sport zielona gora

Działkę budowlaną Optyk Puślecki

 Informacje

 » Aktualności


 » Terminarz PLK
» Terminarz LM

Facebook

 Wyniki

 » PLK 2016/2017


 » Tabela TBL
» LM 2016/2017


 Klub

 » Dane klubu


 » Dane hali
 » Kadra

 Ciekawostki

 » PZKosz


 » Regulaminy
 » Opis dyscypliny
 » Mistrzowie Polski


 Inne

 » Linki  


 Redakcja

 » O nas


 » Redakcja
 » Reklama
 » Kontakt

 Info

ekran: 800x600
min. IE 4, NC 4x
polskie zn. ISO 8859-2
kontakt@sport.zgora.pl

 Provider


Aktualności - Koszykówka


Wyniki LNBA (10-12.II.2017)

    Koszykarze Lubuskiego Nurtu Basketu Amatorskiego (LNBA) rozegrali kolejne spotkania. Oto komplet rezultatów i aktualna sytuacja w tabelach.

R      e      k      l      a      m      a

DYWIZJA WSCHODNIA

Mat Group WSW vs MENCZESTER JUNAJTED  65 – 58 (17-13, 17-8, 14-18, 17-19)

WSW: Patryk Przytuła 22, Michał Zieniewicz  17, Michał Szubert  14(3), 
MENCZESTER JUNAJTED: Artur Rudziński 20, Robert Ślotała 10, Radosław Rudziński 9(1)

ESCO CENTRUM RECYKLINGU vs ŻYRANDOLE 111 – 62 (27-20, 30-14, 21-10, 33-18)

ESCO CENTRUM: Paweł Kuciemba 56(5), Bartosz Kalembkiewicz 26, Bartłomiej Kobylański 16
ŻYRANDOLE: Gracjan Huszcza 17(1), Daniel Wesołowski 15(3), Bartosz Uździcki 10

MAREK I PRZYJACIELE vs TERMO PROJEKT TEAM 116 – 58 (26-21, 28-12, 29-13, 33-12)

MAREK I PRZYJACIELE : Paweł Matysiak 24(6), Patryk Markisz 21, Krzysztof Bocian 18(1)
TERMO: Grzegorz Marcinkowski 18(4), Radosław Kucharski 11(1), Przemysław Kucharski 10

WR24.PL ECORAX KLUB KOKOSA vs UKS TRÓJKA  75 – 56 (19-16, 21-11, 18-14, 17-15)
ECORAX: Paweł Landzwojczak 13(1), Krzysztof Banaś 13, Marcin Cyrok 12, Paweł Włodarczak 12
UKS TRÓJKA: Agnieszka Welc 15(1), Piotr Cymer 15, Aleksandra Pochylska 7(1)

DŻDŻOWNICE vs TS BAZYLEWICZ 50 – 86 (19-12, 16-17, 3-24, 12-33)
DŻDŻOWNICE: Paweł Kędzierzyński 17(2), Patryk Malus 15(2), Maciej Daniszewski 9(2)
TS BAZYLEWICZ: Rafał Janecki 23(3), Jarosław Brzeczka 23, Kamil Kostrzembski 15(1)

DGA vs MILLENIUM FACTORY 75 – 33 (15-9, 22-10, 12-7, 26-7)

DGA: Dima Bogdanov 18, Jakub Jankowski 15, Damian Ziółek 13(1)
MILLENIUM FACTORY: Adrian Walenciak 9(2), Przemysław Kowalczyk 8, Robert Mąkowski 7(1)

Mecz zaległy:
MAREK I PRZYJACIELE vs DGA 62 – 70 (12-12, 21-27, 15-18, 14-13)

MAREK: Paw. Matysiak 13(2), Krzy. Bocian 8(1), M. Matczak, Gerard Tołoczko, Patryk Markisz po 7,
DGA: Dima Bogdanov 27(2), Krzysztof Hojan 14(2), Damian Ziółek 9(2)
 
