14(4), Radosław Kucharski 10, Grzegorz Szczeciński 8
DŻDŻOWNICE: Paweł Kędzierzyński 21(2), Marek Mól 19, Maciej Daniszewski 11

MENCZESTER JUNAJTED - ŻYRANDOLE 20:0 (vo)

MAREK i PRZYJACIELE - MAT-GROUP WSW 49 : 50 (16:3, 6:8, 8:15, 15:19, d: 4:5)
MAREK I PRZYJACIELE : Michał Lipczyński 15, Krzysztof Bocian 10(2), Gerard Tołoczko 10
MAT-GROUP WSW: Patryk Przytuła 14, Michał Szubert 13(3), Łukasz Łukaszewski 12(3)

BODZIO TEAM - UKS TRÓJKA 100 : 75 (26:19, 24:24, 26:15, 24:17)
BODZIO TEAM : Jacek Tarczyło  29(1), Bartłomiej Kobylański 28(6), Paweł Kuciemba 24(6)
UKS TRÓJKA: Agnieszka Welc 25(3), Magdalena Wojtkowiak 12, Daria Sołczyńska 12

M    DRUŻYNA    PKT    MECZE    ZW. - POR.    PKT. ZD. - PKT. STR.    RÓŻNICA    STOSUNEK
1    BODZIO TEAM 24    12    12 - 0    1058 - 643    415    1.6454
2    DGA 24    13    11 – 2    913 - 700    213    1.3043
3    MENCZESTER JUNAJTED 23    13    10 – 3    914 - 727    187    1.2572
4    TS BAZYLEWICZ 22    13    9 – 4    770 - 751    19    1.0253
5    MAREK I PRZYJACIELE 20    13    7 - 6    780 - 813    -33    0.9594
6    WSW 20    13    7 – 6    808 - 812    -4    0.9951
7    DŻDŻOWNICE 19    13    6 – 7    765 - 776    -11    0.9858
8    MILLENIUM FACTORY 18    13    5 – 8    782 - 842    -60    0.9287
9    ŻYRANDOLE 16    13    4 – 9    823 - 868    -45    0.9482
10    TERMO PROJEKT TEAM 16    13    3 – 10    801 - 909    -108    0.8812
11    WR.24.PL ECORAX KLUB KOKOSA 15    12    3 – 9    621 - 775    -154    0.8013
12    UKS TRÓJKA 13    13    0 - 13    653 - 1072    -419    0.6091

DYWIZJA ZACHODNIA

KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY - GRUPA24 84 : 52 (17:12, 23:19, 26:7, 18:14)
KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY : Łukasz Hilenbrand 25, Piotr Darzynkiewicz 20, Piotr Filinowicz 10
GRUPA24: Radosław Piotrowski 23(2), Bartosz Tomiak 18 (3), Nikodem Tomiak 6

PIJAKI Z JEDNEJ PAKI - DUAL MEBLE 88 : 58 (19:16, 18:10, 21:22, 30:10)
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI : Artur Borkowski 24(2), Paweł Jędrzejczak 17 (1), Paweł Kowalczyk 12(2)
DUAL MEBLE: Przemysław Jaworski 19(1), Bartosz Masłowski 13(2), Christophe Lenglain 11

BESTIA - BACHUSY REAKTYWACJA 45 : 68 (7:20, 14:9, 15:18, 9:21)
BESTIA : Tomasz Wróbel 14, Łukasz Ignaszewski 8(2), Bartosz Sawicki 7(1),
BACHUSY REAKTYWACJA: Maciej Przecławski 18(5), Krzysztof Czerski 15, Paweł Jakubowski 13(1)

RYCERZE KRÓLA ARTURA - ARPOL 63 : 56 (19:12, 8:9, 12:16, 24:19)
RYCERZE KRÓLA ARTURA : Artur Gogół 31(1), Michał Strykowski 22(3),
ARPOL: Marcin Kozera 16(1), Daniel Waloryszek 16, Grzegorz Mowczan 13(1)

WIĘZIENIE STANOWE OHIO - NIEBIESCY 72 : 66 (9:12, 24:17, 14:17, 12:13, d: 13:7)
WIĘZIENIE STANOWE OHIO : Tomasz Maćkowiak 23(1), Piotr Protasiewicz 17(2), Krzysztof Appelbaum 12(2)
NIEBIESCY: Bartłomiej Grabowski 14, Jakub Stelmasik 12, Paweł Mroczkowski 11(1)

OPGK GEOMAP - DRAGONS 59 : 57 (17:14, 16:11, 12:9, 8:19, d: 6:4)
OPGK GEOMAP : Maciej Hajdamacha 26, Tomasz Soszka 11(2), Maciej Kucofaj 10
 DRAGONS: Alan Proszek 21, Krzysztof Wiktorski 18, Adrian Jaworski 7(1)