M    DRUŻYNA    PKT    MECZE    ZW. - POR.    PKT. ZD. - PKT. STR.    RÓŻNICA    STOSUNEK
1    BODZIO TEAM 34    17    17 - 0    1576 - 913    663    1.7262
2    DGA 32    17    15 – 2    1223 - 891    332    1.3726
3    MENCZESTER JUNAJTED 28    17    11 – 6    1180 - 1039    141    1.1357
4    Mat Group WSW 28    17    11 – 6    1131 - 1044    87    1.0833
5    TS BAZYLEWICZ 28    16    12 – 4    992 - 932    60    1.0644
6    MAREK I PRZYJACIELE 27    17    10 – 7    1111 - 1057    54    1.0511
7    DŻDŻOWNICE 24    17    7 – 10    1004 - 1065    -61    0.9427
8    ŻYRANDOLE 22    17    6 – 11    1096 - 1161    -65    0.9440
9    MILLENIUM FACTORY 22    17    5 – 12    967 - 1110    -143    0.8712
10    WR24.PL ECORAX KLUB KOKOSA 21    17    4 – 13    910 - 1166    -256    0.7804
11    TERMO PROJEKT TEAM 20    17    3 – 14    1023 - 1334    -311    0.7669
12    UKS TRÓJKA 16    16    0 - 16    813 - 1314    -501    0.6187

DYWIZJA ZACHODNIA

NIEBIESCY vs GRUPA24  59 – 44 (13-15, 21-11, 14-9, 11-9)
NIEBIESCY : Bartłomiej Grabowski 15(1), Paweł Mroczkowski 14, Marcin Papier 7
GRUPA24: Michał Lubas 17, Cyprian Szulc 8, Radosław Piotrowski 7

BESTIA vs ARPOL  56 – 74 (13-13, 15-16, 11-22, 17-23)
BESTIA: Karol Bednarczyk 19, Łukasz Ignaszewski 14(2), Bartosz Sawicki 10
ARPOL: Grzegorz Mowczan 26(4), Marcin Kozera 10(1), Daniel Waloryszek 9, Marek Hossa 9(3)

KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY vs DUAL MEBLE  57 – 40 (14-16, 15-8, 16-2, 12-14)
KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY: Łukasz Hilenbrand 20, Jacek Pluciński  14, Adam Gałka 9(3)
DUAL MEBLE: Przemysław Jaworski 14(1), Rafał Kolasiński 12(4), Christophe Lenglain 11
   
OPGK GEOMAP vs PIJAKI Z JEDNEJ PAKI 75 – 84 (21-21, 17-25, 21-19, 16-19)
OPGK GEOMAP: Maciej Hajdamacha 24, Maciej Kucofaj 21, Marcin Siwicki 11(2),
PIJAKI Z JEDNEJ PAKI: Bartosz Muńko 26(5), Artur Borkowski 22, Adam Stefanowicz 21

BACHUSY REAKTYWACJA vs DRAGONS 80 – 45 (14-4, 17-9, 29-13, 20-19)
BACHUSY REAKTYWACJA: Leszek Milewski 18, Krzysztof Czerski 17, Paweł Jakubowski 15
DRAGONS: Adrian Jaworski 22(4), Piotr Rynkiewicz 8, Piotr Białowus 8

WIĘZIENIE STANOWE OHIO vs RYCERZE KRÓLA ARTURA 60 – 51 (13-18, 21-12, 14-14, 12-7)
WIĘZIENIE STANOWE OHIO: Bartosz Kokociński 19(3), Krzysztof Appelbaum 10(1), Piotr Baut 10(1)
RYCERZE KRÓLA ARTURA: Jacek Szkudlarek 17, Arkadiusz Śniedzewski 12, Michał Strykowski 9(3)