Spotkania zaległe:
OPGK GEOMAP - WIĘZIENIE STANOWE OHIO 70 : 61 (12:20, 16:15, 21:18, 21:8)
OPGK GEOMAP : Maciej Hajdamacha 32(1), Maciej Kucofaj 21, Marcin Siwicki 7
WIĘZIENIE STANOWE OHIO:  Tomasz Maćkowiak 14(1), Cezary Wieczorek 14(2), Krzysztof Appelbaum 14

BESTIA - RYCERZE KRÓLA ARTURA 63 : 39 (17:11, 18:6, 8:17, 20:5)
BESTIA : Adam Piotrowiak 13(3), Karol Bednarczyk 11, Krzysztof Cieślak 10(1)
RYCERZE KRÓLA ARTURA:  Michał Strykowski 8 (2), Michał Kamiński 8, Jacek Szkudlarek 8

M    DRUŻYNA    PKT    MECZE    ZW. - POR.    PKT. ZD. - PKT. STR.    RÓŻNICA    STOSUNEK
1    BACHUSY REAKTYWACJA 24    13    11 – 2    969 - 703    266    1.3784
2    KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY 24    13    11 – 2    828 - 714    114    1.1597
3    ARPOL 23    13    10 – 3    851 - 579    272    1.4698
4    WIĘZIENIE STANOWE OHIO 22    13    9 – 4    952 - 795    157    1.1975
5    PIJAKI Z JEDNEJ PAKI 21    13    8 – 5    948 - 757    191    1.2523
6    OPGK GEOMAP 21    13    8 - 5    887 - 717    170    1.2371
7    BESTIA 21    13    8 – 5    778 - 749    29    1.0387
8    RYCERZE KRÓLA ARTURA 20    13    7 – 6    784 - 756    28    1.0370
9    NIEBIESCY 15    13    2 – 11    764 - 950    -186    0.8042
10    DRAGONS 14    13    2 – 11    646 - 829    -183    0.7793
11    GRUPA24 14    13    1 – 12    553 - 886    -333    0.6242
12    DUAL MEBLE 14    13    1 - 12    592 - 1117    -525    0.5300
Justyna Niećkowiak (2016-12-22 07:25:59)


Przeczytaj również:

 • [2017-03-01 12:36:17] Koszarek i Gruszecki efektowny ALLEY-OOP (video) »
 • [2017-02-28 09:25:47] Wyniki LNBA (24-26 II 2017) »
 • [2017-02-27 17:05:38] J.Jasiński przerywa konferencję po meczu! (video) »
 • [2017-02-27 00:40:12] Najbliższe transmisje PLK »
 • [2017-02-27 00:37:20] Muszkieterowie zagrają na Szafrana »
 • [2017-02-27 00:20:06] Mecz Stelmet - MKS (statystyki) »
 • [2017-02-26 19:08:20] Stelmet BC - MKS Dąbrowa Górnicza 65:75 »
 • [2017-02-26 09:10:02] Dzis Stelmet gra w CRS z MKS Dąbrowa Gór. »
 • [2017-02-23 06:28:04] SKM Zastal bez awansu w EYBL, ale z doświadczeniem »
 • [2017-02-22 21:37:36] Mecz Cibona - Stelmet (statystyki) »
<< wstecz


 Reklama
sanpol

 Sonda

Który z nowych zawodników będzie najlepszy w sezonie 2016/2017?

    James Florence
    Julian Vaughn
    Armani Moore
    Igor Zajcev
    Thomas Kelati


 Pogoda

Pogoda w Zielonej Górze


 Reklama





 Wyniki TBL
KOLEJKA NR 21
(2017-03-03)
King Wilki Morskie-Asseco0 : 0
Polfarmex-Anwil0 : 0
AZS-Start0 : 0
Energa Czarni-PGE Turów0 : 0
Miasto Szkła-Stelmet0 : 0
MKS-BM Slam Stal0 : 0
Polpharma-Polski Cukier0 : 0
Siarka-Trefl0 : 0
King Wilki Morskie-Rosa0 : 0

Zobacz więcej »


 Tabela TBL
Polski Cukier Toruń371709-1569
Stelmet BC Zielona Góra351597-1462
Anwil Włocławek351618-1528
BM Slam Stal Ostrów 361648-1565
MKS Dąbrowa Górnicza341651-1506
Miasto Szkła Krosno351645-1614
Rosa Radom331519-1483
PGE Turów Zgorzelec341787-1657
Energa Czarni Słupsk321582-1533
King Szczecin321692-1689
Trefl Sopot321564-1628
Polpharma Starogard Gd.331665-1666
Asseco Gdynia301615-1674
AZS Koszalin281465-1549
Start Lublin261527-1721
Polfarmex Kutno251376-1512
Zobacz więcej »

 W obiektywie

Zdjecie miesiąca - KOSZYKÓWKA


 Kontakt z Redakcją



 Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra



:::

Wszelkie prawa zastrzeżone - sport.zgora.pl                                                       Projektowanie stron i sklepów internetowych - MediaSoft.net.pl

:::

Polecamy:    fotografia ślubna

Zielonogórski Portal Sportowy w Zielonej Górze zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.sport.zgora.pl jest dozwolne wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Zielonogóskiego Portalu Sportowego. Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną i finansową.