M    DRUŻYNA    PKT    MECZE    ZW. - POR.    PKT. ZD. - PKT. STR.    RÓŻNICA    STOSUNEK
1    KORPUS PODZIEMNO-LOTNICZY 32    17    15 – 2    1103 - 928    175    1.1886
2    ARPOL 30    17    13 – 4    1128 - 807    321    1.3978
3    BACHUSY REAKTYWACJA 30    17    13 – 4    1269 - 960    309    1.3219
4    WIĘZIENIE STANOWE OHIO 29    17    12 – 5    1232 - 1007    225    1.2234
5    PIJAKI Z JEDNEJ PAKI 28    17    11 – 6    1274 - 1007    267    1.2651
6    OPGK GEOMAP 27    17    10 - 7    1156 - 976    180    1.1844
7    RYCERZE KRÓLA ARTURA 26    17    9 – 8    1036 - 983    53    1.0539
8    BESTIA 26    17    9 – 8    1009 - 989    20    1.0202
9    NIEBIESCY 21    17    4 – 13    980 - 1192    -212    0.8221
10    DRAGONS 19    17    3 – 14    869 - 1117    -248    0.7780
11    GRUPA24 19    17    2 – 15    786 - 1223    -437    0.6427
12    DUAL MEBLE 18    17    1 – 16    771 - 1424    -653    0.5414
Justyna Niećkowiak (2017-02-14 11:27:11)


Przeczytaj również:

 • [2017-02-27 17:05:38] J.Jasiński przerywa konferencję po meczu! (video) »
 • [2017-02-27 00:40:12] Najbliższe transmisje PLK »
 • [2017-02-27 00:37:20] Muszkieterowie zagrają na Szafrana »
 • [2017-02-27 00:20:06] Mecz Stelmet - MKS (statystyki) »
 • [2017-02-26 19:08:20] Stelmet BC - MKS Dąbrowa Górnicza 65:75 »
 • [2017-02-26 09:10:02] Dzis Stelmet gra w CRS z MKS Dąbrowa Gór. »
 • [2017-02-23 06:28:04] SKM Zastal bez awansu w EYBL, ale z doświadczeniem »
 • [2017-02-22 21:37:36] Mecz Cibona - Stelmet (statystyki) »
 • [2017-02-22 21:16:38] Kontuzja Vladimira Dragicevica »
 • [2017-02-22 20:17:28] Cibona Zagrzeb - Stelmet BC 102:83 »
<< wstecz


 Reklama
sanpol

 Sonda

Który z nowych zawodników będzie najlepszy w sezonie 2016/2017?

    James Florence
    Julian Vaughn
    Armani Moore
    Igor Zajcev
    Thomas Kelati


 Pogoda

Pogoda w Zielonej Górze


 Reklama





 Wyniki TBL
KOLEJKA NR 21
(2017-03-03)
King Wilki Morskie-Asseco0 : 0
Polfarmex-Anwil0 : 0
AZS-Start0 : 0
Energa Czarni-PGE Turów0 : 0
Miasto Szkła-Stelmet0 : 0
MKS-BM Slam Stal0 : 0
Polpharma-Polski Cukier0 : 0
Siarka-Trefl0 : 0
King Wilki Morskie-Rosa0 : 0

Zobacz więcej »


 Tabela TBL
Polski Cukier Toruń351598-1499
Stelmet BC Zielona Góra341532-1387
Anwil Włocławek331549-1465
BM Slam Stal Ostrów 341574-1496
MKS Dąbrowa Górnicza321576-1441
Miasto Szkła Krosno321508-1484
PGE Turów Zgorzelec311629-1509
Energa Czarni Słupsk311519-1464
Rosa Radom311452-1423
King Szczecin311623-1615
Polpharma Starogard Gd.301528-1537
Trefl Sopot301483-1549
Asseco Gdynia291515-1571
AZS Koszalin261362-1449
Polfarmex Kutno231248-1361
TVB Start Lublin241446-1644
Zobacz więcej »

 W obiektywie

Zdjecie miesiąca - KOSZYKÓWKA


 Kontakt z Redakcją



 Polecamy

Zdjęcia Zielona Góra



:::

Wszelkie prawa zastrzeżone - sport.zgora.pl                                                       Projektowanie stron i sklepów internetowych - MediaSoft.net.pl

:::

Polecamy:    fotografia ślubna

Zielonogórski Portal Sportowy w Zielonej Górze zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.sport.zgora.pl jest dozwolne wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Zielonogóskiego Portalu Sportowego. Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną i finansową.